Editörler : Mehmet Balci
04 Ağustos 2020 18:04   

Teşekkürler Samsun belediyesi(!)

Mülakat listesine hak kazanan ilk 30 kişiden sadece 3 kişi var. İlk 10 kişiden sadece 10.kişi var. Şaka mı bu ? Düşük puanlı süper zeka arkadaşlarımız tarafından elenmişiz gene.(!)

04 Ağustos 2020 18:23

lemanyak1
Kapalı

Belediyelere alınan memur kadrolarına belli bir oranda kpss puanı ile merkezi alım zorunluluğu getirilmelidir

04 Ağustos 2020 19:04

mustafaenez
Aday Memur

cumhriyet kimsesizlerin kimsesidr

04 Ağustos 2020 19:33

Yalnız çocuk
Aday Memur
iyi ki mülakata gitmemişim
04 Ağustos 2020 19:57

RootJr
Aday Memur

liste resmmen torpilim diye bağırıyor... biz 85+ puanlı arkadaşlar 71 puanla atanan arkadaşlardan neyi eksik cevapladık çok merak ediyorum...

04 Ağustos 2020 20:12

mustafaenez
Aday Memur

eksi veren haramzadedir sen buralarda gezmeyi bırak da git günah çıkar

04 Ağustos 2020 20:14

tugcecann06
Memur
Yine listeye sonlardan girenler başarılı !! olmuş.Yazık verdiğimiz emeğe
04 Ağustos 2020 20:15

yapımühendsi
Aday Memur

eksi veren haramzadedir sen buralarda gezmeyi bırak da git günah çıkar

mustafaenez, 2 ay önce - Alıntıya git
eksi verenler sözde "kazanan" 41. 43. 45. 46. ve 47. şahıslardan birileri
04 Ağustos 2020 20:49

Doganüye
Aday Memur

Bilgisayar işletmeni gitmeyecek olan varsa yazarsa büyük sevaba girer ?..

04 Ağustos 2020 21:28

adayınadayı06
Aday Memur
Mülakat sonuçlarının açıklandığı liste nerede arkadaşlar link atar mısınız?
04 Ağustos 2020 21:59

tugce1128
Aday Memur

yazık emeklerimize

04 Ağustos 2020 22:30

mirrorr
Aday Memur

Sonuçlar nerede arkadaşlar bulamadım ben. Link atar mısınız?

04 Ağustos 2020 23:01

samarra1994
Memur

Arkadaşlar sonuçlara baktımda kafalarına göre bazılarına yedek belirlemiler bazılarında yedek yok bu nasıl saçma iş kılavuzda yazıyor alınacak aday sayısı kadar yedek belirlenecek diye mesela avukat 2 tane alınacak hani 2 yedeği bunun böyle seymi olur doğru düzgün bir alım bile yapamıyorlar samsunda ıkamet eden torpıllileri almıslar gene

04 Ağustos 2020 23:24

EvdekiMühendis
Aday Memur

Yazacak çok şey var. Sabır ver Allahım. Bu görevlere haksız bir şekilde atananlar ve onlara ön ayak olan her kim varsa onlara ömürleri boyunca ıstırap ver yarabbim.

04 Ağustos 2020 23:51

Murat 65v
Aday Memur

Sadece samsun belediyesi değil bende Vanda adalet Bakanlığı personel alımı mülakatında elendim. 16 sıradaydım. 13 kişi lise kpss 1 ön lisans 1 lisans vardı. 30 kişinin alınacağı mülakatında kendimi tanıtırken mülakat başkanın bu işi bırakacağımı söyledi. Sonra kilolusun dedi. Kilom 76 olduğunu ölçülmüştü. . Sonra konuyla ilgili soru sormadılar. İnkılap sorulmadı genel kültür sorulmadı. Mülakat bitti dediler. Mülakat sonuçları açıklandı sadece seçilen ve yedek liste açıklandı. Cimer yazdım 45 aldığımı öğrendim. Böylece sınav ortalamam 70 altında oldu. Kpss 85.7485 puan almıştım. 70 altında bırakmak için 45 puan verdiler. Kısacası böyle adaletsiz bir mülakat sistemi oldukça hayallerimizi çalıp başkasına satıyorlar. Torpilin adı olmuş mülakat. Kaldırılsın mülakat ve kadro yakılmasına son verilsin. Herkes aldığı puanla atandıktan sonra tercih yapamasın .

