Editörler : oto-danisman-expert
07 Ağustos 2020 08:32

hbk_1967
Şube Müdürü

ben bu ikilemden erken teslimat sebebiyle flame x-pack karar verdim ay sonuna teslim inşallah. ama hala acaba hata mı yaptım diyorum ...

07 Ağustos 2020 12:10

ibo029
Aday Memur

TABİKİ COROLLA...

07 Ağustos 2020 16:56

bursercan
Şube Müdürü

peugeot 301 al kardeşim.Araç seni götürüyo sen götürmüyorsun.Mesela rüzgarlı havalarda diyor ki sen gaza basma ben seni uçururum. :))).Onun dışında aracın motor sesini dinlemek istiyorsan pencerelerini kapasanda oluuur kapamasanda.Motor içinde içinde :)))

Ha bu arada aracın atak bir araç olduğunun söylüyorlar hee doğru kendi sınıfından yaklaşık 300 kg daha hafif.Bende atak olurum o kadar hafif olsam :)))

07 Ağustos 2020 19:41

bozoklu19
Aday Memur
yol tutuş ve konfor istiyorsan alman arabalarını tavsiye ederim...Opel Astra k c sınıfı segmentinde rakiplerinden açık ara donanım ve konfor olarak öndedir...ben Opel Astra k nin en boş paketini enjoy aldım... hız sabitleme, dokunmatik ekran, start stop,sis farı, otamatik yanan far, geri görüş kamerası,kol dayama arka park sensörü,isofix daha aklıma gelmeyen özellikleri var arabada
horizon3039, 2 ay önce - Alıntıya git
Ne zaman kaça aldınız dizelmi
07 Ağustos 2020 21:08

kenanbey.09
Aday Memur
Corolla aldim eylülde teslim alacam
08 Ağustos 2020 22:30

YONAV
Aday Memur
Opel artık alman değil. Fransızlara Satıldı.
keskinlim71, 1 ay önce - Alıntıya git

Opel Alman iken Almanyanın Tofaşıydı. Türkiyede bu kadar popüler olmasını anlamak mümkün değil. Çok yakışıklı ve donanımlı olduğu kesin ama almanın en ucuzunun japonun en kalitelilerine karşı tavsiye edilmesi, 6.ayakta kısrakların yanında bildiğin eşeği seçmek gibi birşey.

10 Ağustos 2020 00:45

er-form
Müsteşar

Almanın BMW sinin mercedesinin yanında opelin Tofaş sayılması normal. vw için de almanın tofaşı derler fakat ülkemizde Toyota ve hondadan 10 kat fazla satar.

Çok yakışıklı ve donanımlı olduğunu sen de kabul etmişsin. Yol tutuş, konfor ve yalıtım olarak da daha iyi olduğunu bu araçları kullananlar belirtmiş. Performans olarak zaten uçurumlar var.

Ayrıca japonun en kalitelisi de corolla ve civic değil.

Toplam 27 mesaj