Editörler :
05 Ağustos 2020 20:05   

Kapalı
İstanbul mu Ankara mı?
81 vilayetin tercih gruplarını öyle bir yapmışlar ki. Büyük ihtimal Ankara yada İstanbulda birine yollayacaklar gibime geliyor. Zaten eskiden çalıştığımız illere de artık gidemiyormuşuz. Napacaz biz anlamadım ki. Sizce zorunlu tercihe ankarayı mı yazayım yoksa İstanbulu mu
05 Ağustos 2020 20:58

kilicharun
Şef
seni ankara'ya bağlayan bir şey yoksa kesinlikle istanbul.
05 Ağustos 2020 21:12

hakkaripolisi34
Şube Müdürü

istanbulda 5 sene çalıstım.Eğer ankara da ailen yoksa veya üsteki arkadaşın dediği gibi zorunluolaeak kalacak bir neden yoksa hiç düşünmeden istanbul yaz

05 Ağustos 2020 21:14

Pmyo görünümlü Pomem
Kapalı
Çocuk var eş çalışıyor. İstanbulda nasıl olur bilmiyorum.
05 Ağustos 2020 21:32

kilicharun
Şef
Çocuk var eş çalışıyor. İstanbulda nasıl olur bilmiyorum.
Pmyo görünümlü Pomem, 2 ay önce - Alıntıya git
devrem eş çalışıyorsa zaten hiç düşünmeden istanbul'a git.
05 Ağustos 2020 21:51

1Mr.been
Memur
Ben iki yerdede çalıştım tabiiki İstanbul.
06 Ağustos 2020 00:55

Diagne38
Şef
senin beklentilerin neyse cevabın o yönde olacak. iki şehri kıyaslarsak, kıyaslamayı maddeler halinde yazalım. 1- hiçbir şehir İstanbul ile kıyaslanmaz. dolayısıyla diğer maddelere gerek yok. eğer dönüşte kendini İstanbul un kalabalığı trafiği telaşı yoğunluğu gibi kavramlarına karşı genç ve güçlü hissediyorsan kesinlikle İstanbul. ama yaş geçiyor, eski çeviklik ve dinamizm kalmıyor, bir yerden sonra aileye de zaman ayırmalı diyorsan kesinlikle Ankara. ayrıca, Ankara da dış ilçe kavramı var, Kızılcahamam, Beypazarı, Gölbaşı gibi. tabi evren Kalecik akyurt bala gibi nispeten imkanların bir seviye aşağıda olduğu yerleride mevcut. yani tam manasıyla büyükşehir telaşını yaşanmayacağın yerler. buna karşılık İstanbul da dış ilçe diye birşey yok. Silivri tuzla vs kimse demesin. kısacası senin ve ailenin ne istediği cevabını belirler.
06 Ağustos 2020 04:09

Kasabanınşerifii
Aday Memur

Memleketin ankaraya yakın değilse kesinlikle İstanbul

06 Ağustos 2020 07:00

Özkehli.21
Aday Memur
Diagne38 çok güzel yanıtlamış tebrik ederim beklentin ne doğrultudayysa tercihin o yönde olmalı ben 4 yıldır tercih dışı İstanbul dayım belli bir yaştan sonra İstanbul ızdırap geliyor Allahın her günü lanet okumaktan yoruldum artık merak ediyorum sana İstanbul diyenler acaba tercihleri ne istanbulu hiç yazmışlar mı ilk atamada ist da çalışmak kolay Allah herkesin gönlüne göre versin
Toplam 8 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?