Editörler :
03 Ağustos 2020 22:31   


50d araştırma görevlisi başka üniversiteye kadro geçişi

herkese iyi bayramlar.

çok araştırdım lakin kesin bir sonuca ulaşamadım. Şuan istanbulda araştırma görevlisi olarak çalışıyorum.( yüksek lisans yapıyorum ve yüksek lisans kaydım şuan çalıştığım üniversitede) Ancak başka bir şehire geçmek istiyorum. Kadromun başka bir şehirdeki üniversiteye geçişi mümkün müdür bunun bir yolu var mıdır?

Aldığım bir duyumda eğer doktoramı geçmek istediğim üniversitede başlatırsam oraya geçmemin mümkün olacağı söylendi bunun bir resmi dayanağı var mıdır

şimdide cevaplarınız için teşekkür ederim, sağlıklı günler.

04 Ağustos 2020 01:30

muhcamci
Aday Memur

https://forum.memurlar.net/konu/2422409/

04 Ağustos 2020 16:24

araşgorkonular
Aday Memur

sorumun cevabı burada yok hocam, yüksek lisans kaydının olduğu üniversiteye 35. madde ile gitme durumu var onu biliyorum ama ben zaten görev yaptığım üniversitede yüksek lisans yapıyorum. merak ettiğim yüksek lisansı bitirip doktoramı başka üniversitede başlattığımda, o başlattığım üniversiteye 35.maddde ile geçebiliyor muyum? kurum değiştirmenin 35. madde dışında bir yolu da yok sanırım

04 Ağustos 2020 23:56

muhcamci
Aday Memur

Eğer rektörünüz izin verirse 35. madde ile doktora boyunca geçici görevlendirilebilirsiniz, onun dışında üniversiteler arası kalıcı bir kurum değişikliği normal şartlarda yok.

05 Ağustos 2020 01:09

araşgorkonular
Aday Memur

teşekkür ederim hocam cevabınız için

Toplam 4 mesaj
 
ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?