Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
29 Temmuz 2020 18:44   

Küme düşme kaldırıldı 21 takım 40 hafta maç oynanacak

Seneye 4 takım düşüp 3 çıkacak yabancı kuralı bu sene değişmeyecek ve lig de piyango Kayseri Malatya ve Ankaragücü ne

29 Temmuz 2020 18:45

g.a.k.k.o.s
Genel Müdür

Ligde 5 takım Avrupa 4 düşen 12 hedefsiz takım kalacak

29 Temmuz 2020 19:07

hopali
Editor

Geçen Hafta Anketini Açıp Belirtmiştim. Önceden Kararı Olan Bir Konuydu. Hayırlısı Olsun.

29 Temmuz 2020 19:08

g.a.k.k.o.s
Genel Müdür

Digitürk itiraz etti bize sorulmadı diyor

29 Temmuz 2020 21:29

foreverGS1905
Müsteşar Yardımcısı

Yabancı kuralı da 1 sezon ertelenmiş. Eski kural geçerli.. Anlık yaşananlar, anlık kararlar verip anlık değişenlerin ülkesindeyiz. Bakalım yarın öbür gün neler göreceğiz..

29 Temmuz 2020 21:37

g.a.k.k.o.s
Genel Müdür

Bu ülke de futbol izlemek keyifli değil artık , 80-90 lı yıllar heyecanı %10 u yok

29 Temmuz 2020 23:22

Joe Dalton
Daire Başkanı

Hayırlı olsun. Ankaragücü adına sevindim.

30 Temmuz 2020 00:28

iMAJJJ TURK
Genel Müdür
madem kume dusme kaldirilacakti. bu kadar mac ne diye oynandi ?? arap beinspor para kazansin diye. 2. ve 3 . lig maclari neden oynatilmadi da oldugu gibi play off a gectiler. 2. siradaki manisa play off a kaldi 5. siradaki tuzla play off ta yendi ust lige cikti. manisa belki maclar oynansa direk cikacakti. 1. ve super ligte maclari oynattilar. alt ligleri iptal ettiler simdi de kume dusme kaldirilmis... eemadem dusme olmayacakti da ne diye bu kadar maclari oynattilar.
30 Temmuz 2020 00:44

hopali
Editor
madem kume dusme kaldirilacakti. bu kadar mac ne diye oynandi ?? arap beinspor para kazansin diye. 2. ve 3 . lig maclari neden oynatilmadi da oldugu gibi play off a gectiler. 2. siradaki manisa play off a kaldi 5. siradaki tuzla play off ta yendi ust lige cikti. manisa belki maclar oynansa direk cikacakti. 1. ve super ligte maclari oynattilar. alt ligleri iptal ettiler simdi de kume dusme kaldirilmis... eemadem dusme olmayacakti da ne diye bu kadar maclari oynattilar.
iMAJJJ TURK, 2 ay önce - Alıntıya git

Üst Taraf Belli. Olsun Diye Oynatıldı. Önceden Açıklanamazdı.

30 Temmuz 2020 05:16

iMAJJJ TURK
Genel Müdür

Üst Taraf Belli. Olsun Diye Oynatıldı. Önceden Açıklanamazdı.

hopali, 2 ay önce - Alıntıya git
tamamen tarafli milleti ne diye lig oynaniyor diye iyaladiniz madem ust taraf icinde 6 takimli play off grubu yapip sampiyonu oyle belirleselerdi.
30 Temmuz 2020 09:28

hüseyin_3232
Daire Başkanı
iMAJJJ TURK, 2 ay önce - Alıntıya git

Dostum bu konuda hak veriyorum sana. Alt Liglerde zirve yarışında çok büyük haksızlıklar oldu. 2. Sırada olan takım belki şampiyon olacaktı ama şimdi play-off oynayıp elenenler oldu. Belki 6.ve 7. sıradaki takımlar play offa kalacaktı vs. liste uzar gider.

BAL Ligide olduğu gibi tescil edilmişti. Liderler 3. Lige direk çıkarılıp şampiyonluk şansı devam eden liderin birkaç puan gerisinde olan takımların hakkı yenmişti. Bu takımlar TFF ye itiraz etti TFF binasının önünde boykot yaptılar haklarını aradılar ve dün şampiyonluk şansı devam eden 9 takım daha TFF 3. Lige çıkarıldı.

Federasyonun alt ligler umurunda bile değil bence onca takımın hakkını yediler binlerce taraftarın umutlarıyla oynadılar alt liglerde.

30 Temmuz 2020 09:32

ulsgkc
Editor

Her lige farklı uygulama neden ?

BAL ligi olduğu şekilde tescil edildi

PTT 2 ve 3 play off

Süper lig ve PTT 1 devam etti

hepsi bitince de ligden düşme kaldırıldı diyoruz

o zaman hepsini olduğu gibi tescil etseydin, düşme hattındaki takımlar son haftalarda şampiyonluğa tesir etti çünkü

kendi takımım düştü ama bu şekilde lig de kalması da içime sinmedi ne yalan söyleyim..

30 Temmuz 2020 09:49

g.a.k.k.o.s
Genel Müdür

Kirli bir ligimiz var

30 Temmuz 2020 10:43

hüseyin_3232
Daire Başkanı

Her lige farklı uygulama neden ?

