Editörler : E.Kayı Han
01 Ağustos 2020 02:16

Adliyede yeni görevlendirme

Arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda komisyondan yazı geldi ve yerimin değiştiğini gördüm. Geçen hafta izinde olduğum için geçemedim. Bu hafta da kalemde yalnızım o yüzden bayramdan sonraki hafta pazartesi günü geçmemi söylediler. Bu beklemede herhangi bir sıkıntı olur mu ve geçiş için bir dilekçe yazmam gerekiyor mu yoksa direk geçiyor muyum? İlk defa yerim değişiyor.

Yener73
Şef
01 Ağustos 2020 12:53

eğer yeni kalemin bayramdan sonraki hafta geçmeni söylediyse bir problem yaşamazsın. merak etme. yeni yerinde göreve başlama yazını şimdi yazmayacakları için bir problem olmaz.

Afanesyova6
Aday Memur
01 Ağustos 2020 13:53

Teşekkür ederim. Yeni kalemimle görüşmedim henüz şimdiki kalemim öyle uygun gördü de. Bir sıkıntı olur mu diye merak ettim ama cevabımı aldım bilgi için sağolasın.

Yener73, 4 yıl önce

eğer yeni kalemin bayramdan sonraki hafta geçmeni söylediyse bir problem yaşamazsın. merak etme. yeni yerinde göreve başlama yazını şimdi yazmayacakları için bir problem olmaz.

Yener73
Şef
01 Ağustos 2020 13:56

yeni kalemine durumunu bildir bence. ben biliyorlar sandım.

Afanesyova6, 4 yıl önce

Teşekkür ederim. Yeni kalemimle görüşmedim henüz şimdiki kalemim öyle uygun gördü de. Bir sıkıntı olur mu diye merak ettim ama cevabımı aldım bilgi için sağolasın.

Afanesyova6
Aday Memur
01 Ağustos 2020 18:19

Anladım ilk mesaide bildireceğim teşekkür ederim.

Yener73, 4 yıl önce

yeni kalemine durumunu bildir bence. ben biliyorlar sandım.

unstable57
Aday Memur
08 Ağustos 2020 00:51

Ayrılış yazıızı sizin çalıştığınız kalem/birim yazmadıkça sıkıntı olmaz

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi