Editörler :
12 Temmuz 2020 20:32   

İcradan sonra kredi

Arkadaşlar merhaba... İcradan yeni çıktım.. bir süredir icra

borcu oduyordum çok şükür hepsini ödedim bitti... Sorum

şu kredi kullanmam için ne kadar süre geçmesi gerek veya. icradan Çıkana kredi kullandiran banka var mı?

Malum bundan 3 4 ay önce bir kanun çıktı yıl sonuna kadar b

orcunu Ödeyen veya yapılandıran kişinin KKB puanı dikkate

alinmaz Diye... Durumumda olupta kredi kullanan var mi

12 Temmuz 2020 20:51

kilicharun
Şef
valla benim maaş bankam vakıfbank, vakıfla icralıktım. 3 gün önce icra borcumu bitirdim. bankadaki adam 5 yıl ne kredi kullanabilirsin ne de kredi kartı dedi
12 Temmuz 2020 20:55

tukayf
Şube Müdürü
teminatlı kredi kartı alın. limitinin Max %80ini kullanın. ödemelerini düzenli yapın Max 6 ay. daha sonra maaş bankanıza kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ancak icraya düştüğünüz banka ve maaş bankanız aynıysa kredi kullanmanız sade vatandaş için mümkün değil.
12 Temmuz 2020 22:11

kilicharun
Şef
teminatlı kredi kartı alın. limitinin Max %80ini kullanın. ödemelerini düzenli yapın Max 6 ay. daha sonra maaş bankanıza kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ancak icraya düştüğünüz banka ve maaş bankanız aynıysa kredi kullanmanız sade vatandaş için mümkün değil.
tukayf, 3 hafta önce - Alıntıya git
peki ben vakıfın maaş müşterisiyim ve vakıftan icraya düşmüştüm. başka bir bankadan kredi kartı alabilir miyim
12 Temmuz 2020 22:36

tukayf
Şube Müdürü
yasal takipleri yeni kapattıysanız kredili ürün alabilmeniz çok zor ancak teminatlı kredi kartı kullanıp ödemeleri düzenli yaptıktan 6 ay sonra deneyebilirsiniz.
13 Temmuz 2020 01:02

sanbavber
Aday Memur

TUKAYF kardeşim verdiğin değerli bilgi için çok teşekkür

ederim... Teminatlı kredi kartini ilk kez duydum bilgin varsa

Bı kaç soruma daha cevap verirsen sevinirim...

Örneğin gittim x bankaya 5000 TL yatırarak mevduat

Hesabı açtırdım ve bu hesaba bağlı teminatli kredi kartı

Başvurusunda bulundum...

1 - Kredi Karti gelirmi

2- 1 yıl düzenli ödersem kredi cikar mi

3 - Kredi çıkarsa borcum bitmeden yatirdigim parayı

cekebilir miyim

13 Temmuz 2020 01:36

tukayf
Şube Müdürü

TUKAYF kardeşim verdiğin değerli bilgi için çok teşekkür

ederim... Teminatlı kredi kartini ilk kez duydum bilgin varsa

Bı kaç soruma daha cevap verirsen sevinirim...

Örneğin gittim x bankaya 5000 TL yatırarak mevduat

Hesabı açtırdım ve bu hesaba bağlı teminatli kredi kartı

Başvurusunda bulundum...

1 - Kredi Karti gelirmi

2- 1 yıl düzenli ödersem kredi cikar mi

3 - Kredi çıkarsa borcum bitmeden yatirdigim parayı

cekebilir miyim

sanbavber, 3 hafta önce - Alıntıya git
teminatlı başvurunuzda kartı hemen basıp veren bankalar bile var. kartın borcu bitmeden teminatı çekmeniz mümkün değil. kredi çıksa da teminatı çekebilmeniz için kartın türünün değişmesi lazım teminatlı kredi kartı yerine normal kredi kartına çevrilmesi. kart borcunu bitirdiğinizde teminatı çekmek için engel yok.
13 Temmuz 2020 01:42

tukayf
Şube Müdürü
1 senede kredi çıkar ancak takibe düştüğünüz bankadan ve internetten başvuru yapmayın. mümkünse maaş bankanızdan ve şubeden başvuru yapınız. tabi takibe düştüğünüz meblağ ve adet ile takibi ne kadar sürede kapattığınızı da değerlendiriyor bankalar. ancak bir sene düzenli ödemeden sonra takibe düştüğünaz bankalar dışındaki bankalardan kredi kullanabilmeniz mümkün. şu anki koşullarda.
13 Temmuz 2020 11:02

qelement1983
Şube Müdürü

Ev kredisi için nasıl bir uygulama var bilen varmi? İcrası biten ev kredisi alma süresi ne kadardır acaba ? Bilen kullanan varmı?

13 Temmuz 2020 11:33

angarabebeyi060606
Aday Memur

icram bi gün önce bitti.vakıftan icralıktım.ertesi günnn takkkkkk 50 bin gayme grediyi verdi vakıfbank.iyiki varsın vakıfbank helal sana.Bu arada gredi notum 242 idü ;))

13 Temmuz 2020 11:35

angarabebeyi060606
Aday Memur

gapgara listede de olsan şube 75 bin limite gadder gredi verir sana.Şubenin kendi insifiyatinde.yeterkine bangada bi tanıdığın olsun hehe ;))

14 Temmuz 2020 16:27

pajarzit
Şef

nah verirler :D

14 Temmuz 2020 18:12

878743
Aday Memur

nah verirler :D

pajarzit, 3 hafta önce - Alıntıya git
Daha burda mısın sen?
14 Temmuz 2020 18:16

pajarzit
Şef
Daha burda mısın sen?
878743, 3 hafta önce - Alıntıya git

sen ne diyon değişik sana mı sorcam burda olmak için :D

Toplam 13 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?