Editörler : E.Kayı Han
24 Temmuz 2020 09:11

Disiplin soruşturmasında yalan tanıklık

Arkadaşlar yapılan bir disiplin soruşturmasın da şikayetçi olan iki kişi ve tanıklık yapan üç kişi bir grup olarak hareket ediyorlar ve şikayetlerinin de soyut olarak yapıyorlar şikayet dilekçelerine ekli verdikleri evraklar da kendileri tarafından hazırlanmış düzmece evraklar bu konuda disiplin cezası mahkeme tarafından da iptal oldu nasıl bir yol izlemem gerekir savcılığa yaptığımız suç duyurusu takipsizlikle sonuçlandı ve kuruma başvurumda ise işleme koymama kararı aldı bu karara karşı idare mahkemesinde dava açtım ama yapanların ve bu çileyi yaşatanların yanına kar mı kalacak bu durum.

DSİPLİN VE CEZA
Aday Memur
24 Temmuz 2020 09:14

savcılık hatta takipsizlik kararında hukuk mahkemelerin de sonuç alınabileceğini söylemiş olay tazminat alma olayı değil ki hukuk mahkemelerinde bu dava kısmi kabul edilecek ve boşuna bir sürü vekalet ücreti ödenecek.

DSİPLİN VE CEZA
Aday Memur
28 Temmuz 2020 11:17

fikri olan yokmu

capslock4268
Aday Memur
28 Temmuz 2020 11:39

burda belirtmişsiniz..şikayet dilekçelerine ekli verdikleri evraklar da kendileri tarafından hazırla

capslock4268
Aday Memur
28 Temmuz 2020 11:40

bunu ispat edebilirsen sorun çözülür

DSİPLİN VE CEZA
Aday Memur
06 Ağustos 2020 14:52

ispat ediyorumda kurum koruduğu için kişilere işleme koymuyor en son danıştay kararını da bekleyip öyle şuç duyurusu ve kuruma şikayet dilekçesi vercem

DSİPLİN VE CEZA
Aday Memur
13 Ağustos 2020 14:58

arkadaişar ş,kayetimi kurum işleme koymama kararı almış nereye itiraz edebiliriz bu konuda

erkek.memur
Aday Memur
13 Ağustos 2020 21:49

dostum böyle kişilerle benim de başım dertte. Allah yardımcın olsun.
DSİPLİN VE CEZA, 4 yıl önce

arkadaişar ş,kayetimi kurum işleme koymama kararı almış nereye itiraz edebiliriz bu konuda

Deper
Aday Memur
25 Aralık 2020 10:36

Vay be Yalancı Şahitlerin gözü kör olsun..gözleri yuvalarından fırlasın...İnşallah çözmüşsündür

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi