Editörler : supporters.
«322323324325326327328329330331332333334

ATİT
Aday Memur
08 Eylül 2021 08:28

Lisans üstü tezlerden bir yayın yeterli Yüksek Lisans veya doktora

Doçere
Memur
08 Eylül 2021 09:24

Bilim alanı farkı var mı bir hocam sağlık bilimlerinden 1 yayın şart demiş sizde okumuşsunuzdur, bu yazılı olmayan bir kural mı jüriler arasında teşekkür ederim, bu durumu neteştirip başvuracağım yoksa beklemek zorundayım ancak şartlar değişir diye korkuyorum

ATİT, 3 yıl önce

Lisans üstü tezlerden bir yayın yeterli Yüksek Lisans veya doktora

dockamyon
Aday Memur
08 Eylül 2021 21:01

İçimde bir ses yarın açıklamalar başlar diyor ve bu iş yarın biter inşaallah.

dockamyon
Aday Memur
14 Eylül 2021 10:30

İçimdeki sesin ayarı bozulmuş, kusura bakmayın....

dockamyon, 3 yıl önce

İçimde bir ses yarın açıklamalar başlar diyor ve bu iş yarın biter inşaallah.

m.tirpanci1
Aday Memur
14 Eylül 2021 14:46

17 Eylül'de mi bu ayki toplantı?

dockamyon, 3 yıl önce

Şubat grubunda, bugün bazı sonuç açıklamalarının olacağı yazılıydı. Lakin ne orada ne de burada bir açıklama yapıldığına dair işaret var. Muhtemelen 17 Eylül'e kadar bekleyeceğiz. Kaç kişi bekliyoruz, üç mü beş mi bilemedim :(

StMngr
Şube Müdürü
14 Eylül 2021 16:07

Hocam, toplantılar ay sonu oluyor. 17 Eylül'den kasıt bu haftanın son iş günü, onun için yazmış olsa gerek hocamız.
m.tirpanci1, 3 yıl önce

17 Eylül'de mi bu ayki toplantı?

dockamyon
Aday Memur
15 Eylül 2021 15:06

değerli arkadaşlar,

Ekim başvurusu yapan Eğitim Bilimlerinden bir arkadaşımızın başvurusu bugün açıklanmış . bu karanlıkta bilginiz olsun istedim. hayırlı sonuçlar alırız inşallah.

makiferden
Aday Memur
22 Eylül 2021 04:23

etiğe mi sevkedilmişti acaba

dockamyon, 3 yıl önce

değerli arkadaşlar,

Ekim başvurusu yapan Eğitim Bilimlerinden bir arkadaşımızın başvurusu bugün açıklanmış . bu karanlıkta bilginiz olsun istedim. hayırlı sonuçlar alırız inşallah.

dockamyon
Aday Memur
23 Eylül 2021 09:36

bazı aksiliklerden bahsetti ama net olarak etikten bahsetmedi. malum, bu gibi bilgileri gizli tutmak tercih ediliyor. ama bence de etiğe sevk edilip aklanmış olmalı. galiba burada da neticesi belli olmayan kalmadı. artık yavaş yavaş forum kapanış duasına geçebiliriz :)

makiferden, 3 yıl önce

etiğe mi sevkedilmişti acaba

Tourniquett
Daire Başkanı
23 Eylül 2021 11:31

Hocam sizin sonuç açıklandı mı?

dockamyon, 3 yıl önce

bazı aksiliklerden bahsetti ama net olarak etikten bahsetmedi. malum, bu gibi bilgileri gizli tutmak tercih ediliyor. ama bence de etiğe sevk edilip aklanmış olmalı. galiba burada da neticesi belli olmayan kalmadı. artık yavaş yavaş forum kapanış duasına geçebiliriz :)

obi1kenobi
Memur
25 Eylül 2021 06:31

Ben hala beklemedeyim. 3 jüri saçma etik ve asgari iddiaları nedeniyle pıtır pıtır elenip düştüler. 4 asil kalınca 2 yeni jüri daha atandı. Sonuç: ölme eşeğim ölme... Eski kafa proflara hiç bir saygım kalmadı

Tourniquett
Daire Başkanı
25 Eylül 2021 12:00

Çok geçmiş olsun hocam. Beklemek çok yoruyor gerçekten. 4 jüri kalınca 3 yeni jüri ataması yapılıyordu. Size 2 yeni jüri mi atamışlar?

obi1kenobi, 3 yıl önce

Ben hala beklemedeyim. 3 jüri saçma etik ve asgari iddiaları nedeniyle pıtır pıtır elenip düştüler. 4 asil kalınca 2 yeni jüri daha atandı. Sonuç: ölme eşeğim ölme... Eski kafa proflara hiç bir saygım kalmadı