BAL ligi olduğu şekilde tescil edildi

PTT 2 ve 3 play off

Süper lig ve PTT 1 devam etti

hepsi bitince de ligden düşme kaldırıldı diyoruz

o zaman hepsini olduğu gibi tescil etseydin, düşme hattındaki takımlar son haftalarda şampiyonluğa tesir etti çünkü

kendi takımım düştü ama bu şekilde lig de kalması da içime sinmedi ne yalan söyleyim..

ulsgkc, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam bu federasyon akını karasına karıştırdı herşeyin. Dediğiniz gibi düşme hattı şampiyonluğa etki etti. Sonra dediler düşme yok.

2. ve 3.Lig olduğu gibi tescil edilip play offa onlarca takımın emekleri boşa gitti harcadıkları para çöp oldu.

Bal Ligi ilk önce olduğu gibi tescil edilip sadece liderler 3. Lige alınmıştı. Gelen tepkiler üzerine dün aralarında benim şehrimin takımıda dahil zirve iddası bulunan 9 takım daha 3. Lige alındı.

Nihat Özdemir seçilince umutluydum futbolumuz adına ama gün geçtikçe herşey daha da kötüye gidiyor.

30 Temmuz 2020 11:12

derdebo06
Şube Müdürü

Hocam bu federasyon akını karasına karıştırdı herşeyin. Dediğiniz gibi düşme hattı şampiyonluğa etki etti. Sonra dediler düşme yok.

2. ve 3.Lig olduğu gibi tescil edilip play offa onlarca takımın emekleri boşa gitti harcadıkları para çöp oldu.

Bal Ligi ilk önce olduğu gibi tescil edilip sadece liderler 3. Lige alınmıştı. Gelen tepkiler üzerine dün aralarında benim şehrimin takımıda dahil zirve iddası bulunan 9 takım daha 3. Lige alındı.

Nihat Özdemir seçilince umutluydum futbolumuz adına ama gün geçtikçe herşey daha da kötüye gidiyor.

hüseyin_3232, 2 ay önce - Alıntıya git

Beinsport için bir tiyatro icra edildi

baştan belliydi

Alt liglerde ilk sıralarda olan takımları bir üstlige çıkartıklarını açıklayıp kendi liginde son üçte yer alan külüpler hakkında küme düşme ile ilgili açıklama yapmamaları liglerden düşme olmayacağı açıktı bunu ta 8 haftalık oynama kararı verildiğinde biliyordum.

Takımım küme düştü ancak hak etmediği ve başakşehir meçıyla tescil edildi

ANkaragücü-Başakşehir maçı dk 22 ve 2-0 öne geçiyoruz alakası olmayan var ile gölü iptal ettirip başakşehire can suyu verdiler ve Trabzonspordan şampiyonluğu aldılar

30 Temmuz 2020 14:53

hopali
Editor

1 Hafta Önce Yazdım. Martta Belirlenen Bir Durumdu. Düşme Yok Diyemediler. Hem Şampiyonluk Yarışı Hem de Bazı Başka Sebeplerle. Doğru Yanlış Ayrı Konu. Özellikle Alt Liglerde Mağdurlar Oldu. Önümüzdeki Sezon Süper Ligde Bayları da Hesap Edince 42 Hafta Olacak. En Az 10 Hafta Maçı Haftaiçi Olur. Bence En Zor Zorlanacak Başakşehir Olacak. Sezonu Avrupa Ligi Bitince Kapatıp Tekrar Açacaklar ve Şampiyonlar Ligi Gruplarından Başlayacaklar.

02 Ağustos 2020 00:20

iMAJJJ TURK
Genel Müdür

1 Hafta Önce Yazdım. Martta Belirlenen Bir Durumdu. Düşme Yok Diyemediler. Hem Şampiyonluk Yarışı Hem de Bazı Başka Sebeplerle. Doğru Yanlış Ayrı Konu. Özellikle Alt Liglerde Mağdurlar Oldu. Önümüzdeki Sezon Süper Ligde Bayları da Hesap Edince 42 Hafta Olacak. En Az 10 Hafta Maçı Haftaiçi Olur. Bence En Zor Zorlanacak Başakşehir Olacak. Sezonu Avrupa Ligi Bitince Kapatıp Tekrar Açacaklar ve Şampiyonlar Ligi Gruplarından Başlayacaklar.

hopali, 2 ay önce - Alıntıya git
ya basaksehir takim mi ya.. musluk kesilince o da dusmeye baslayacak. bakiniz usmanli spora . nasilda dustu musluk kesilince. gerci dusmedi sansinayine ligde kaldi ama seneye duser nasilsa
02 Ağustos 2020 12:38

hopali
Editor

Bi Bakmışsınız Adanademirspor 22. Takım Olarak Lige Alınacak.

PTT Lig Kulüpleri Adanademirsporun Süperlige Alınması İçin Ortak Karar Almış Deniliyor...

02 Ağustos 2020 17:48

g.a.k.k.o.s
Genel Müdür

1 kaos yarattılar ads çıksa bir kaos daha olacaktı

Toplam 18 mesaj