Editörler : Mehmet Balci
25 Temmuz 2020 12:40   

sgk 4001 olsun madem ibfciler yapiyorsa bütün üni mezunları yapar
..
07 Ağustos 2020 12:33

Damla127
Aday Memur
Neden ayrım yaptılar ki 4001 adı altnda herkes başvurabiliyordu
07 Ağustos 2020 12:56

ısletmecı
Memur

Aynen Trump bıraksın yerine başkanlık yapalim, messi topu bıraksın yerine gol atalim, nazan öncel beste yapmasin biz yapalim , keremcan dan bahsetmiyorum bile...

07 Ağustos 2020 13:24

Flower3
Aday Memur

Insaatci! Sen başka bölümün çalışma alanına saldiracagin yerde kendi alanın için mücadele etsen şimdiye atanirdin. Biz inşaatin kadroları için 4001 olsun diyor muyuz. Yapmayın ya bu kadar göz dikmeyin.

07 Ağustos 2020 14:26

mustafaenez
Aday Memur

helal olsun başlığı açana.. ne de masumlar bu ibfliler :) gece gündüz ptt bizim şu bizim bu bizim tivit at günde bir saat ders çalış.. ülkenin tapusunu da üstünüze yapalım mı? geçti o devirler şimdi her bölümde birikme var herkesin sesi çıkıyo kolay algı devri bitti ki gördük. her şey bizim hakkımız yazdığınızdan ciddiye alınmıyosunuz. Bakın psikoloji bölümüne! efendi gibi mantıklı bi şekilde AÖFyi nası da kaldırdı. siz önce AÖFyi kaldırın yoksa ben de iibf mezunu olucam kızdırmayın beni :)

07 Ağustos 2020 14:41

Flower3
Aday Memur

helal olsun başlığı açana.. ne de masumlar bu ibfliler :) gece gündüz ptt bizim şu bizim bu bizim tivit at günde bir saat ders çalış.. ülkenin tapusunu da üstünüze yapalım mı? geçti o devirler şimdi her bölümde birikme var herkesin sesi çıkıyo kolay algı devri bitti ki gördük. her şey bizim hakkımız yazdığınızdan ciddiye alınmıyosunuz. Bakın psikoloji bölümüne! efendi gibi mantıklı bi şekilde AÖFyi nası da kaldırdı. siz önce AÖFyi kaldırın yoksa ben de iibf mezunu olucam kızdırmayın beni :)

mustafaenez, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne kadar aç şu mühendisler de ya:) sen o kadar üniversite sınavında mühendislik için yüksek puan almaya çalış uğraş mühendislik okuyorum diye okurken Havanı at ama okulun bitince o mühendislik havan sönsün üzerine birde küçümsediginiz iibf bölümlerine sulanın yazık sizin durum içler acısı.

Keşke siz de okuduğunuz mühendislik yerine daha uyduruk muhendislikleri okusaydiniz onlar bile ataniyor düşük puanlarla siz yüksek puanla saldirin durun başka alanlara

07 Ağustos 2020 14:43

mustafaenez
Aday Memur

Ne kadar aç şu mühendisler de ya:) sen o kadar üniversite sınavında mühendislik için yüksek puan almaya çalış uğraş mühendislik okuyorum diye okurken Havanı at ama okulun bitince o mühendislik havan sönsün üzerine birde küçümsediginiz iibf bölümlerine sulanın yazık sizin durum içler acısı.

Keşke siz de okuduğunuz mühendislik yerine daha uyduruk muhendislikleri okusaydiniz onlar bile ataniyor düşük puanlarla siz yüksek puanla saldirin durun başka alanlara

Flower3, 1 ay önce - Alıntıya git

açıktan okuyom senin bölümü bitince çalışmadan sınava girip atanıcam :)

07 Ağustos 2020 14:51

Flower3
Aday Memur

Yazık senin okuduğun Mühendisliğe emeğine okuma masrafina üzüldüm. Ne hallere düşmüşsun

07 Ağustos 2020 15:37

mustafaenez
Aday Memur

Yazık senin okuduğun Mühendisliğe emeğine okuma masrafina üzüldüm. Ne hallere düşmüşsun

Flower3, 1 ay önce - Alıntıya git

Yaptığım masrafı çıkartalı çok oluyo benim. Beni düşünmeyin arkadaşlar gözlerim yaşarıyo hadi kolay gelsin

07 Ağustos 2020 16:19

Cahtko
Memur

atan o zaman konuşma.

07 Ağustos 2020 19:24

Yalnız çocuk
Aday Memur
şöyle atanacam böyle atanacam göreceksiniz . açık öğretim okucam göreceksiniz. sonra tekrardan atanicam
Toplam 10 mesaj