Editörler :
02 Ağustos 2020 01:26   

Kpss ortaöğretim memurluk ve kyk bursu hakkında bilgi

Merhaba arkadaşlar kpss lise ile memurluk yapıp üniversite okumak istiyorum bir yandan da ve bu durum kyk dan ilk 100 bursu almama engel olur mu kamuda çalışıyor olmak. Lütfen bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler.

02 Ağustos 2020 10:55

umaypomem00
Aday Memur

:D

02 Ağustos 2020 14:01

Muhammed Furkan Gök
Aday Memur

benim bildiğim eğer sigorta başlarsa kyk bursu kesilir.bence iyi araştır derim.

02 Ağustos 2020 16:21

gelecekkaygisii
Aday Memur

bir takım hayaller

02 Ağustos 2020 23:54

birtakimhayaller
Aday Memur

:D

umaypomem00, 2 ay önce - Alıntıya git

Komik olan nedir?

02 Ağustos 2020 23:56

birtakimhayaller
Aday Memur

benim bildiğim eğer sigorta başlarsa kyk bursu kesilir.bence iyi araştır derim.

Muhammed Furkan Gök, 2 ay önce - Alıntıya git

Sigorta yeni alınan kararlara göre engel değilmiş ama liseden memurluklar engel olur mu onu bulamadım.

02 Ağustos 2020 23:57

birtakimhayaller
Aday Memur

bir takım hayaller

gelecekkaygisii, 2 ay önce - Alıntıya git

Gelecek kaygısı

03 Ağustos 2020 09:35

Angaralısıfıraltı
Aday Memur

Komik olan nedir?

birtakimhayaller, 2 ay önce - Alıntıya git
İlk 100 bursu alıp memur olman, komik olandı
03 Ağustos 2020 16:27

birtakimhayaller
Aday Memur
İlk 100 bursu alıp memur olman, komik olandı
Angaralısıfıraltı, 2 ay önce - Alıntıya git

Bilgisi olan varsa paylaşsın basit fikirlerinizi sormadim ihtiyacim var ki böyle bir ihtimalı düşünüyorum ve başarıyla elde edilen bir burstan bahsediyorum öylesine verilenden değil hakkım olacak şey yani. Bilginiz yoksa konu hakkında fikrinizi de kendinize saklayın lütfen.

03 Ağustos 2020 16:31

Angaralısıfıraltı
Aday Memur

Bilgisi olan varsa paylaşsın basit fikirlerinizi sormadim ihtiyacim var ki böyle bir ihtimalı düşünüyorum ve başarıyla elde edilen bir burstan bahsediyorum öylesine verilenden değil hakkım olacak şey yani. Bilginiz yoksa konu hakkında fikrinizi de kendinize saklayın lütfen.

birtakimhayaller, 2 ay önce - Alıntıya git
Tamam başarını kutluyoruz eyvallah da o sıralama da zaten güzel bir bölüme gidersin memur olman saçma olur güzel ve dolu insan :)
03 Ağustos 2020 16:39

birtakimhayaller
Aday Memur
Tamam başarını kutluyoruz eyvallah da o sıralama da zaten güzel bir bölüme gidersin memur olman saçma olur güzel ve dolu insan :)

Okurken ihtiyacim olacak herhalde değil mi okul bitince kadar gerekli ben sonrası için de lise memurluğu istiyorum demedim ki.

03 Ağustos 2020 17:46

umaypomem00
Aday Memur

Bosver kardesim kendi kendine birseyler planlamis iste :) okulda 4000tl+550 tl harciycak arkadas ne de olsa o burs olmazsa ac kalir yoksa okulda :)

Toplam 11 mesaj