Editörler :
«3456789101112131415
07 Ocak 2021 22:38

Fatih18181818
Aday Memur

MSB mülakatı asil ve yedek adaylar bilgilendirme grubumuza gelebilirler. 2 grup var

grup 1

https://chat.whatsapp.com/Ir2UNzf722sGE1zKvSMrZ7

grup2

https://chat.whatsapp.com/Fx7CRo4vCps2HfzXnk4USF

09 Ocak 2021 15:53

Emre00658

Elektro Optik Sistemler Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü

09 Ocak 2021 15:54

Emre00658

Elektro Optik Sistemler Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü kazanan arkadaşların Whatsapp grubu var mı acaba

10 Ocak 2021 00:13

Bbb4455

Sağlık kontrolünde nelere bakıyorlar işçi alımında bilgisi olan var mı? Teşekkür ederim.

11 Ocak 2021 22:43

sefabryn

Yokmu hiç bilen eden bu sağlık raporunu nelere bakıyorlar ?

12 Ocak 2021 12:06

Fatihtnrvrd
Aday Memur

Yokmu hiç bilen eden bu sağlık raporunu nelere bakıyorlar ?

sefabryn, 6 gün önce - Alıntıya git

Kardeşim genel çekap gibi düşün. A dan z ye herşeye bakılır. Kurul raporu tek tek bütün bölümlere gidersin. Beyin, kalp, göz, iç hastalıkları, psikiyatri, kbb vs komple bakılır. Ona göre sana bu kişi işçi olduğun için ağır ve tehlikeli iş olarak geçer. Memurlardada aynı bendensel çalışma olmasa bile ilerde meslek hastalığı oluşumu olduğunda önceden bu hastalığa bir sebebiyet varmı yokmu diye ilerleyen zamanlarda bakılmak içinde kullanılır. Senin lehine bir durum. Mememurlarda bir kez alınır işe girerken. Bazı işçi pozisyonlarında belli periyodlarla 2,3 veya 5 sene aralıkla rapor istendiği de olur. Bildiklerim bu kadar.

12 Ocak 2021 16:35

Hamidee.k
Aday Memur
Merhaba iş yerleriyle konuşan oldu mu ? Güvenlik soruşturmasından sonra sağlık raporu istenecek bilgisi aldım. Sizlere de böyle mi söylendi?
13 Ocak 2021 01:40

Murat.1997

Ben asıl olarak kazanmıştım şimdi ise aday bilgisi bulunamadı diyor yardımcı olursanız sevinirim

13 Ocak 2021 11:12

Fatihtnrvrd
Aday Memur

Ben asıl olarak kazanmıştım şimdi ise aday bilgisi bulunamadı diyor yardımcı olursanız sevinirim

Murat.1997, 4 gün önce - Alıntıya git

Murat bey merhabalar. Kura çekim sonuçlarındada aynı durumla karşılanlar oldu. Asıl yazıyorsa ilk baktığınızda sonucunuza tekrar tekrar lütfen bakmayın. Çünkü asıl yedek olabilme heyecanıyla binlerce insan bu siteye girmeye çalışıyor ve sistem arıza veriyor. İlaveten ilanın yayınlanma süreci sona erdi itiraz süresi başlardı. Şuan bilgilere ulaşılmaması muhtemeldir. Eğer sonuç açıklandığı gün işyerini aradıysanız onlar size gerekli açıklamayı yapmıştır.

13 Ocak 2021 11:21

Fatihtnrvrd
Aday Memur
Merhaba iş yerleriyle konuşan oldu mu ? Güvenlik soruşturmasından sonra sağlık raporu istenecek bilgisi aldım. Sizlere de böyle mi söylendi?
Hamidee.k, 5 gün önce - Alıntıya git

Hamide hanım merhaba. Evet işyerini aradığımızda sonuçların açıklanmasına mutakiben itiraz sürcinin başlayıcağı bu süreç bittikten ve bakanlığın değerlendirmesi sonucu en son bir net liste daha işyerlerine gönderilecek ve iş yerleri asıl adayları arayıp gerekli bilgilendirmeyi yapacak. Eğer ki sağlık raporu şahsımızdan istenir ise bu işlem baya zorludur türkiye geneli çoğu tam teşekküllü hastane pandemi hastahanesi olarak kullanılmakta. Sağlıl raporu işi nasıl yapılacak hangi kurumlardan istenecek bu bir soru işareti.

14 Ocak 2021 14:10

Hamidee.k
Aday Memur

Hamide hanım merhaba. Evet işyerini aradığımızda sonuçların açıklanmasına mutakiben itiraz sürcinin başlayıcağı bu süreç bittikten ve bakanlığın değerlendirmesi sonucu en son bir net liste daha işyerlerine gönderilecek ve iş yerleri asıl adayları arayıp gerekli bilgilendirmeyi yapacak. Eğer ki sağlık raporu şahsımızdan istenir ise bu işlem baya zorludur türkiye geneli çoğu tam teşekküllü hastane pandemi hastahanesi olarak kullanılmakta. Sağlıl raporu işi nasıl yapılacak hangi kurumlardan istenecek bu bir soru işareti.

Fatihtnrvrd, 4 gün önce - Alıntıya git
Pandemiden dolayı mı önce güvenlik soruşturması yapılıyor.Normalde sağlık raporu önce istenir sonrasında soruşturma başlardı.Sağlık raporunun soruşturmadan sonra olması mantıklı gelmiyor.Siz işyeriyle konuşup böyle bilgi mi aldınız ?
14 Ocak 2021 20:44

Fatihtnrvrd
Aday Memur
Pandemiden dolayı mı önce güvenlik soruşturması yapılıyor.Normalde sağlık raporu önce istenir sonrasında soruşturma başlardı.Sağlık raporunun soruşturmadan sonra olması mantıklı gelmiyor.Siz işyeriyle konuşup böyle bilgi mi aldınız ?
Hamidee.k, 3 gün önce - Alıntıya git

Bana iş yerinin dediği bu. Benimde ilk aklıma gelen soru soruşturma için evrak vermedik dedim. Evrağa gerek soruşturma devam ediyor dendi. İtiraz sürecinden sonra gerekli bilgilendirme yapılacak dendi. Zaten otomatikman elde bitek sağlık raporu kalıyor.

Toplam 292 mesaj
«3456789101112131415