Editörler :
25 Temmuz 2020 00:13   

Zor durum
Annemin bana başımızın belası oldun demesi sebebi çalışmıyor ve evlenmemiş olmam
27 Temmuz 2020 13:31

uAYur ccc
Memur
mesele çalışmıyor olmakmı ? yoksa bir işe yaramıyor olmakla ? yada bir işe yaramaz için çaba sarf etmemek mi?
29 Temmuz 2020 23:59

cubecan
Aday Memur
bunları yapınca da sorun çözülmeyecek sayın hocam. size yapılan bir baskı değil saygısızlıktır. saygısız insan her zaman saygısızdır.
07 Ağustos 2020 22:35

Aglayan Kalem
Şef
Herkes çalışmak zorunda değil. Ama kendinize bir meşguliyet bulmanız kendinizi daha değerli hissetmenizi sağlar. Anneler genelde bir an önce evlatları evlensin ister belki bu yüzden kırıcı davranıyor olabilir. Yine de sizin iyiliğinizi istediğine eminim.
08 Eylül 2020 09:59

maruk5
Aday Memur
08 Eylül 2020 10:05

maruk5
Aday Memur

https://birbaskabayram.com

maruk5, 2 hafta önce - Alıntıya git

Here is a website that showed me marriage is not the perfect solution to all problems. Once I was dating someone and we were about to get married. But then I got a message from an unknown number with this link. I was surprised to say the least.

I gave up and did it like an investigation and it turned out that my partner was not honest with me.

But on the other hand, after I left, I was able to find time for myself, work on personal growth and get an excellent job ...

So ... mattiage may not be a priority and that's okay.

08 Eylül 2020 10:06

maruk5
Aday Memur

Here is a website that showed me marriage is not the perfect solution to all problems. Once I was dating someone and we were about to get married. But then I got a message from an unknown number with this link. I was surprised to say the least.

I gave up and did it like an investigation and it turned out that my partner was not honest with me.

But on the other hand, after I left, I was able to find time for myself, work on personal growth and get an excellent job ...

So ... mattiage may not be a priority and that's okay.

maruk5, 2 hafta önce - Alıntıya git

İşte bana evliliğin tüm sorunlara mükemmel bir çözüm olmadığını gösteren bir web sitesi. Bir keresinde ben biriyle çıkıyordum ve evlenmek üzereydik. Ama daha sonra bilinmeyen bir numaradan bu bağlantıyı içeren bir mesaj aldım. En azını söylemek için şaşırmıştım.

pes ettim ve bir soruşturma gibi yaptım ve ortağımın bana karşı dürüst olmadığı ortaya çıktı.

Ama öte yandan, ayrıldıktan sonra kendime zaman ayırabildim, kişisel gelişim üzerine çalıştım ve mükemmel bir iş bulabildim ...

Yani ... mattiage bir öncelik olmayabilir ve sorun değil.

13 Eylül 2020 14:17

Dilazar
Aday Memur
mesele çalışmıyor olmakmı ? yoksa bir işe yaramıyor olmakla ? yada bir işe yaramaz için çaba sarf etmemek mi?
uAYur ccc, 2 ay önce - Alıntıya git
Hepsi uzun süre girmemiştim siteye yeni gördüm mesajları şu an çalışyrm
Toplam 7 mesaj