Editörler :
29 Temmuz 2020 19:09   

Sonuçlar açıklanınca il içi atamamı iptal ettirebilir miyim

Şu an il içi atamamı iptal ettirmek istiyorum yapılabilir mi ne yapmam lazım

29 Temmuz 2020 19:17

muallim_34
Daire Başkanı

Kanuni bir mazeret yoksa edemezsin.

29 Temmuz 2020 19:19

murattkucukk
Genel Müdür

Açıklansa bi iptali sonra düşünürsünüzzz

29 Temmuz 2020 19:20

Hkn31hkn
Aday Memur

Yasal bir mazeretin yoksa iptal olmaz hocam

29 Temmuz 2020 19:21

actual1985
Aday Memur
Yapamazsınız kılavuzda iptal edilemez diye madde var
29 Temmuz 2020 19:23

ozcogu
Aday Memur

Kanuni bir mazeret olmadığı sürece iptal edilemeyeceği çıkan yönetmelikte yazıyor.

29 Temmuz 2020 19:27

ozcogu
Aday Memur

Puanınız kaçtı ve nereleri seçmiştiniz belki çıkmaz merak etmeyin.

29 Temmuz 2020 19:28

harveySpecterr
Aday Memur
Kanuni mazeret oluşsa bile norm fazlası olursunuz puanıza bakılmaz ( tabi yerinize biri gelmişse )
29 Temmuz 2020 19:31

Gelincil
Aday Memur

Gelme ihtimali çok yüksek ve şu an aşırı pişman oldum.eğer açık varsa il milli eğitim ile görüşsem iptali sağlayamaz mıyım

29 Temmuz 2020 19:39

ozcogu
Aday Memur

Gelme ihtimali çok yüksek ve şu an aşırı pişman oldum.eğer açık varsa il milli eğitim ile görüşsem iptali sağlayamaz mıyım

Gelincil, 6 gün önce - Alıntıya git

Geç kaldınız iptal için. şuan umarım birinin önünü kesmezsiniz madem istemiyorsunuz.

29 Temmuz 2020 20:18

Gelincil
Aday Memur

Daha önceki yıllarda iptal edenleri duymuştum onlar nasıl ettirdi acaba hiç mi ihtimal olmaz offf kafayı yicem

29 Temmuz 2020 20:19

Gelincil
Aday Memur

Okulunda tanıdık öğretmen arkadaşı iptal etttiren varmı

29 Temmuz 2020 20:21

together_smile
Aday Memur

Daha önceki yıllarda iptal edenleri duymuştum onlar nasıl ettirdi acaba hiç mi ihtimal olmaz offf kafayı yicem

bazı yıllarda iptal ediliyor hocam 3yıl önce birebir şahit oldum. Kılavuzda iptal edilemez yazıyor, sonra iptal etmek isteyenler başvursun diye yazı geliyor.Ama her zaman değil.

Ancak oraya başkasının gitmek isteyip siz tercih ettiğiniz için engellediğinizi de düşünmek gerek

29 Temmuz 2020 23:53

şenol sevindik
Şef

Yerine biri atanmadı ise iptal ederler hocam. Ancak senin yerine biri atandı ise sıkıntı. Ya da senin okuldan birinin daha tayini çıktı ise hala boşluk varsa sorun olmaz. İnisitif kullanıyor iller. Eşler birlikte isteyip birinin çıkmayınca da iptal ediyorlar. Ancak yine diyorum yerine biri atanmayacak.
30 Temmuz 2020 00:12

justlive4life
Müsteşar Yardımcısı

Eskiden iptal ediliyordu ama artık yerinize de atama gelme durumundan ötürü iptal işini mazerete bağladılar.

30 Temmuz 2020 00:17

naz.öğrt
Aday Memur

Arkadaşım geçen yıl iptal ettirdi..hatta yerine biri de geldi. Gelen kişinin puanı dusuk oldugundan norm fazlası oldu malesef. Madem istemiyorsunuz niye yaziyirsunuz yazık değil mi biti gelirse norm fazlası olacak belki. Belkide siz norm fazlası olacaksınız

30 Temmuz 2020 00:51

cooler00
Aday Memur

pekçok kişinin sırasını etkiliyorsunuz çocuk oyuncağımı bu sizin gibileri doğuya sürmeli iptal yok

30 Temmuz 2020 00:56

cooler00
Aday Memur

iptal ettirobolormoyom

haaa ettirirsin ettirirsin biz burda heyacandan uyku uyuyamıyoz ay pişman oldum ben oynamıyom ver istifanı arkadaş binlerce genç arkadaşım atama bekliyor

30 Temmuz 2020 08:43

Gelincil
Aday Memur

İptal hakkı tanınacak mı duyum alan var mın

30 Temmuz 2020 09:14

kagıtvekalem
Memur

Koca harflerle yazılan bir cümle okumustunuz degil mi hocam?

30 Temmuz 2020 09:17

kagıtvekalem
Memur

Kim ne demiş,kimi engellemisim umrunda değil ki.tavrindan belli zaten.umarim iptal olmaz.

Toplam 23 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?