Editörler : metin_alkan
«192193194195196197198199200201202203204
12 Nisan 2021 11:42

suatk
Aday Memur

Hocam sormanızda fayda olabilir... Bana söylenen toplantının yapılmadığı yönünde....

12 Nisan 2021 11:49

bahtiyar1980
Memur

Hocalarım aranızda twitter kullanan varsa, gecen ay integral hocam savaş hocaya tweet atarak toplantıyı sormuştu cevap yazmıştı. eğer twitter kullanan hocamız varsa sorarsa seviniriz.

ama genel kurul toplantısını sormayın. bizi ilgilendiren yönetim kurulu toplantısı arkadaşlar.

12 Nisan 2021 14:34

dr-ent
Aday Memur

ben uak a resmi mail adresimle toplantı yapıldı mı dıye sordum ama 5 gundur henüz bir dönüş yok. beklemeye devam diyelim:)

12 Nisan 2021 16:29

drakademisyen34
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

Ekim 2020 başvurusundayım. Nisan başında juri listem sistemden kaldırıldı. Nedenini üak'a sordum ancak, kurum içi çalışmalardan dolayı dedi. Sizin bir bilginiz var mı neden böyle olduğuna dair?

12 Nisan 2021 17:27

kemalus
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

Ekim 2020 başvurusundayım. Nisan başında juri listem sistemden kaldırıldı. Nedenini üak'a sordum ancak, kurum içi çalışmalardan dolayı dedi. Sizin bir bilginiz var mı neden böyle olduğuna dair?

drakademisyen34, 9 saat önce - Alıntıya git

Üyelerden biri bir yanlışlık yapmış olabilir. Sizinle bir ilgisi yoktur eminim. Benim de epeydir silinmiş durumda listem. Bir üye yanlışlıkla başka bir adayın raporunu girmiş. Düzeltmek için dilekçe yazmış. Ancak o dilekçe aylardır bir toplantıya giremedi. bunun için neden toplantı gerekiyorsa? Meraklanmayın.

12 Nisan 2021 18:30

bekleyenkumrulargibi
Aday Memur

Hocam benim universitem suan Turkiye de en agir atama kriterlerine sahip 2. Üniversite. Örnek vermek gerekirse araştırma üniversitesi olan Ankara Universitesi nin atama kriterlerini sagliyorum ama kendi universitemin kriterlerini agir proje sarti nedeniyle saglamiyorum. Biz de proje icin esneklik ya da alternatif secenek istedik ama yönetim yanaşmıyor. Zaten kadro az verilmiş, bari şartlara da el sürmeyeyim ki millet sartim tutmuyor diyip otursun kafasindalar. Ben elimden geleni yapacagim yaptim da, bir yerden sonra nasip neyse o olacak gibisinden bir rahatlik var. Yoksa kadro isi benim acimdan da cok buyuk problem. Sozlu istemeleri de cabasi.

Burda da sacmalik var iste, yeni acilan universiteler nefes alsin unvani olsun yeter diyerek kadro dagitirken, bizler en agir sartlari tamamlamak icin ugrasalim. Özlük hakları bile adaletli bir sekilde elde edemiyoruz. Bir taraf hemen aliyor bir taraf almak icin üstün caba gostermek zorunda kaliyor. Burda da adaletsizlik var.

Ben Amerika da olan tez danismanima bu durumu anlatamadim mesela. Senin zaten kadron yok muydu niye tekrar kadro bekliyorsun diyor. Kadro tektir onunla profesor olana kadar devam edersin. Unvan aldiysan bu da terfine yansimali, tekrar kadro almaniz cok sacma dedi. Hakli simdi ne denir adama.

Yine de su jurilerden kurtulmak, etik asgari derdi yasamadan unvan almis olmak keyifli. Haydi siz de docent olun da keyfini beraber yasayalim :D

integral23, 2 gün önce - Alıntıya git

İnşallah, hep beraber

12 Nisan 2021 22:03

ÇiçekGardenya
Aday Memur

Merhabalar... Sonuç bekleyen hocalarıma bilgi olması adına yazmak istedim. 1 Nisan?da açıklanan Ekim 2020 dönemi başvuru sonucum, bugün sisteme yüklenen belgeye göre 29 Mart tarihinde onaylanmış. Yani toplantıdan çok kısa süre sonra sonuç açıklama olmuş görünüyor. Bilgilerinize...

Toplam 4067 mesaj
«192193194195196197198199200201202203204