Editörler : supporters.
«717273747576777879808182»

Ass.prof
Aday Memur
20 Ocak 2021 14:36

Teşekkür ederim. Buna göre 2 yıllık bir dergi diğer ulusal olarak puanlanabilirken jüri 5 yıl şartını nereden çıkardı.

KlinikPsk1, 3 yıl önce

TR dizin var koşul olarak

5 yıl kuralı kitapta var yayın evi en az 5 yıl olacak ve sanırım 15 tane alanda yayını olacak.. gibi

Hukuk3500
Aday Memur
20 Ocak 2021 14:41

Herhalde başka sonuç açıklama olmayacak.

zurder
Aday Memur
20 Ocak 2021 14:43

Kafası akademik teşvik başvuru şartları ile karışmış olabilir. :)

Ass.prof, 3 yıl önce

Teşekkür ederim. Buna göre 2 yıllık bir dergi diğer ulusal olarak puanlanabilirken jüri 5 yıl şartını nereden çıkardı.

AtıfsızProf
Aday Memur
20 Ocak 2021 14:51

Anladığım kadarıyla sabah 09:30-10:00 arası bir furya açıkladılar. 10:00'dan sonra hiç kimsenin sonucu açıklanmamış.

Hukuk3500, 3 yıl önce

Herhalde başka sonuç açıklama olmayacak.

Uzi69
Aday Memur
20 Ocak 2021 15:35

Arkadaşlar 251.ÜAK toplantısı sonucunda bir rektör hocamız 65 olarak tavsiye kararı verdiklerini duyurmuş.(Yusuf BARAN iZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ UNİ ) .Ayrıca sanırım artık 900 tl gibi bir basvuru bedeli de getırılecek... HAYIRLISI OLSUN HİÇ DEĞİLSE BELİRLİLİK SART...

Dockim
Aday Memur
20 Ocak 2021 17:13

hocam bana da aynı bilgiyi verdiler, mühendislik için mart ayına ancak olur, şubat zor dediler, sizin alanda da az sayıda hocamı var?hem 1-2 gündür mühendislik alanında başarılı olanlar duyuyoruz.. bu ne yaman çelişki??

SSakin, 3 yıl önce

Merhabalar,

Bugün ÜAK ile görüştüm ve Ekim dönemi Mühendislik alanından başvurular için sonuçların Şubat hatta Mart ayından önce açıklanmasının imkansız olduğu cevabını aldım.

Ne kadar doğru bilemem.

asistan25hoca
Kapalı
20 Ocak 2021 17:19

Basarili hocalarimi tebrik ediyorum, umarım benim gibi bekleyen tüm hocalarimda en kisa sürede olumlu haberler alırız. Acaba bugün sisteme sonuçları giren memur esnek çalışmadan dolayi ise gelememiş olabilirmi. Yani yarın veya sonraki gün açıklanan sonuçlar olabilirmi, dikkat ettim de sabah 10 dan sonra hiç sonucu açıklanan aday göremedim. Yoksa sonraki toplantıyimi bekleyelim iş yapaz oldum vallahi.

Docdrb
Aday Memur
20 Ocak 2021 17:45

Hepimiz aynı odaklanma sorununu yaşıyoruz sanırım. Yazmam gereken kitap içi bölüm var böyle giderse teslim edemeyeceğim. Umarım hepimizin sonuçları bu hafta bitmeden açıklanır.

asistan25hoca, 3 yıl önce

Basarili hocalarimi tebrik ediyorum, umarım benim gibi bekleyen tüm hocalarimda en kisa sürede olumlu haberler alırız. Acaba bugün sisteme sonuçları giren memur esnek çalışmadan dolayi ise gelememiş olabilirmi. Yani yarın veya sonraki gün açıklanan sonuçlar olabilirmi, dikkat ettim de sabah 10 dan sonra hiç sonucu açıklanan aday göremedim. Yoksa sonraki toplantıyimi bekleyelim iş yapaz oldum vallahi.

asistan25hoca
Kapalı
20 Ocak 2021 20:29

Biraz önce bir hocamızla konuştum yaklaşık bir yıldır sonuç bekliyor kendisi (Tıpçı), bugün UAK aramis şans eseri memura denk gelmiş konuşmuşlar. Memurun dediğine göre şuan evden çalışıyorlarmış ve öncelikli sonuç açıklamayı Mart başvurularına verdiklerini ve daha sonra Ekim başvurularını açıklayacakları söylemiş. Yani sonuçlar peyder pey açıklanacak hocalarım, özetle sabırla bekleyeceğiz.

hidalgo54
Şef
20 Ocak 2021 23:18

Bugün de üak toplantısı yapılmış. Sakarya üniversitesinin sosyal medya hesabından paylaşılmış. Umarım sonuçları hızlandırmışlardır.

ariffffff
Aday Memur
20 Ocak 2021 23:54

2020 ekim dönemi başvurum jüri bile belli olmadan dün etik kararı nedeniyle başvurum iptal oldu.sebep 2015 de yanlış beyandan dolayı etik cezası almıştım. Yönetmelikte yanlış beyan dışında etik ihlali olan yayınlar beyanname de kullanılmaz diyor. Ama benim yanlış beyan dışında etik olmamasına rağmen etik nedeniyle başvurum iptal oldu. Bu şekilde olan var mı? İtiraz dilekçesi yazdım bu konu da bilgisi olan var mı süreç nasıl işliyor

Gazetecikg
Aday Memur
21 Ocak 2021 00:28

Dünkü toplantı basında rektör haberleriyle yer bulmuş:

Üniversitelerarası Kurul (ÜAK) Başkanı Prof. Dr. Fatih Savaşan?ın açılış konuşmalarıyla başlayan ve 250 sayılı toplantıda alınan kararların onaylanmasıyla devam eden toplantıda; YÖK üye seçiminin yapılması, Yönetim Kuruluna üye seçimi, Doçentlik Komisyonuna üye seçimi, yurtdışında alınan doktora, sanatta yeterlilik, doçentlik, profesörlük unvanlarının değerlendirilmesine ilişkin usul ve esaslar gibi gündemdeki konular görüşüldü.

hidalgo54, 3 yıl önce
Bugün de üak toplantısı yapılmış. Sakarya üniversitesinin sosyal medya hesabından paylaşılmış. Umarım sonuçları hızlandırmışlardır.

Hasan0268
Aday Memur
21 Ocak 2021 00:46

2015 yılında yanlış beyandan etik cezası aldığınızı belirtmişsiniz. Yanlış beyandan kastınız ne hocam? Puanlamayı mı ya da endeks bilgisini mi yanlış girdiniz?

ariffffff
Aday Memur
21 Ocak 2021 00:51

farklı içerikteki makaleleri aynı konu olarak kabul edildiği için

Aygül.Bahar
Daire Başkanı
21 Ocak 2021 01:15

Ben psikolojiden 1 yıl sonuç bekledim. Hocalara 5 6 dosya gitmiş. Sosyal ve gelişim ile eğitim ve Din psikolojisi dosyaları bile geliyor. Uzun süre bekleyebilirsiniz. Sabır diliyorum.
KlinikPsk1, 3 yıl önce

Klinik Psikoloji veya psikoloji alanında hiç alan var mı arkadaşlar.

klinik psikolojide 29 tane profesör var bizim raporlar sanırım 2 yılı bulur mu ? :))

Aygül.Bahar
Daire Başkanı
21 Ocak 2021 01:17

Hocam sanırım 2015 Aralık başvurusu sizin. Çünkü mayıs 2015 başvurusu sisteme düşmüyor. Yani hocalar sizin etik ceza almış eserlerinizi göremiyor.
ariffffff, 3 yıl önce

2020 ekim dönemi başvurum jüri bile belli olmadan dün etik kararı nedeniyle başvurum iptal oldu.sebep 2015 de yanlış beyandan dolayı etik cezası almıştım. Yönetmelikte yanlış beyan dışında etik ihlali olan yayınlar beyanname de kullanılmaz diyor. Ama benim yanlış beyan dışında etik olmamasına rağmen etik nedeniyle başvurum iptal oldu. Bu şekilde olan var mı? İtiraz dilekçesi yazdım bu konu da bilgisi olan var mı süreç nasıl işliyor

ariffffff
Aday Memur
21 Ocak 2021 01:42

2020 ekim dönemi Jüri belli olmadan etikten dolayı başvurum iptal edildi. Yönetmelikte yanlış beyan dışında etik ihlali puanlanamaz diyor işin garibi benim yanlış beyan dışı etik Yok

ariffffff
Aday Memur
21 Ocak 2021 01:45

Daha önceki etik ihlali olduğunda beyanname de belirtilmesi zorunlu bende bunları belirttim

murtanyan
Genel Müdür
21 Ocak 2021 08:46

Şubat ayı başvuruları alınana kadar her hafta yeni sonuçlar durabiliriz. Şu birkaç haftada "Özellikle etik, asgari ve başarısız" olan adayların açıklanması hızlanacak. Ayrıca elinde çok dosya olan jürilerden bazı dosyalayın alınması ve yeni jüri üyeleri belirlenmesi kararı da alınmış. Toplantılar online olduğundan tatil Dönemini verimli geçirip sorunları çözmeyi ve yeni başvuru sürecinde yeni bir sayfa açmayı düşünüyorlar. Dil şartı ve ücretli başvuru ile etik kurul ücretleri gibi tarifeler söz konusu. Her dönem en az 1500 2000 kişi başvuruyor ve bu oldukça önemli bir maddi kaynak imkanı. Yani şubat dönemine yetişir mi bilmiyorum ama doçentliği ücretsiz alan son nesil olabiliriz.

murtanyan
Genel Müdür
21 Ocak 2021 08:53

Hatta bazı üyelerin yığılmayı önlemek ve akademik kaliteyi arttırmak için 100 puanı 200 e taşımayı önerdikleri biliniyor. Altta kalanın canı çıksın mantığı. Uakta çalışan Memurlar, genelde puan ortalamasının 130 civarı olduğunu ve çok az doçentlik dosyasının 250 puanı geçtiğini söylüyorlar. Puan artışı çok önemli değişim yaratacaktır. Özellikle bazı alanlarda 2 3 ayda gerekli şartları sağlamak mümkün.
Toplam 6665 mesaj
«717273747576777879808182»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi