Editörler : crops35

reneeee
Şef
21 Ekim 2020 19:38

Genel müdüre ulaşmak, dert anlatmak falan imkansız hocam. Biri vasıtasıyla ulaşmadığınız sürece kimse sizinle ilgilenmiyor.

coolankara06, 3 yıl önce

yazdıklarınızın hepsine katılıyorum, birde şunu düşünün, sırf rahatım bozulmasın diye yapılan haksızlıklara sesini çıkarmayanlar, 1 kademe üste çıkmak için yüzlerine gülüp birbirinin arkasından işler çevirenler, off the record kısmı ise ayrı bir muamma o konuya girmeye gerek yok, bunların hepsi bilinmiyor mu? tabiki biliniyor ama kimse değiştirmek için ne sesini çıkartıyor nede bir adım atıyor. Genel Müdüre ulaşıp derdinizi ve geçerli bir meramınız varsa anlatabilir ve ikna edebilirseniz bir umut şansınız var demektir tayin için. bizde de ; sağlık bakanlığı,meb vs. kurumlarda olduğu gibi puana göre atama olsa, 5 yılda mecburi yer değişikliği olsa (itirazlar gelecek çünkü tuzu kuru ve yeri rahatlar rahatsız olacak bundan!) nedenini biliyorsunuz! son olarak lütfen bu tür başlıklar açarak ne kendimizi ne de çalıştığımız kurumu küçük düşürmeyelim.

reneeee
Şef
28 Şubat 2021 07:27

Hocam merhaba. Tayin alabildiniz mi?

eem1991eem, 4 yıl önce
İnsanın yüzüne müdürü "of the record" referans bul git demeside ayrı bişi. Hakket yapan varsa günahımızı çekeriz sıkıntı yok.

ilhanmansiz2610
Aday Memur
28 Şubat 2021 10:02

eş durumunuz var mı hocam ?

eem1991eem
Aday Memur
28 Şubat 2021 15:16

Sonunda tayinim oldu yaklaşık 20 ay sonra
reneeee, 3 yıl önce

Hocam merhaba. Tayin alabildiniz mi?

reneeee
Şef
28 Şubat 2021 17:43

Gözünüz aydın hocam. Umarım biz de bir gün buluruz birini ve gidebiliriz. Eş durumundan mı gittiniz siz?

eem1991eem, 3 yıl önce
Sonunda tayinim oldu yaklaşık 20 ay sonra

eem1991eem
Aday Memur
28 Şubat 2021 18:17

Eş durumu
reneeee, 3 yıl önce

Gözünüz aydın hocam. Umarım biz de bir gün buluruz birini ve gidebiliriz. Eş durumundan mı gittiniz siz?

eem1991eem
Aday Memur
28 Şubat 2021 18:18

Sağolun zor durumda kalan herkesin tayini olur inşallah zor bi durum
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi