Editörler : hopaliSafak Vaktii
06 Ağustos 2020 03:46   

Son 1 ay... Planınız ne?

Arkadaşlar sınava az bir süre kaldı. Bizde alan da olduğundan programımı şöyle yapacağım:

Tekrarlarımı bitirdim. Şimdi de Gkgy ve eğitim soru bankası alıp yoğun bir şekilde çözmeyi planlıyorum. Ardından denemeler ve çıkmış sorular üzerine yoğunlaşıp sınava kadar bu şekilde gideceğim.

Alanda ise bir kere daha tekrardan sonra yine aynı süreç işleyecek gibi (soru bankası+deneme+çıkmış soru)...

Sizin plânınız nedir ya da bana ne tavsiye edersiniz? Başarılar dilerim şimdiden

06 Ağustos 2020 08:43

Topalahmet
Aday Memur

Sınava kadar 20, 25 deneme ve denemelerde yanlış yaptığım konu başlıklarını kısa tekrar.

06 Ağustos 2020 17:39

ayhanogretmen
Şef

Başka yorumu olan yok mu

06 Ağustos 2020 19:14

memurolm
Daire Başkanı

sınava başvurmadım. ama bilemezsin belki ben yarın ölürüm belki sen ölürsün. belki korona ölür belki yarına bile kalmayız. belki savaş çıkar. bunları bilemezsin emeline ulaşmadan ecelin seni yakalar. önemli olan şuan ne kadar hazırsın. yani sonuçta hayat bir sınav ve sınavın ne zaman biteceği belli değil. önemli olan hayat sınavı.

neyse umarım kuaförüm sensin prensesler takımı (Dilek Banu 3) elenmez çok seviyorum favori takımım o. yarın final var. kaba konuşmayı bilmeyen kaan elensin veyahut engin koray yerine gelenler elensin.

06 Ağustos 2020 21:34

karagülle
Daire Başkanı

Planım, sınav salon görevlisi duyusunu kaçırmamak.

07 Ağustos 2020 00:39

ayhanogretmen
Şef

Sınava kadar 20, 25 deneme ve denemelerde yanlış yaptığım konu başlıklarını kısa tekrar.

Topalahmet, 1 ay önce - Alıntıya git

Elle tutulur yorum yapan bir tek sensin. Teşekkür ederim

07 Ağustos 2020 00:44

e3575m
Şef
Hocam Cüneyt İltuş hocayı takip etmenizi öneririm. Son 3 ay, son 1 ay nasıl devam etmeli çok iyi paylaşımları var. Naçizane tavsiye ederim.
07 Ağustos 2020 03:41

ayhanogretmen
Şef
Hocam Cüneyt İltuş hocayı takip etmenizi öneririm. Son 3 ay, son 1 ay nasıl devam etmeli çok iyi paylaşımları var. Naçizane tavsiye ederim.
e3575m, 1 ay önce - Alıntıya git

Bakarım hocam. Gerçi soru ağırlıklı gitmeyi planlıyorum. Yine inceleyeceğim teşekkür ederim

11 Ağustos 2020 01:44

MoonFighter
Şef

özellikle sözel kısım için bol bol soru çözüp yanlışlarınızı not alın. çok soru çözebilirseniz ezber kısmının büyük bölümünü de halletmiş olursunuz. son bir ay geliştirilebilecek en güzel bölüm genel kültür bölümü.

güncel olaylar kısmına çok zaman harcamayın. son bir iki gün bakın. çünkü tamamen şans işi,

matematiğiniz iyiyse çok fazla zaman ayırmayın.

matematiğiniz kötüyse hiç zaman ayırmayın.

matematikte iyiysen iyisindir kötüysen de bir ayda değişmez.

eğitim bilimlerinde çıkmış soruları çözün.

11 Ağustos 2020 12:16

Pskghakan
Aday Memur

Bir hafta gy gk tekrar ediyorum

Bir hafta eğitim bilimleri tekrar ediyorum

O hafta içinde arta kalan zamanlarda alan tekrar ediyorum.

Alandan da deneme çözüyorum.

Son pegem denemesinde 331 kişi girmiş alandan 34. Olmuşum. Çok iyi değil :/

11 Ağustos 2020 12:18

Pskghakan
Aday Memur

Bi de süreklilik güncel çalışıyorum ezber yapıyorum. :)

11 Ağustos 2020 18:42

ayhanogretmen
Şef

Bir hafta gy gk tekrar ediyorum

Bir hafta eğitim bilimleri tekrar ediyorum

O hafta içinde arta kalan zamanlarda alan tekrar ediyorum.

Alandan da deneme çözüyorum.

Son pegem denemesinde 331 kişi girmiş alandan 34. Olmuşum. Çok iyi değil :/

Pskghakan, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam 70 net civarı geliyor bana da denemelerden. Matematik yok zaten. Topu topu 90 soru çözebiliyorum, sanırım elimden gelenin en iyisi bu

11 Ağustos 2020 18:43

ayhanogretmen
Şef

özellikle sözel kısım için bol bol soru çözüp yanlışlarınızı not alın. çok soru çözebilirseniz ezber kısmının büyük bölümünü de halletmiş olursunuz. son bir ay geliştirilebilecek en güzel bölüm genel kültür bölümü.

güncel olaylar kısmına çok zaman harcamayın. son bir iki gün bakın. çünkü tamamen şans işi,

matematiğiniz iyiyse çok fazla zaman ayırmayın.

matematiğiniz kötüyse hiç zaman ayırmayın.

matematikte iyiysen iyisindir kötüysen de bir ayda değişmez.

eğitim bilimlerinde çıkmış soruları çözün.

MoonFighter, 1 ay önce - Alıntıya git

Önerileriniz için teşekkürler

21 Ağustos 2020 15:09

Merdüm.Girizs
Aday Memur

benim hocam genel tekrar

Toplam 13 mesaj