Aygül.Bahar
Daire Başkanı
25 Eylül 2021 12:26

Ekim 2020 başvurusu olup etik veya asgari süreci devam edenler dışında hala bekleyen çok az alan kaldı. Umarım onlar da bir an önce kurtulur bu aüreçten

demir414
Memur
25 Eylül 2021 12:28

Umarım hocam. Uzun bir Zamandır yoksunuz. Herşey yolundadır inşallah?
Aygül.Bahar, 3 yıl önce
Ekim 2020 başvurusu olup etik veya asgari süreci devam edenler dışında hala bekleyen çok az alan kaldı. Umarım onlar da bir an önce kurtulur bu aüreçten

Aygül.Bahar
Daire Başkanı
25 Eylül 2021 12:33

Evet bir süre üak ve Yök ile ilişkili idari görevimden ayrılmıştım. Oldukça stresli işler malumunuz. Ancak hala haber alıyorum, özellikle etik ihlaller ve yaşanılan haksızlıklarla ilgili duyumlarım var. Moral bozmamak için paylaşmıyorum. İnşallah yeni yönetim, eskiyi aratmaz.
demir414, 3 yıl önce
Umarım hocam. Uzun bir Zamandır yoksunuz. Herşey yolundadır inşallah?

Tourniquett
Daire Başkanı
25 Eylül 2021 15:19

Artık idari göreviniz yok mu yani hocam? Gelen gideni aratır gibi duruyor gerçekten de. Gelir gelmez yaptıkları mahkemeleri, davaları engelleme çalışmaları da bunun bir göstergesi gibi. Umarız öyle olmasın ama.... Keşke adaletsizliklere dur diyebilecek kişiler gelse bu yerlere..

Aygül.Bahar, 3 yıl önce
Evet bir süre üak ve Yök ile ilişkili idari görevimden ayrılmıştım. Oldukça stresli işler malumunuz. Ancak hala haber alıyorum, özellikle etik ihlaller ve yaşanılan haksızlıklarla ilgili duyumlarım var. Moral bozmamak için paylaşmıyorum. İnşallah yeni yönetim, eskiyi aratmaz.

Kısıklısakini
Aday Memur
25 Eylül 2021 19:48

Merhabalar Aygül Hocam,

Öncelikle Hoşgeldiniz...

1-Etik komisyonun belirlediği bilirkişi aşamasında 3 kişiye giden dosyada 2 kişi etik ihlal yoktur derse ve 3. bilirkişi muğlak ifadelerle veya adayı haksız görse karar nasıl şekilleniyor?

2- Ayrıca, bilirkişi raporları direk etik komisyonca mı görüşülüyor? etik komisyona girmeden bilirkişi raporları da uzmanlarca tekrar değerlendiriliyor ve sonrasında mı etik komisyon üyelerine sunuluyor?

3-Sosyal bilimler etik toplantısı ne zaman bilginiz var mı?

Aygül.Bahar, 3 yıl önce

Doçere
Memur
26 Eylül 2021 21:16

Sayın hocalarım, siz daha tecrübelisiniz bana göre bu nedenle daha öncede sormuş olmama rağmen net bir cevaba ihtiyacım var, lisansüstü tezlerden yüksek lisans tezimden ürettiğim makalem var, doktora tezimdende sözlü bildiri var (özet) zaten Tubitak projesi idi benin doktora tezim ancak daha sonra çalıştığım yerden ayrıldım yürütücü emekli oldu vs doktora tezimi yayın yapmak için 4 yıl uğraşmama rağmen 8 kişiyi farklı şehirlerde ve hepsi prof. makalenin yayınına düzenlemesine ikna edemedim. Makalemi sonunda yazdım gönderdim şu anda deperlendirme aşamasında ancak ben bu eylül başvurusnda başvurmak istiyorum şartlar değişir diye korkuyıorum sizce ne yapmalıyım?? bir yayın şartını sağlıyorum ama

Doç.Mat
Aday Memur
27 Eylül 2021 13:43

Aygül hocam merhaba;

Hocam Özelden bahsettiğiniz konu ile(Haksızlık hukuksuzluk) ilgili özelinize mesaj attın müsait olduğunuzda bakabilirseniz sevinirim. İyi günler dilerim

Aygül.Bahar, 3 yıl önce

dockamyon
Aday Memur
01 Ekim 2021 16:17

Bugün eğitimbilimlerinden bir arkadaşımın doçentlik belgesi sistemde görüldü. Bilgilerinize

Toplam 6665 mesaj
«322323324325326327328329330331332333334

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi