Editörler : Pangaea

e3575m
Şef
31 Temmuz 2020 15:21

1 Eylül'de atamalar belli olacak hocam ama göreve başlama Eylül ayı mı olacak bununla ilgili bir şey bulamadım. Ekim ayına sarkabilir mi?
teacherofenglish1, 4 yıl önce
ziya hoca hemen baslayacaklar dedi ilk agizdan

Osmanlıosmankamu
Aday Memur
31 Temmuz 2020 15:26

Benim beden eğitimi 2019 P121 ÖSYM branş bazında sıralamam 1415 di İlk atama 711 ikincisi 810 kontenjan sayısı İlk mülakata girince sıralamam 1375 idi İkinci mülakatta 845 oldu Karma atama dedikleri muhabbet nedir onun etkisi mi yoksa başka birşey mi anlamadım yardımcı olursanız Ayrıca 2018 de bizim alımlar p10 du 2019 da alan sınavı geldi P121 oldu Bu ek atama da hem p10 hem P121 mi kullanıldı bilgisi olan?

aahmedakiff
Aday Memur
31 Temmuz 2020 16:07

gayet açıklayıcı ve aydınlatıcı olmuş, sağ olun.

ayrica yine örnek olsun diye söylüyorum ingilizce ilk atamada yaklasik 400 civarinda kisi 41 i acmadi ve bunlardan ciddi bir miktar atanamadi. ayrica ilk atama bitmek uzereyken 2. atamanin mujdesi verilince puani sonlarda olan cogu kisi 2. atamada benim puan tavan diyerek tercih yapmadi. Ingilizcecilerin cogunlugu kadindir evlidir veya batidan uzaklasmak istemez cesitli sebepkeri vardir bunlarda azimsanmayacak kadar cok ve ingilizce ozelinde ciddi bir kayma etkeni demek oluyor.

teacherofenglish1
Aday Memur
31 Temmuz 2020 16:27

yine ziya hoca da o dönem hamza hoca da hemen baslancak diye aciklama yapmisti. Ekime kalmayacagi dusuncesindeyim. zaten okullari acacaklar ogretmen ihtiyaxlari var. Haftanin 3 gunu gelexek cocuklar diyorlar. Güclü bir görüntü vermek isteyecekler. Bir iki hafta sonra kapanabilir bile.
e3575m, 4 yıl önce
1 Eylül'de atamalar belli olacak hocam ama göreve başlama Eylül ayı mı olacak bununla ilgili bir şey bulamadım. Ekim ayına sarkabilir mi?

e3575m
Şef
31 Temmuz 2020 16:41

Teşekkür ederim hocam cevabınız için.
yine ziya hoca da o dönem hamza hoca da hemen baslancak diye aciklama yapmisti. Ekime kalmayacagi dusuncesindeyim. zaten okullari acacaklar ogretmen ihtiyaxlari var. Haftanin 3 gunu gelexek cocuklar diyorlar. Güclü bir görüntü vermek isteyecekler. Bir iki hafta sonra kapanabilir bile.

SAHRAx
Aday Memur
31 Temmuz 2020 16:44

İşte bu atamada sınıf öğretmenliği 2800 kişi alacak ve benim önümde 92 kişi var gitme şansım kayma var mı çok merak ediyorum...

eray1818
Şef
31 Temmuz 2020 16:56

Evet var

SAHRAx, 4 yıl önce

İşte bu atamada sınıf öğretmenliği 2800 kişi alacak ve benim önümde 92 kişi var gitme şansım kayma var mı çok merak ediyorum...

SAHRAx
Aday Memur
31 Temmuz 2020 17:06

İnşallah hocam ya sıralama da 2 binlerden 2 bin 900 e kaydı.. Rabbim nasip etsin inşallah

eray1818, 4 yıl önce

Evet var

Iletman
Kapalı
01 Ağustos 2020 01:49

arkadaslar mrb, temmuzda yapilan mulakata gitmeyip subattaki puanimi kullandim fakat sirlamam ayni. benden onceki kisiler atandi fakat siralamam degismemis. Ayni durumda olan var mi, sirlamam guncellenmemis olabilir mi tekrar mulakata girmedgim icin

pdr190319
Memur
02 Ağustos 2020 15:43

Hocam demek ki önünüzdeki herkes ilk mülakata gitmişler.

Iletman, 4 yıl önce
arkadaslar mrb, temmuzda yapilan mulakata gitmeyip subattaki puanimi kullandim fakat sirlamam ayni. benden onceki kisiler atandi fakat siralamam degismemis. Ayni durumda olan var mi, sirlamam guncellenmemis olabilir mi tekrar mulakata girmedgim icin
Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi