Editörler :
05 Ağustos 2020 13:05   

Çok kararsızım

MRHB.İçinde bulunduğum çıkmazı sadece paylaşmak istedim.öneriniz olursada dinlerim.evim il merkezinde.ben ve eşim farklı ilçelerde idarecizyiz.ben mudr yardmcısıyım 2 yıl oldu.kızımın biri bu yıl 1. sınıfa başlayacak.diğeri 4 yaşında.şu an önümdeki seçenekler 1. seçenek: iki kızımıda kendi bulunduğum okulda başlatıp,çocuklarla evimden gidiş geliş yapmak.evim okul arası 15 dk.arabam var.bu seçenekteki sorun şu: ben 5 te çıkıyorum.ilkokullar 15.00.kızım 2 saat benle okulda bekleyecek.

2. seçenek:il merkezine yakın babane dede köyde oturuyolar.köyde ilkokul var. büyük kızımı köydeki ilkokula başlatıp.ufak kızımın da babaneleriyle evde durması.4 yaşında oldugu için anaokuluna gidemez.

3. seçenek.müdürlk tercih edip ,kendim okul değişritip çocuklara yine babanelerinin bakması veya kendi evimde bakıcı bulmak ve ilkokula başlayacak kızımı da servse vermek.

4. seçenek.özür grubu atamalarında öğretmenliğe geçmek.burada sorun şu:doğum sonrası depresyon yaşamamdan kaynaklı gürültüye gelememem.sınıf ortamına girersem çok sık baş ağrıları yaşayacagmı düşünüyorum.

...

fikirlerinizi bekliyorum :(

05 Ağustos 2020 13:25

Joe Dalton
Daire Başkanı

Koleje yazın hocam, zaten tam gün. Uygun fiyatlı ve kaliteli olanlar var.

05 Ağustos 2020 22:13

MoonFighter
Şef

Çocuklara üzüldüm.

Toplam 2 mesaj