Editörler :
09 Ağustos 2020 12:08

Poliss155
Aday Memur
4 yıllık memurum bana da 5900 yatıyor maksimum
10 Ağustos 2020 22:41

angarabebeyi060606
Yasaklı

bende 1 buçuk yıllık polisim bekarım çoluk çocuk yok batıda çalışıyorum net 6850 TL alıyorum bereket versin ;))

12 Ağustos 2020 18:39

Knan42
Aday Memur

bende 1 buçuk yıllık polisim bekarım çoluk çocuk yok batıda çalışıyorum net 6850 TL alıyorum bereket versin ;))

angarabebeyi060606, 1 ay önce - Alıntıya git
Bende bekarım brüt 15000 net 17500 yatıyor bereket versin
12 Ağustos 2020 22:33

spartacus0
Aday Memur
30 yaşındayım bu sene pomem okulu kazandım allah izin verirse bitirip mezun olup göreve başlarız inşallah. yalnız benim kafama takılan birbirinizle saygısızca konuşmalar, sokak ağzı laflar, çok basit yazışmalar görüyorum. meslektede birbirinize karşı böyle misiniz? kimseyi hedef almadan genel yazıyorum sadece bilgi amaçlı.
12 Ağustos 2020 23:04

Ortaşerit
Memur
30 yaşındayım bu sene pomem okulu kazandım allah izin verirse bitirip mezun olup göreve başlarız inşallah. yalnız benim kafama takılan birbirinizle saygısızca konuşmalar, sokak ağzı laflar, çok basit yazışmalar görüyorum. meslektede birbirinize karşı böyle misiniz? kimseyi hedef almadan genel yazıyorum sadece bilgi amaçlı.
spartacus0, 1 ay önce - Alıntıya git

O küfürlü yazışmaları yapanlar polis değil kardeşim burda polis gibi yazmalarına bakma bizim çekemeyenimiz çoktur bunu mesleğe girdikten sonra daha iyi anlayacaksın.

12 Ağustos 2020 23:25

halimabi
Aday Memur

O küfürlü yazışmaları yapanlar polis değil kardeşim burda polis gibi yazmalarına bakma bizim çekemeyenimiz çoktur bunu mesleğe girdikten sonra daha iyi anlayacaksın.

Ortaşerit, 1 ay önce - Alıntıya git
22 yaşındayım, karar verme aşamasında olduğum için bu kadar sorguluyorum... üniversite bitti ancak hayalimdir polis olmak, önümüzdeki pomem seçimlerine katılıcam. Burda okuduklarım gerçekten beni tedirgin etti ilk başta bunu söylemek istiyorum, umarım meslek içinde abilerimizde olur kardeşim dediğimiz adamlarda, beklentim güzel bir ekip bir meslek. dahada konuy yazmak istemiyorum herkese hayırlı akşamlar
Toplam 106 mesaj