Editörler :
12 Eylül 2020 14:06

cakaloglu41
Aday Memur

tesviye

12 Eylül 2020 14:10

alperkaraagac
Aday Memur

tesviye

cakaloglu41, 6 gün önce - Alıntıya git

senin şu sınav işi kafamı karıştırdı yazılı mı olacak ki

12 Eylül 2020 14:13

cakaloglu41
Aday Memur

öğrenmek lazım ben öyle biliyorum

12 Eylül 2020 14:20

alperkaraagac
Aday Memur

öğrenmek lazım ben öyle biliyorum

nerden öğrenebiliriz ki

12 Eylül 2020 14:26

cakaloglu41
Aday Memur

arkadaştan öğrendim şimdi yazılı değilmiş sözlü ve uygulamalıymış yani yüzyüze soru cvp şeklinde

12 Eylül 2020 14:39

alperkaraagac
Aday Memur

arkadaştan öğrendim şimdi yazılı değilmiş sözlü ve uygulamalıymış yani yüzyüze soru cvp şeklinde

hocam özele bakma şansınız varmı

14 Eylül 2020 11:28

Fatihtnrvrd
Aday Memur

bu kurum maaşları hakkında bilgisi olan var mı

egeligenc, 2 ay önce - Alıntıya git

saatlik ücret şuan 24.55 tl. aylık 225 saat üzerinden maaş hesaplanır. ayrıca 1 yılda 450 saatlik

iki maaş ikramiye ve 390 saatlik tediye ödemesi yapılır. oratala aylık 6200/6500 tl arası maaş alırsınız.

14 Eylül 2020 11:40

Fatihtnrvrd
Aday Memur

önce yapacağınız meslek üzerinden uygulamalı sınav yapılır 70 puanı geçerseniz sözlü sınav

yapılır onda da 70 puanı geçmeniz gerekmekte. yani alt sınır puanı 70. iki sınav puanı toplanır 2 ye bölünür ortalama puana göre yüksek puandan başlamak kaydıyla sıralama yapılır.asıl ve yedek aday belirlenir. alınacak işçi sayısı sıralama ile sağlanır . örnek veriyorum 30 kişi alınacak ilk 30 asıl ve ikinci 30 kişi yedek belirlenir. sağlık durumu vs şartlardan elenen olursa ikinci yedek

listeden en yüksek puanlı kişi asıl listeye çekilir. takribi 1 senelik süreç var. soruşturma 9 aya kadar sürebilir. herkesin hakkında hayrlısı olsun. iyi günler.

14 Eylül 2020 12:14

Fatihtnrvrd
Aday Memur

bu kurum maaşları hakkında bilgisi olan var mı

egeligenc, 2 ay önce - Alıntıya git

saatlik ücret şuan 22 ila 24 tl arası aylık 225 saat üzerinden hesaplanır.

14 Eylül 2020 13:22

alperkaraagac
Aday Memur

önce yapacağınız meslek üzerinden uygulamalı sınav yapılır 70 puanı geçerseniz sözlü sınav

yapılır onda da 70 puanı geçmeniz gerekmekte. yani alt sınır puanı 70. iki sınav puanı toplanır 2 ye bölünür ortalama puana göre yüksek puandan başlamak kaydıyla sıralama yapılır.asıl ve yedek aday belirlenir. alınacak işçi sayısı sıralama ile sağlanır . örnek veriyorum 30 kişi alınacak ilk 30 asıl ve ikinci 30 kişi yedek belirlenir. sağlık durumu vs şartlardan elenen olursa ikinci yedek

listeden en yüksek puanlı kişi asıl listeye çekilir. takribi 1 senelik süreç var. soruşturma 9 aya kadar sürebilir. herkesin hakkında hayrlısı olsun. iyi günler.

Fatihtnrvrd, 4 gün önce - Alıntıya git

uygulamalı sınavda elektronik için ne gibi şeyler çıkabilir bilginiz var mı acaba

14 Eylül 2020 15:36

Fatihtnrvrd
Aday Memur

uygulamalı sınavda elektronik için ne gibi şeyler çıkabilir bilginiz var mı acaba

alperkaraagac, 4 gün önce - Alıntıya git

mesleğinle alakalı ne biliyorsan hepsine çalış eksiğin varsa bir bilenin de yanında vakit geçir ve öğren. elbet elektronikle alakalı önemli bilim insanları vardır onları araştır. ölçüm ekipmanları vs

sen bilirsin mesleğini . orası msb biligili olduğunu kanıtla gerisi ya nasip.

15 Eylül 2020 16:01

Fatihtnrvrd
Aday Memur

şu bilgiyi ilave etmek isterim. işçi olarak alınacak en iyi maaşı veren kurumdur msb.il dışı görevler olur. sınır dışı görevler olur. ücretler tatmin edicidir hayatınızı çok rahat yaşayabilisiniz. askeri disiplini sizi bağlamaz ama askeri disiplinin faydalarından yararlanabilirsiniz. düzenli tertipli nizamidir. inşaAllah hayrlısıyla olur diyelim. sorusu olan özelden ve burdan yazabilir. iyi günler.

16 Eylül 2020 10:10

Mutlusezgin

şu bilgiyi ilave etmek isterim. işçi olarak alınacak en iyi maaşı veren kurumdur msb.il dışı görevler olur. sınır dışı görevler olur. ücretler tatmin edicidir hayatınızı çok rahat yaşayabilisiniz. askeri disiplini sizi bağlamaz ama askeri disiplinin faydalarından yararlanabilirsiniz. düzenli tertipli nizamidir. inşaAllah hayrlısıyla olur diyelim. sorusu olan özelden ve burdan yazabilir. iyi günler.

Fatihtnrvrd, 3 gün önce - Alıntıya git

Merhabalar abi tesviye mülakatıyla ilgili bı fikriniz varmı uygulamalida tezgah kullanımı varmı yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim.

16 Eylül 2020 11:39

Fatihtnrvrd
Aday Memur

Merhabalar abi tesviye mülakatıyla ilgili bı fikriniz varmı uygulamalida tezgah kullanımı varmı yardım ve desteğiniz için teşekkür ederim.

Mutlusezgin, 2 gün önce - Alıntıya git

özelden yazdım kardeşim

16 Eylül 2020 11:41

Fatihtnrvrd
Aday Memur

mesleğinizle alakalı okul sıralarında ya bu benim ne işime yarayacak dediğiniz her şey işinize yarayabilir. megep modüllerini gözden geçirin derim.

16 Eylül 2020 11:51

Fatihtnrvrd
Aday Memur

bi önceki alımlarda süreçlerin uzun olduğunu bilenler varsa bilir. sabır isteyen bir kurum. beklememiz gerekecek. bürokrasi hat safhada aman diyim yılmayın. ben söylüyorum ama kendim ne kadar uyarım onuda bilmiyorum :):):):):)

17 Eylül 2020 00:45

cakaloglu41
Aday Memur

Fatihtnrvrd benide özelden bilgilendirebilirmisin. mülkatla ilgili, şimdiden sağol

17 Eylül 2020 12:30

Fatihtnrvrd
Aday Memur

Fatihtnrvrd benide özelden bilgilendirebilirmisin. mülkatla ilgili, şimdiden sağol

cakaloglu41, Dün - Alıntıya git

tamam

17 Eylül 2020 18:42

Fatihtnrvrd
Aday Memur

cakaloglu41, Dün - Alıntıya git

MESAJ GÖNDERİMİNİ ENGELLEMİŞSİNİZ. MESAJ ATAMIYORUM

17 Eylül 2020 23:00

cakaloglu41
Aday Memur

açtım kusura bakma bilmiyordum

Toplam 100 mesaj