Editörler : oto-danisman-expert
05 Ağustos 2020 01:15

Hava Astsubay Eğitim Süresi
Merhaba. Benim nişanlım Muvazzaf Hava K. Astsubaylığını kazandı. Ekim sonu eğitime başlıyor. Havacı astsubayların toplam eğitim süreleri ne kadar? Evli olduğu zaman evci iznine veya garnizon içi olmak şartı ile kendi evlerinden gidip gelme durumları var diye duymuştum. Doğru mudur? Bilgisi olanlar bilgi verebilirse çok sevinirim..

Rhh16
Aday Memur
05 Ağustos 2020 06:35

En son 4 aydı muhtemelen evci çıkar eğitim uzatılmış olabilir

baran203
Aday Memur
05 Ağustos 2020 15:19

5 hafta kütahya intibak ardından 10 hafta izmir astsubay eğitim var. 10 hafta içinde hafta sonları evci izni alabilir ama bu pandemi sürecinde değişmiş olabilir. toplam 15 hafta sonrasında sınıf eğitiminde evini tutabilir garnizon içinde

Emrullahzenqin
Aday Memur
09 Ağustos 2020 23:40

Merhabalar 2018 HVKK DA Astsubayım Eğitim 35 gün kütahya intibak izin yok 3 ay ASİTE cumartesi pazar çıkabilir , Branşa göre değişebilir 4 ay ,6 Ay yada daha fazla branş kursu alıcak evci cıkabilir dışarda kalabilir mesaiye mesai araçlarını kullanarak katılabilir .

volkanhkk
Aday Memur
10 Ağustos 2020 11:11

Kütahyada 30 gün izmirde 6 ay olarak değişti diye biliyorum ben 6 ay olan astsubaylık kazandırma eğitimi birde bölüm eğitimi var 4 5 ay bölümüne göre ben 7 ay gördüm toplam eğitim

havacı pala
Aday Memur
29 Ocak 2021 04:02

merhaba mesaiye mesai araçı ile katılabilir derken muvazzaf astsubaya arama tahsil ediliyor mu yoksa servis tarzı bişeyden mı bahsediyorsunuz teşekkürler

Emrullahzenqin, 4 yıl önce
Merhabalar 2018 HVKK DA Astsubayım Eğitim 35 gün kütahya intibak izin yok 3 ay ASİTE cumartesi pazar çıkabilir , Branşa göre değişebilir 4 ay ,6 Ay yada daha fazla branş kursu alıcak evci cıkabilir dışarda kalabilir mesaiye mesai araçlarını kullanarak katılabilir .

bernacann
Kapalı
09 Mart 2021 15:02

eğitim süresi hakkında yeni bir bilgisi olan var mı ?

bernacann
Kapalı
09 Mart 2021 15:20

yeni eğitim süresi kaç ay acaba bilginiz var mı

havacı pala, 3 yıl önce

merhaba mesaiye mesai araçı ile katılabilir derken muvazzaf astsubaya arama tahsil ediliyor mu yoksa servis tarzı bişeyden mı bahsediyorsunuz teşekkürler

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi