Editörler :
«72737475767778798081828384
28 Ocak 2021 14:16

Aday-doçent
Aday Memur
Sosyal bilimler etik toplantısı 26 ocakta yapıldı denmişti. Etik toplantıları yapılmış ve geçen haftalardaki sonuçlar açıklanıyor sanırım. Üak şu 1 aydır şaşırtıyor. Yeni sisteme geçiş hazırlığı da olabilir bu toplanto yoğunluğu
Aygül.Bahar, 5 saat önce - Alıntıya git

Hocam 26sında sosyal bilim etik toplantısı yapılmış. Mail attım bana bu bilgi geldi posta ile bildirim yapılacak. Bir türlü anlayamadığım etik gerekçeyi neyse ki görebileceğim artık. Benim anladığım her toplantı da az da olsa sonuç açıklama eğilimindeler. Sistem tıkandı çünkü. Hiç beklemediğiniz bir anda sonuç gelebilir bu ara. Umarım başarılı haberlerinizi alırsınız hocalarım.

28 Ocak 2021 15:25

Hukuk3500
Aday Memur

sizden cesaret alıp eposta atayım diyorum, sonra vazgeçiyorum. bu arada hemdert hocalarım, dbs ye girdiğimde, sistemden kaldırdıkları 2018 başvuruma ait jüri raporlarını yeniden yüklediklerini gördüm az önce. sadece 5 asilinki görüntülenebiliyor. Bu daha önce sistemde duruyordu, sonra yeni başvuruyla kalkmıştı. şimdi yeniden eski jürinin adının karşısında yüklenmiş. temel soru: yeni jüri de görebiliyor mu?

bessginbekir, 4 saat önce - Alıntıya git

Hocam bence mutlaka mail atın. Eski raporlar gorulseydi. En baştan itibaren orada görülürdü. Ama emin değilim. Ama Ocak ayı çok şaşırtıcı oldu.

28 Ocak 2021 15:31

iceland2020
Aday Memur

Hocalarım, doçentlik ünvanını kullanmak, duyurmak için Üniversiteden doçentlik kardosunu mu almak gerekiyor? Yoksa ÜAK'dan doçentlik belgesi almak yeterli oluyor mu?

28 Ocak 2021 16:47

Leclercx
Aday Memur

Hocalarım, doçentlik ünvanını kullanmak, duyurmak için Üniversiteden doçentlik kardosunu mu almak gerekiyor? Yoksa ÜAK'dan doçentlik belgesi almak yeterli oluyor mu?

iceland2020, 3 saat önce - Alıntıya git

ÜAK'tan belgeniz geldiği tarihten itibaren ünvanınızı kullanabilirsiniz. Üniversitenin kadro vermesi veya vermemesi ünvanı kullanmanıza engel değildir.

Toplam 1664 mesaj
«72737475767778798081828384

ANKET
Akademisyenler için doçentlikte dil barajının yükseltilmesini;