Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
21 Temmuz 2020 01:09   

Editör

Küme Düşme Kaldırılsın mı?
Pandemi Sürecinde Yaşanan Sıkıntılar Nedeni ve Eksilen Ekonomik Faaliyetlerin Artırılması Gibi Sebeplerle Böyle Bir Durum Yaşanma İhtimali Var. 22 Takımla Oynanma İhtimali Var. Fikriniz Nedir?

Bu ankete 14 günde, 18 kişi oy kullandı ve 04/08/2020 01:09 tarihinde sona erdi.

21 Temmuz 2020 01:11

hopali
Editor

Galatasaraylıların Rize Düşsün, Fenerbahçeliler Kayseri Düşsün Demesin. Genel Fikrinizi Almak İstiyorum.

21 Temmuz 2020 10:20

alex 10
Editor

Galatasaraylıların Rize Düşsün, Fenerbahçeliler Kayseri Düşsün Demesin. Genel Fikrinizi Almak İstiyorum.

hopali, 2 ay önce - Alıntıya git

tamam o zaman Rize kalsın ;)) kayseri amatöre düşsün ;)

şu dakikadan sonra böyle bir ihtimal olamaz hocam.. lig bitmiş, şampiyon belli, düşenlerde bir mucize olmazsa %99 belli..

böyle birşeyede ayrıca gerek yok, ligin futbol kalitesi yerlerde, asıl sorun burada maç yada takım sayısını artırmada değil..

hafta sonu oynanan derbi.. adı derbi, ortada ne bir heyecan, ne bir futbol var.. karşılıklı yalandan bir kaç atak..

Türk futbolu batak, kulüpler batak, yolun sonu şampiyonlar ligine direk takım gönderememeye gidiyor zaten, çok değil gelecek sezon bile yaşanabilir..

21 Temmuz 2020 12:11

hüseyin_3232
Daire Başkanı

Bugün sabah TRT Sporda Bünyamin Gezerin programının tekrarını izlerken ligten düşme konusuda konuşuldu.

Aralarında Fenerbahçe ve Beşiktaşında bulunduğu 8-9 klüp bu sene düşme olmasın gelecek sezon 21 takımla oynansın önerisini destekliyormuş. Hatta gelecek sezon 4 takım düşsün bundan sonra Süper Ligte 20 takım olsun diye konuşuluyormuş.

Bakalım ne olacak ben ihtimal vermiyorum öyle birşey olacağına:))

21 Temmuz 2020 15:24

hopali
Editor

Maç Sayısı ve Yayın Sayısı Artması Kulüplerinde İşine Geliyor. Yayıncı ile Farklı Pazarlık Olacaktır. Bein Ücreti Düşürmek İstiyor. Daha Fazla Maç ile İkna Olabilir. Sponsorluk ve Maç. Günü Gelirleri de Önemli. Farklı Şehirlerde ki Futbol Heyecanı da Var. Bakalım.

Söylenene Göre Federasyon Martta Bu Düşüncedeymiş. Ligi Etkilemesini Diye Sona Saklanıyor. Pandemi Sonrası Üst ve Altın Çok Maçı Oldu. 1.Lig Takımları İmza Vermiş Hatta. Bi de 20 Takımı Deneriz Bakalım. Kalite İçin ise Maalesef Diyecek Bişey Yok. Öyle de Böyle de Kalitesiz:(

21 Temmuz 2020 17:42

GSülüman1905
Aday Memur

Fenerliler kayseri düşsün ister tabi her sene şampiyonluktan etti feneri renktaşımız. keşke kayseri yerine rize düşse ama bu saatten sonra zor

25 Temmuz 2020 23:10

kurttotemi
Şube Müdürü

Hikmet Karaman aynı sezon içerisinde Kayserispor ile Malatyaspor u kümeye düşürerek tarihe geçti inşallah bir daha süper ligde takım çalıştırdığını görmeyiz

26 Temmuz 2020 20:04

hopali
Editor

Malatyada Devam Eder Belki:)

26 Temmuz 2020 20:04

hopali
Editor

Malatyada Devam Eder Belki:)

29 Temmuz 2020 19:08

hopali
Editor

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig'de 2019-2020 sezonu için küme düşmenin kaldırıldığını ve gelecek sezonun 21 takımla oynanacağını açıkladı.

Toplam 9 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?