05 Ağustos 2020 00:15

ilyas365
Aday Memur
Bizim unvan için de aynı ilk 11 kişiden kimse yok.. Aldıkları kişiler 1. 17sirada 2. 13.sırada 3. 15.sırada 4. 12.sırada 5. 18.sırada yazık değil mi umut edip oralara kadar gelenlere !!!
05 Ağustos 2020 00:34

ilkayozcan
Aday Memur
Bizim unvan için de aynı ilk 11 kişiden kimse yok.. Aldıkları kişiler 1. 17sirada 2. 13.sırada 3. 15.sırada 4. 12.sırada 5. 18.sırada yazık değil mi umut edip oralara kadar gelenlere !!!
ilyas365, 2 ay önce - Alıntıya git
hangi brqns6
05 Ağustos 2020 10:13

togekiss
Aday Memur

halinizden en iyi anlayanlardanım. 4 yıldır kpss uğraşları sonunda burada bir yeri sonunda kazandım. hem de tek bir kişi bile tanıdığım yok, herhangi bir samsun'da yaşayanım bile yok. kendi alanımda listede çok aşağılardaydım ama mülakat zarf sorularında 4'te 4, teknik sorularda 10'da 9 gibi bir şey yaptım. alanımda kimseye sormadıkları soruları bana sordular. fakat mülakat bittiğinde bu sefer bu iş bence olacak dedim. çünkü puan kırabilecekleri hiç bir nokta bırakmamıştım.

iski'ler miski'ler belediyeler gitmediğim yer kalmadı, şu an buradaki siniri çok iyi anlıyorum. ama lütfen kazanan arkadaşları da zan altında bırakmayalım. ben hepiniz için dua etmeye devam edeceğim. neler çektiğinizi neler yaşadığınızı çok iyi biliyorum. allah yardımcınız olsun. varsa sorusu olan, yardım edebileceğim bir şey, özelden sorun çekinmeden.

05 Ağustos 2020 10:57

EvdekiMühendis
Aday Memur

halinizden en iyi anlayanlardanım. 4 yıldır kpss uğraşları sonunda burada bir yeri sonunda kazandım. hem de tek bir kişi bile tanıdığım yok, herhangi bir samsun'da yaşayanım bile yok. kendi alanımda listede çok aşağılardaydım ama mülakat zarf sorularında 4'te 4, teknik sorularda 10'da 9 gibi bir şey yaptım. alanımda kimseye sormadıkları soruları bana sordular. fakat mülakat bittiğinde bu sefer bu iş bence olacak dedim. çünkü puan kırabilecekleri hiç bir nokta bırakmamıştım.

iski'ler miski'ler belediyeler gitmediğim yer kalmadı, şu an buradaki siniri çok iyi anlıyorum. ama lütfen kazanan arkadaşları da zan altında bırakmayalım. ben hepiniz için dua etmeye devam edeceğim. neler çektiğinizi neler yaşadığınızı çok iyi biliyorum. allah yardımcınız olsun. varsa sorusu olan, yardım edebileceğim bir şey, özelden sorun çekinmeden.

togekiss, 2 ay önce - Alıntıya git
Burayı kazanan herkes kesinlikle mülakatta süper yapmışlardır! Hatta dünyadaki en liyakatli ülke Türkiye. Hadi git işine. İşin rast gelsin.
05 Ağustos 2020 11:02

ilyas365
Aday Memur
hangi brqns6
ilkayozcan, 2 ay önce - Alıntıya git
Veri hazırlama (maliye)
05 Ağustos 2020 16:46

Cenilmen Delikanlı
Aday Memur

belediye alımı bu ne bekliyorsun hocam ense çapın iyiyse iş senindir geçer otursun yoksa allame i cihan olsan faydası yok

Toplam 20 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?