Editörler : Kerem-Cem.80alex 10
04 Ağustos 2020 20:42   

Editör
Bazı planlar var böyle olmaz: Fenerbahçeyi destekliyorum
04 Ağustos 2020 21:04

kurttotemi
Şube Müdürü

Kişisel görüşüm

Fenerbahçe üzerinden Türk Futbolunu bitirecekler

Türkiye yi Şampiyonlar Liginde temsil edecek Başakşehir 20 milyon euro ile mi temsil edecek ?

Beşiktaş ile Fenerbahçe nin transfer limiti Galatasaray kadar değil vs vs

04 Ağustos 2020 21:10

afulutas
Editor

Hep destek tam destek. Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fener Bahçe.

05 Ağustos 2020 02:31

hopali
Editor

Sisteme Bugün Değil Zamanında İtiraz Etmek Gerekiyordu. Herkes Biliyordu ki Limitler Böyle Çıkacak. İnsanlar Neden Şaşırdı Anlamak Mümkün Değil. Neye Şaşırdınız Anlatın.

Sistem Yanlış O Başka Bişey. Ama Sistem 1 Yıldır Belli. 20-30 Oyuncu Alırken Biliniyordu Bunlar. Başta Sistemi Bu Şekilde Yapmamaları Lazımdı. Bu Kadar Dar Zaman Yılında Bizim Türk Kulüpleri Düzelmez. Hele Bu Fanatik Taraftarlar İmkansız.

05 Ağustos 2020 10:26

alex 10
Editor

Teknik adam, futbolcu, kulüp çalışanı vs. kimseye borcu olmayan Kasımpaşa kulübüde kendilerine ayrılan limite isyan etti.. Ligden çekilebileceklerini açıkladı.. Resmi sitede var..

Bunun bir operasyon olduğunu görmemenin diğer bir adı 3 Temmuz Kumpasına hala inanmaktır..

05 Ağustos 2020 12:21

gubaz
Editor

bir yerde okudumdu şöyle diyordu

"Fenerbahçe ligden çekilemez yaptırımları ağır. Satsınlar tüm futbolcuları gençler ile devam etsinler. Yabancı kalmasın. Taraftar kahır çeker sorun değil ama bunlara prim verilmemeli."

aynen öyle keşke GS yönetimi (kendi adıma konuşuyorum) şimdi kalksa dese ki Fenere yapılan haksızlıktır ben kendi adıma yabancıları satıyorum altyapıda ki gençlerle çalışacağım dese FB de aynı uygulamayı yapsa inanın bana 5 sene sonra GS de FB de şampiyonlar liginde FİNAL oynar.

05 Ağustos 2020 17:56

kurttotemi
Şube Müdürü

Türkiye nin en en en zengin adamı kulüp başkanı oldu , bütün firmalarını sponsor yaptı önüne konulmadık taş kalmadı tff si mhk sı bilmem neresi

18,8 milyon euro ile bırakın transfer yapmayı mevcut kadroyu korumayı geçtim

U19 takımı ile sezona çıksa bile bu bütçe yetmez

Tribün gelirleri 2023 e kadar

Yayın gelirleri 2023 e kadar

Şans oyunları gelirleri 2023 e kadar

Fenerium gelirleri 2022 e kadar faktoring firmalarına rehinli

Aziz Yıldırım yönetimi Fenerbahçe nin geleceğini ipotek altına alınmasına sebep oldu

Her şeyi geçtim 20 sene Fenerbahçe Başkanlığı yaptın bu sessizlik nedendir ?

Tek yol var

Ligden çekilip Bulgaristan Ligine başvurmak , Avrupa Birliği Ülkesi Bulgaristan

Ligden devam edeceksek

Ligtv leri iptal etmeye devam edilmeli , yayıncı kuruluş tutuştu Ceketsiz Federasyonu topun ağzında

Olmadı Fenerbahçe yi Ali Koç a 1 TL karşılığında satalım borcu üslensin

Ne yaparsak yapalım bu düzene boyun eğmeyelim

Bu düzen bizi şampiyon yapmaz

Toplam 6 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?