Editörler : F16 Gökçen

A Belles images
Genel Müdür
22 Temmuz 2020 11:47

Tamam buldum. gözümden kaçmış. kontenjan 500 diyor. sınava girmek gerekiyor mu bu durumda?

A Belles images
Genel Müdür
22 Temmuz 2020 11:49

İstanbul da 700 kontenjan ayırmış.

Teknopat
Yasaklı
22 Temmuz 2020 12:30

Diploma örgüne denk olduğu için ve sağlık bakanlığı merkezî alım yaptığı için psikolog ne iş yapıyorsa o iş yapılacak özel sektör de işler belki değişir o da düşük bi ihtimal ama yüksek yapıp klinik açmana da mâni yok bi kurum psikolog alımına çıktı diyelim aöfü psikolog girer kpssye ve atanır sıkıntı yok

turkca, 4 yıl önce

...aöflü psikologların istihdamı da hastanelerde bu mesleğe sahip olan sağlıkçı kitlenin yanında, onların vizitlerinden sonra hastalara destek amaçlı mı olur acaba? gerçi sertifika, programları farklı iş alanlarına kapı açabilir.ne diyelim; sonuç hüsran olmaz umarım.

A Belles images
Genel Müdür
22 Temmuz 2020 14:27

İstanbul üni. 2. üni kapsamında alıyormuş arkadaşlar. Ankara üni. için net bir şey bulamadım.

hepimizin hakkında hayırlısı. herkese başarılar.

mikado411
Kapalı
22 Temmuz 2020 14:57

Beyler halen memur olanlar kurumumuzda psikolog kadrosu varsa kaçırmayın , batan geminin malı misali . Beleşe saldırın memur kafası işte.

Çaykolik2
Aday Memur
03 Ağustos 2020 23:44

Reis bu açıköğretim ve uzaktan eğitim yapan psikoloji bölümü için Eğitim ve öğretim politika kurulu başkanlığına çalışma yapması için talimat verdi hayırlı işler.

mikado411
Kapalı
04 Ağustos 2020 15:19

İnşallah kapanıyor.

Çaykolik2
Aday Memur
05 Ağustos 2020 22:06

Ve tüm açıköğretim psikoloji bölümlere kapatılma kararı alındı

harita94
Genel Müdür
05 Ağustos 2020 22:26

daha yararlı olur denildi,kesin kapatılacak diye bir hüküm verilmedi.hadi git provokasyonunu başka yerde yap.

Çaykolik2, 4 yıl önce
Ve tüm açıköğretim psikoloji bölümlere kapatılma kararı alındı

Çaykolik2
Aday Memur
05 Ağustos 2020 22:30

Kapatılacak göreceksin
harita94, 4 yıl önce

daha yararlı olur denildi,kesin kapatılacak diye bir hüküm verilmedi.hadi git provokasyonunu başka yerde yap.

mikado411
Kapalı
05 Ağustos 2020 23:15

AÖF psikoloji rüyası sona erdi darisi AÖF sosya hizmet çocuk gelişiminde

Çaykolik2
Aday Memur
05 Ağustos 2020 23:43

AÖF psikoloji bölümü mü olur Allah rızası için ya ohh ne güzel pandemi gibi nedenlerden dolayı internet tabanlı sınavlarda kopya çekerek geç sonra psikoloğum de yok öyle dünya kapatılsın.

serdar4586
Aday Memur
19 Ağustos 2020 17:02

Türkiye de Açık Öğretim ile Psikoloji bölümüne Öğrenci Alan İlk Ülke miyiz? Açık Öğretim sistemine veya uzaktan eğitim sistemine karşı değilim ama nitelikleri Türkiye de çok yetersiz, Bu bölümün Teorik eğitim den ibaret olması da Psikoloji gibi bir bilime ayıp olacak sanırım bende karşıyım bu sisteme

Toplam 53 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi