Editörler : "eskiyara"Pangaea

enukma
Şef
28 Temmuz 2020 16:24

2020 yilindayiz. her sey parmaklarimizin ucundan halloluyor. alti ustu bir program uzerinden calisma yapilacak. belki de calisma bile degil. bigisayara verileri girip sonuc bekleyeceksin. hepsi bu. bakanlik takvime uymaz, kimisi norm aciklamaz. sorsan ogretmen yatiyor derler. tam bizim ulkeye has seyler. dedigimi yap, yaptigimi yapma.

shiftmn
Kapalı
28 Temmuz 2020 17:01

çay kave keyifleri bitince açıklarlar :D

hikmet85
Memur
28 Temmuz 2020 17:17

evet arkadaşlar tahminleri alalım:) istanbul ne zaman açıklar. kendi tahminim yarın 14:00

28 Temmuz 2020 18:01

Mülakat sonuçları açıklandığı için il içi gecikecek diyenler var? Nedir Aslı bilen var mı?
28 Temmuz 2020 19:01

onunla onun ne alakası var hocam.Biraz mantıklı olum.Her duyduğunuza inanmayın.Mulakati bakanlık açıklıyor, il içi sonuçlarını il mem ler.
zeytinyağlıfasulye, 4 yıl önce
Mülakat sonuçları açıklandığı için il içi gecikecek diyenler var? Nedir Aslı bilen var mı?

dmrcknn
Şube Müdürü
28 Temmuz 2020 19:30

Sozlesmeli ogretmen mulakat sonuclari ile dogrudan bir iliskisi olmasa da dolayli olarak bir iliskisi olabilir hocam. Sonucta basvurular Mebbis uzerinden aliniyor. Bakanligin sistemi uzerinden veriler islenip İl Milli Egitimlerinin erisimine aciliyor. İl den aldigim bilgiye gore bakanliktan haber bekliyoruz, beklemedeyiz; aksam ustu veya yarin aciklariz demislerdi. Artik bugunden umut yokta, yarin buyuk ihtimal cogu il kontrollerin ardindan aciklarlar...
45sosyalbilgiler.biz, 4 yıl önce
onunla onun ne alakası var hocam.Biraz mantıklı olum.Her duyduğunuza inanmayın.Mulakati bakanlık açıklıyor, il içi sonuçlarını il mem ler.

bshydr
Daire Başkanı
28 Temmuz 2020 19:58

Tam bir komediydi... Ben arayip sordugumda "hocam biz nerden bilebiliriz hangi okulda kac acik oldugunu!" gibi efsane bir cevap aldim. Tabii kadin da hakli her sene bos kontenjanlari kasaplar konfederasyonu acikliyordu, ben terbiyesizlik yapip il mem'e sordum bu soruyu:) kisacasi korlemesine tercih yaptik hocam, yazdiklarimizin %90 inin dolu olup, bosalma gibi bir ihtimalin zayifligini bile bile lades dedik mecburen!

hsnsylk, 4 yıl önce

eee bu illerdeki arkadaşlar nasıl tercih yaptı ? Boş okul olmadan ? Öğretmenler yapsa hemen soruşturma açılır.

ozcogu
Aday Memur
28 Temmuz 2020 20:28

haberlerde 29 temmuza ertelendiği yazıyor açıklanmasının. yarın 3 gibi açıklarlar ancak

ozcogu
Aday Memur
28 Temmuz 2020 20:30

dün ilçeyi aradım aradım açmadılar onayımı bile 4.30 da ancak yaptılar 5 gün önce okul onaylamıştı oysaki. sonra ilçedeki bir tanıdığıma sordurdum. çok isteyen olmuş bi de son güne bırakmışlar onayları ve yoğunluktan dolayı gecikiyor, olmazsa uzatırız demiş şube müdürü. dedim niye bir haftadır onaylamadılar her geleni. sözde şef izindeymiş. bir aydır belli tayin zamanı yani o izindeyse bile yerine bakabilecek kimse yok mu? çok saçma ve uydurmaca. biz uzatmalarını istesek uzatmazlar. her şey kendi keyiflerine göre yapıyorlar ama bize gelince her şeyi zamanında yapalım istiyorlar.

ahmetbulut47
Genel Müdür
28 Temmuz 2020 20:34

Herkes tercih yapıp sistem kapandıktan sonra neden uzatılır hem de tek kelime gerekçesini anlatma gereği duymadan aklımda deli sorular Allah'a havale ediyorum
28 Temmuz 2020 20:41

"Nedir olayın aslı bilen var mı" yazdım. arkadaşlara sorup fikir almak istedim farkındaysanız.siz bana mantıklı olun demişsiniz teşekkür ederim.sizde mesaj yazarken karşıdakini mantıktan yoksun kalıbına sokmayıp biraz "kibar" olun lütfen...iyi akşamlar...
45sosyalbilgiler.biz, 4 yıl önce

Covid78
Aday Memur
28 Temmuz 2020 20:52

Valla bende merak ettim neye göre tercih yapılıyor
hsnsylk, 4 yıl önce

eee bu illerdeki arkadaşlar nasıl tercih yaptı ? Boş okul olmadan ? Öğretmenler yapsa hemen soruşturma açılır.

enukma
Şef
28 Temmuz 2020 22:46

nereden tutsan elinde kaliyor.

hsnsylk
Genel Müdür
29 Temmuz 2020 08:07

Söylenecek çok söz var aslında rezillik kepazelik, Twitter üzerinden müdürlüğe birşeyler yazılabilirdi ama soruşturma açarlardı, onlar yapınca sorun yok her zaman.

bshydr, 4 yıl önce

Tam bir komediydi... Ben arayip sordugumda "hocam biz nerden bilebiliriz hangi okulda kac acik oldugunu!" gibi efsane bir cevap aldim. Tabii kadin da hakli her sene bos kontenjanlari kasaplar konfederasyonu acikliyordu, ben terbiyesizlik yapip il mem'e sordum bu soruyu:) kisacasi korlemesine tercih yaptik hocam, yazdiklarimizin %90 inin dolu olup, bosalma gibi bir ihtimalin zayifligini bile bile lades dedik mecburen!

hsnsylk
Genel Müdür
29 Temmuz 2020 08:44

Evet ilk hangi il açıklar tahminleri alalım. Ben Düzce diyorum.

shiftmn
Kapalı
29 Temmuz 2020 08:46

kerkük ve atina sonuçları açıklandı diğer sonuçlar bekleniyor :)

goner
Daire Başkanı
29 Temmuz 2020 11:04

Düzce benim de favorim bu konuda.

hsnsylk, 4 yıl önce

Evet ilk hangi il açıklar tahminleri alalım. Ben Düzce diyorum.

29 Temmuz 2020 11:08

Sinop

ereneren87
Aday Memur
29 Temmuz 2020 11:10

beklemekte sıkıntı yok toplum olarak küçüklükten alıştırılıyoruz beklemeye ama tarih açıklayıpta sonucu açıklamamaları işte orada ufak bi sinirleniyor insan

enukma
Şef
29 Temmuz 2020 11:20

icinde en cok ogretmen barindiran sehir olarak istanbul demek isterdim.
Toplam 198 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi