Editörler :
28 Temmuz 2020 22:39   

İlçenin baskısı

Arkadaşlar Bağcılar İlçe MEM okullara lise tercihi yapmayan bir öğrenci kalmasın diye baskı yapıyor telefonla bir sürü veli aradım yetmedi evlerine gittim halen 20 kişi tercih yapmamış görünüyor, ilçenin baskısının kanuni ve yasal bir yanının olduğunu hiç sanmıyorum bir sorun çıkar mı bu durumdan okul müdüründen ve benden yana merak ediyorum yanıtlarsanız sevinirim.

28 Temmuz 2020 23:02

jajacoelho
Daire Başkanı

öğrenciler mezun oldu ve dönem de kapandı mı..öğretmene daha ne sorumluluğu bu..tercih sorumluluğunu yerine getirmeyen bu iletişim çağında bundan habersiz olan veya umursamaz olanın niye peşinden koşuyoruz ki..

28 Temmuz 2020 23:46

damlaca
Şef
hocam her sene aynı şey oluyor. İstanbul MEM biraz istatistiği seviyor. tercih yapmayan devamında da okula yerleştirilmeyen/açık liseye kayıt için zorlayacaklardır. her sene aynı. nacizane tavsiyem telefon görüşmeleriniz/ev ziyaretlerinizin tutanağı olsun elinizde yeterli olur. yeterli bilgilendirme yönlendirme de yaptıysanız da hiç bir şey olmaz
29 Temmuz 2020 10:59

Joe Dalton
Aday Memur

Tercih yapmayan liseye gidemesin.

Biz neden insanları zorla okula gönderiyoruz ki, bunun kime ne faydası var?

29 Temmuz 2020 17:56

kmal34
Aday Memur

Bu durum İstanbul un her ilçesinde var...

30 Temmuz 2020 19:43

friedhelm
Şube Müdürü
Çoğu yerde durum aynı. Bizi de sıkıştırdılar. Her öğrenciye tercih yaptırın dediler. Ulaşabildiğime ulaştım. Adam lise okumayacağım açık liseye gideceğim diyor.Velisi de onaylıyor. Herkes kabul etmiş. Bunlar neyin peşinde anlamadım.
Toplam 5 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?