Editörler :
22 Temmuz 2020 21:09   

Kalp krizi genetik mi?

arkadaşlar babası kalp krizi geçiripde daha sonra kendi geçiren varmı.

23 Temmuz 2020 13:10

Bitik.ülke
Memur

Birçok hastalık gibi kalp krizinin de genetik temelleri var diye biliyorum.Tabi kişiden kişiye de değişiklik gösterebilir.

23 Temmuz 2020 17:59

dr.hanim88
Aday Memur

ciddi araştırılması ve sadece uzmanlardan alınan bilgilere güvenilmelidir.

23 Temmuz 2020 21:38

Erennx
Aday Memur

ciddi araştırılması ve sadece uzmanlardan alınan bilgilere güvenilmelidir.

dr.hanim88, 2 hafta önce - Alıntıya git

benim merak etiğim babam 44 yaşında sigaradan dolayı kalp krizi geçirmişti ve stent takılmıştı acaba bende kalp krizi geçirirmiyim hiçbir kötü alışkanlığım yok.

24 Temmuz 2020 14:21

dr.hanim88
Aday Memur

benim merak etiğim babam 44 yaşında sigaradan dolayı kalp krizi geçirmişti ve stent takılmıştı acaba bende kalp krizi geçirirmiyim hiçbir kötü alışkanlığım yok.

Erennx, 2 hafta önce - Alıntıya git

genetik bir rahatsızlığınız olup olmadığını bilemiyorum. en yakın hastanede kontrol yaptırmanızı tavsiye ederim. iyi günler.

28 Temmuz 2020 23:26

akarakas78
Memur
birçok hastalık genetik o nedenle düzenli aralıklarla doktor kontrolü şart
29 Temmuz 2020 08:52

liebestraum
Şef

Erennx, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kalp rahatsızlıklarında kırklı yaşlar riskli. Babanız böyle bir rahatsızlık geçirdiyse, o yaşlarda çok dikkat edin. Sigara içmeseniz de risk grubuna giriyorsunuz.

29 Temmuz 2020 17:08

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

Kalp Hastalığı Genetik Midir ?

https://www.youtube.com/watch?v=5-1UhZmSm14

29 Temmuz 2020 17:15

berfin-meb
Müsteşar Yardımcısı

Kalp Krizi ve Kişilik Tipleri

https://www.youtube.com/watch?v=l8iSw4fIt0I

29 Temmuz 2020 22:31

Sultanüş-Şuara
Şef

Malesef genetik. Babam 40 lı yaşlarda kalp krizi geçirdi ameliyat oldu şimdi abim ve ablam kriz geçirdi stent takıldı. Hepimizin kolestrolü yüksek ne yaparsak yapalım normale dönmüyor bir kardiyolokla anlaştık aile doktorumuz oldu fırsat buldukça gidip kontrol yaptırıyoruz.

30 Temmuz 2020 18:24

Erennx
Aday Memur

Malesef genetik. Babam 40 lı yaşlarda kalp krizi geçirdi ameliyat oldu şimdi abim ve ablam kriz geçirdi stent takıldı. Hepimizin kolestrolü yüksek ne yaparsak yapalım normale dönmüyor bir kardiyolokla anlaştık aile doktorumuz oldu fırsat buldukça gidip kontrol yaptırıyoruz.

Sultanüş-Şuara, 6 gün önce - Alıntıya git

Abin ve ablan kaç yaşında geçirdi peki ve sigara alkol kullanıyormuydu

31 Temmuz 2020 01:11

Cenilmen Delikanlı
Aday Memur

40 yaşlardan sonra her yıl kardiyolog muayenesi ol

01 Ağustos 2020 10:43

Sultanüş-Şuara
Şef

Abin ve ablan kaç yaşında geçirdi peki ve sigara alkol kullanıyormuydu

Erennx, 5 gün önce - Alıntıya git

47 ye 44 sigara alkol yok beslenmelerine de dikkat eden kişilerdi düzenli olmasa da spor yapıyorlardı.i

01 Ağustos 2020 19:44

Erennx
Aday Memur

47 ye 44 sigara alkol yok beslenmelerine de dikkat eden kişilerdi düzenli olmasa da spor yapıyorlardı.i

Sultanüş-Şuara, 3 gün önce - Alıntıya git

Dedelerinde ve babaanende olabilir yani ata mirası benim ne dedemde Bi sıkıntı var nede babaanemde onun için sordum teşekkürler

Toplam 13 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?