Editörler : oto-danisman-expert
29 Temmuz 2020 12:12

Malül ( Sınıf Değişikliği )

Merhabalar. 2009 lu Astsubayım. Gata Psikiyatri Polikinliği Sınıfi Görevini Yapamaz. Raporu verdi.

Hava Kuvvetleri Maluliyetin belirlenmesi için SGK ya yazı gonderdi. Bugün Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanlığını aradığımda Malül (Sınıf Değişikliği ) şeklinde onaylandığı söylendi. Bu durumda Malüllüğüm onaylandı mı ve ya süreç nasıl işliyor. Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Medal-of-Honor
Aday Memur
29 Temmuz 2020 19:05

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun. Süreç şu şekilde ilerlemekte. İsterseniz hemen adi malül olarak emekli olabilirsiniz. Ya da kuvvetin belirlediği sınıflar içerisinden geri hizmette bir sınıfa geçersiniz. Sınıf değiştirdiğiniz takdirde 15 yılınızı doldurmadan emekli olamazsınız fakat emeklilik hakkınız saklıdır.

Acil şifalar dilerim.

Madstar
Aday Memur
29 Temmuz 2020 19:16

Adi malüllük için bana bir evrak gelecek mi ? Yoksa kendim mi dilekçe yazacağım emekli olabilmek için.

Madstar
Aday Memur
29 Temmuz 2020 19:18

cok tesekkur ederim. Allah razı olsun.

Adi malüllük için bana bir evrak gelecek mi ? Yoksa kendim mi dilekçe yazacağım emekli olabilmek için.

Medal-of-Honor, 4 yıl önce

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun. Süreç şu şekilde ilerlemekte. İsterseniz hemen adi malül olarak emekli olabilirsiniz. Ya da kuvvetin belirlediği sınıflar içerisinden geri hizmette bir sınıfa geçersiniz. Sınıf değiştirdiğiniz takdirde 15 yılınızı doldurmadan emekli olamazsınız fakat emeklilik hakkınız saklıdır.

Acil şifalar dilerim.

Justinq
Aday Memur
31 Temmuz 2020 09:13

Eski konularda personele iki seçenek sunuluyoradi malül emeklilik veya sınıf değişikliği şeklinde artık bu seçenek olmadan direk sınıf değişikliğimi oluyor konuya hakim arkadaşlar bilgi verebilir belki

Kral yanluz
Yasaklı
12 Ağustos 2020 16:24

Emniyet genel müdürlüğünde polislikten gih olmuş bir kolluk kuvvetiyim. merak ettiğim konu psikiyatride ruh sinir hastahanesi farklı tanı konularak geri hizmete alındım ve tüm özlük haklarımı kaybettim askerlik işlemleri başladı askerl hastahane varken ise askeri hastahane askerlik yapar dedi ve farklı tanı koydu ve askerliğimi silahlı olarak yerine getirdim. merak ettiğim konu 1. sizce askeri psikiaytri doktor neye göre kanaat getirdi

2. polis psikiaytrik rahatsızlıktan sınıfı değiştiğinde sağlığına kavuşsa bile egm sağlık şartla madde 14 3 bendinde sadece psikiyatrik rahatsızlık yaşayanlar geri polisliğe dönememektedir. sizde böylemi geri hizmete alındığınızda eski sınıfınıza dönemiyor musunuz

ataalperen
Genel Müdür
12 Ağustos 2020 18:09

Evet iyilessek de donemiyoruz eski sınıfa. Dönmek isteyen de yoktur sanırım.

Kral yanluz, 4 yıl önce

Emniyet genel müdürlüğünde polislikten gih olmuş bir kolluk kuvvetiyim. merak ettiğim konu psikiyatride ruh sinir hastahanesi farklı tanı konularak geri hizmete alındım ve tüm özlük haklarımı kaybettim askerlik işlemleri başladı askerl hastahane varken ise askeri hastahane askerlik yapar dedi ve farklı tanı koydu ve askerliğimi silahlı olarak yerine getirdim. merak ettiğim konu 1. sizce askeri psikiaytri doktor neye göre kanaat getirdi

2. polis psikiaytrik rahatsızlıktan sınıfı değiştiğinde sağlığına kavuşsa bile egm sağlık şartla madde 14 3 bendinde sadece psikiyatrik rahatsızlık yaşayanlar geri polisliğe dönememektedir. sizde böylemi geri hizmete alındığınızda eski sınıfınıza dönemiyor musunuz

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi