Editörler : hopaliSafak Vaktii
26 Temmuz 2020 16:28   

28 Temmuz'da mülakat sıralamaları açıklanacak mı?

Arkadaşlar biliyorsunuz, ilk atamada mülakata gidenler, isteğe bağlı olarak ek atamada mülakata gitmedi.

Mevcut mülakat puanını kullandı.

Bu hakkını kullanan veya kullanmayan herkes, 28 Temmuzda güncel mülakat sıralamasını görebilecek mi,

bilginiz var mı?

26 Temmuz 2020 16:42

sspks
Aday Memur

Evet herkesinki açıklanacak tabiki sadece bu mülakata gidenlerin açıklansa olmazki hepsinin aciklanacak anlami. Olmaz yani tercih yapılacak elde sıralama yok herkes olacak sıralama da

26 Temmuz 2020 17:34

birogretmenim
Aday Memur

Evet herkesinki açıklanacak tabiki sadece bu mülakata gidenlerin açıklansa olmazki hepsinin aciklanacak anlami. Olmaz yani tercih yapılacak elde sıralama yok herkes olacak sıralama da

sspks, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam şimdiye kadar her mülakat sonucunda mülakat sıralaması açıklanıyor muydu?

Mülakat puani açıklayıp sıralamasını açıklamama durumu olmaz değil mi?

26 Temmuz 2020 18:39

matteacherss
Daire Başkanı

siralama net aciklanacak mulakata gitmeyenlerde siralamaya dahil cunku şuanda sistemde buzim mulakat puanimuz gorunuyor.

26 Temmuz 2020 18:51

geography5
Aday Memur

Arkadaşlar 2018liler ek atamaya haziran ek atama basvurmuyor değil mi?

26 Temmuz 2020 18:53

geography5
Aday Memur

Olmaması lazım çünkü 2 yıl doldu

26 Temmuz 2020 20:44

drssmyrdm
Memur

Hocam şimdiye kadar her mülakat sonucunda mülakat sıralaması açıklanıyor muydu?

Mülakat puani açıklayıp sıralamasını açıklamama durumu olmaz değil mi?

birogretmenim, 1 hafta önce - Alıntıya git
açıklanıyor her mülakat sonrası sıralama, sonra itirazlar ve tercih süreci başlıyor
26 Temmuz 2020 20:45

drssmyrdm
Memur

Arkadaşlar 2018liler ek atamaya haziran ek atama basvurmuyor değil mi?

geography5, 1 hafta önce - Alıntıya git
başvurabiliyor, zira sınav eylül'de daha iki ay daha puanlar kullanılabiliyor.
26 Temmuz 2020 22:18

geography5
Aday Memur

Ölmüsuz aglayanimiz yok:(((

27 Temmuz 2020 00:25

Sabriokan
Aday Memur

Çalışıp 74-75 alamayıp 2018liler ek atamaya başvuruyor puan 70 e düşmüyor diye yakınıyorsanız gerçekten ölmüşsünüz ağlayanınız yok.

27 Temmuz 2020 01:36

Slltp25
Aday Memur

Sabriokan hocam branşınız nedir merak ettim.74-75 almaktan bahsetmişsiniz de çalışmadan bile alınabilir.Zor bi sey değil tabi branşa göre değişir:)

27 Temmuz 2020 08:36

Qwertyu1
Aday Memur

Hocam puanınızı ilk mülakat sıralamanız kaç ? Coğrafyacıyla konuşamadım bu dönemde.
27 Temmuz 2020 08:53

Sabriokan
Aday Memur

Sabriokan hocam branşınız nedir merak ettim.74-75 almaktan bahsetmişsiniz de çalışmadan bile alınabilir.Zor bi sey değil tabi branşa göre değişir:)

Slltp25, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sınıf öğretmenliği hocam,bizde alan sınavı düşürüyor puanları ama yine de çalışmadan 70 küsür alınıyor, çok insan 2018 yüzünden diyip duruyor da düzgünce çalışmadan ona binaen söyledim yoksa sadece yazan hocamızın şahsına değil sözüm.

27 Temmuz 2020 10:05

geography5
Aday Memur

Zor bir sınava gir emek ver yüksek puan al sonra gerilerdeki adam senin önüne gecsin hocam senin durumlardan haberin yok anlaşılan

27 Temmuz 2020 10:31

Sabriokan
Aday Memur

Zor bir sınava gir emek ver yüksek puan al sonra gerilerdeki adam senin önüne gecsin hocam senin durumlardan haberin yok anlaşılan

Düşünmeden yazdım hocam, bölüm farklılığını düşünmedim bir an, sonra da silinmediği için geri alamadım. Bizim bölümde çok fark yok hemen hemen aynı sırada ama diğer bölümlerde sorun olanlar var sanırım. Hakkımızda hayırlısı olsun, hakkınızı helal edin kırdıysam.

27 Temmuz 2020 11:01

geography5
Aday Memur

Hepimiz için hayırlısı olsun hocam

Toplam 15 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?