Editörler :
11 Ağustos 2020 23:47

angarabebeyi060606
Yasaklı

Kardeş sana özelden uzun uzun yazmak istedim ama mesaj alımın kapalı.

Çalıştığın yerdeki yakın hissettiğin iyi bir meslektaşına derdini söyle onların tecrübelerini dinle. Bu yollardan onlar da geçti, nasıl üstesinden gelmişler yardımcı olurlar.

Koruma-yeni, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne dedim birader ben sana bu tam bir GABBAKTIR DEMEDİM Mİ.haklımıymışım haksız mı anladınmı şimdi :DDD

11 Ağustos 2020 23:52

Gydm
Daire Başkanı

Ne dedim birader ben sana bu tam bir GABBAKTIR DEMEDİM Mİ.haklımıymışım haksız mı anladınmı şimdi :DDD

angarabebeyi060606, 1 ay önce - Alıntıya git
pehhhh pehhh
11 Ağustos 2020 23:56

polisyilmaz39
Daire Başkanı

Evet bir insanın anasına küfür ettiğine göre şerrefsizin önde gideni anlaşılan bu şerrefsiz.

11 Ağustos 2020 23:59

angarabebeyi060606
Yasaklı

Evet bir insanın anasına küfür ettiğine göre şerrefsizin önde gideni anlaşılan bu şerrefsiz.

polisyilmaz39, 1 ay önce - Alıntıya git

evet zaten bizde boşuna GABBAK demiyoz bu GABBAĞA :DDD

12 Ağustos 2020 08:31

Nizamettin1453
Şube Müdürü

Uyku sorunları yaşıyorsan Genel müdürlükte kurulan psikolojik destek hattını ara bi konuş baktın olmadı çalışma saatlerine itiraz et mevzuattaki hükümlere göre çalışcanı söyle Valinin olurunun alınıp alınmadını sor, görev yerini değiştirirler

13 Ağustos 2020 10:32

Koruma-yeni
Aday Memur

Çok güzel yorum yazdığımı düşünüyorum ama verdiğin cevap sus lan. Hayırlısı olsun hakkında başka söze gerek yok.

13 Ağustos 2020 22:58

polisyilmaz39
Daire Başkanı

Çok güzel yorum yazdığımı düşünüyorum ama verdiğin cevap sus lan. Hayırlısı olsun hakkında başka söze gerek yok.

Koruma-yeni, 1 ay önce - Alıntıya git

sana anana yaz uzunn uzunn diye de yazmıştı şikayet ettim bunu o cevabını silmişler kardeş.Ayrıca haberin olsun istedim.

14 Ağustos 2020 00:19

gecgelenadalet
Aday Memur

Polis memurlarında 2010'dan sonra girenler için emeklilik yaşı 55 değil mi?

15 Ağustos 2020 08:30

grkn1905
Şube Müdürü

20 yaşımda mesleğe girdim 9 yıllık memurum. Yaşı benden büyük olup yeni memur olan benden önce emekli oluyor. Böyle adalet olmaz.

komcu, 1 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşım karşılaştırma yaparsan bu meslek sana bitmez. Eğer farkım olsun diyorsan 11 yıl sonra durumun iyiyse istifa edip 55 yaşını beklersin. Bu kadar basit.
16 Ağustos 2020 12:34

komcu
Aday Memur
Arkadaşım karşılaştırma yaparsan bu meslek sana bitmez. Eğer farkım olsun diyorsan 11 yıl sonra durumun iyiyse istifa edip 55 yaşını beklersin. Bu kadar basit.
grkn1905, 1 ay önce - Alıntıya git

Senin gibiler yüzünden teşkilatta kimse hakkını arayamaz oldu arkadaşım.

17 Ağustos 2020 06:50

grkn1905
Şube Müdürü

Senin zihniyetinde şu: 20 yaşında girmişsin 9 yıllıksın, 29 yaşında mesleğe giren adam senden 9 sene daha fazla çalışsın istiyosun. Yani sen 55te emekli olacaksın, geç giren meslektaşımız da 64te emekli olsun istiyorsun. Böyle karşılaştırmalarla bir şeyler düzeltilmez. Bizi esas bitiren bu tarz kıyaslamalardır. O nerde ne kadar çalışmış; ben nerde ne kadar çalıştım. Bu nedir yahu! Hep bi s.d.k yarışı durumu (!)
17 Ağustos 2020 14:35

grkn1905
Şube Müdürü

Meslekte 20 yılını doldurana tekrardan maaşlı emeklilik geri gelsin de canımı ye.
Toplam 52 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?