Editörler : afulutas
01 Ağustos 2020 02:16   

Adliyede yeni görevlendirme

Arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda komisyondan yazı geldi ve yerimin değiştiğini gördüm. Geçen hafta izinde olduğum için geçemedim. Bu hafta da kalemde yalnızım o yüzden bayramdan sonraki hafta pazartesi günü geçmemi söylediler. Bu beklemede herhangi bir sıkıntı olur mu ve geçiş için bir dilekçe yazmam gerekiyor mu yoksa direk geçiyor muyum? İlk defa yerim değişiyor.

01 Ağustos 2020 12:53

Yener73
Aday Memur

eğer yeni kalemin bayramdan sonraki hafta geçmeni söylediyse bir problem yaşamazsın. merak etme. yeni yerinde göreve başlama yazını şimdi yazmayacakları için bir problem olmaz.

01 Ağustos 2020 13:53

Afanesyova6
Aday Memur

eğer yeni kalemin bayramdan sonraki hafta geçmeni söylediyse bir problem yaşamazsın. merak etme. yeni yerinde göreve başlama yazını şimdi yazmayacakları için bir problem olmaz.

Yener73, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim. Yeni kalemimle görüşmedim henüz şimdiki kalemim öyle uygun gördü de. Bir sıkıntı olur mu diye merak ettim ama cevabımı aldım bilgi için sağolasın.

01 Ağustos 2020 13:56

Yener73
Aday Memur

Teşekkür ederim. Yeni kalemimle görüşmedim henüz şimdiki kalemim öyle uygun gördü de. Bir sıkıntı olur mu diye merak ettim ama cevabımı aldım bilgi için sağolasın.

Afanesyova6, 2 ay önce - Alıntıya git

yeni kalemine durumunu bildir bence. ben biliyorlar sandım.

01 Ağustos 2020 18:19

Afanesyova6
Aday Memur

yeni kalemine durumunu bildir bence. ben biliyorlar sandım.

Yener73, 2 ay önce - Alıntıya git

Anladım ilk mesaide bildireceğim teşekkür ederim.

08 Ağustos 2020 00:51

unstable57
Aday Memur

Ayrılış yazıızı sizin çalıştığınız kalem/birim yazmadıkça sıkıntı olmaz

Toplam 5 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?