Editörler : hopaliSafak Vaktii
05 Ağustos 2020 22:11   

Açıköğretim psikoloji kapatılıyor
Olması gereken buydu, darısı açıköğretimde olmaması gereken diğer bölümlere.
05 Ağustos 2020 23:16

ayhanogretmen
Şef

Gördük ki düşene herkes tekme atıyormuş... Çok yerinde bir karar.

05 Ağustos 2020 23:22

Pskghakan
Aday Memur

O kadar mutluyum ki anlatamam sizlere. 28 kasım değil 5 Ağustos benim doğum günümdür :))

05 Ağustos 2020 23:43

ÇağatayD
Şube Müdürü
Ülkenin eğitim politikasını twitter belirliyor çok üzücü gerçekten. Keşke bu dürüstlüğünüzü psikolojiden çok daha fazla uygulama gerektiren çocuk gelişimi, besyo gibi bölümlerde de görebilseydik. Ama doğru ya neydi o söz yılanlı olan...
06 Ağustos 2020 09:10

zellice
Şef

FİKİR SAHİBİ OLMADAN ZİKİR SAHİBİ OLMAYINIZ AÇIKÖĞRETİMDE PSİKOLOJİ KAPANDIĞI YOK OSYM TERCİH KILAVUZUNDA VAR ARKADAŞLAR BUGÜN ÖĞNENCLERİM TERCİH YAPACAK

06 Ağustos 2020 13:44

e3575m
Şef

FİKİR SAHİBİ OLMADAN ZİKİR SAHİBİ OLMAYINIZ AÇIKÖĞRETİMDE PSİKOLOJİ KAPANDIĞI YOK OSYM TERCİH KILAVUZUNDA VAR ARKADAŞLAR BUGÜN ÖĞNENCLERİM TERCİH YAPACAK

zellice, 1 ay önce - Alıntıya git
Olmayan şeyi yazdıramazsınız, hadi kolay gelsin.
06 Ağustos 2020 14:45

Joe Dalton
Daire Başkanı

Mantıklı bir karar verilmiş. Tebrik ederim.

Kapatmak yerine kontenjanı 20-30 da yapılabilirdi. Bu daha yerinde olurdu.

06 Ağustos 2020 22:58

Pskghakan
Aday Memur

Çok doğru bir karar. Olması gereken buydu. Eğer çok açıktan eğitim istiyorlarsa kontenjan azaltılıp EA puanından yeterli puanı alıp (diğer psikoloji öğrencileri gibi) okuyabilirler. Ama öyle 4 Yıllık herhangi bir bölüm okuyup elini kollunu sallayıp psikoloji okumaca yok öyle. Biz oyun oynamıyoruz:)

06 Ağustos 2020 22:59

Pskghakan
Aday Memur

Kısa süreliğine açılması güzel oldu aslında kimlerin çıkarcı olduğu kimlerin beleşçi olduğu anlaşıldı :)

Toplam 8 mesaj