Editörler :
07 Ağustos 2020 03:47

mara_munzur
Aday Memur

Bende de durum seçilemiyor aktif değil. Bilen var mı?

07 Ağustos 2020 09:05

sportif44
Şube Müdürü

İl dışı kontenjanları bu sene hayal kırıklığı maalesef, öğretmenler yine küstürüldü, yine beklentileri karşılanmadı, 2. İl içi ve il dışı yapılmalıdır

07 Ağustos 2020 09:28

Volokinecedric
Şef

Sosyal bilgiler de Antalya?dan manavgat ve Serik yazdım Ankara?dan ise Pursaklar ve keçiören yazmayı düşünüyorum puanım 123 sizce gelir mi arkadaşlar?

07 Ağustos 2020 09:36

elektronik_eren
Aday Memur

16 milyonluk İstanbul'a elektronik branşında 0 kontenjan 😁

07 Ağustos 2020 10:07

Enkidu1
Memur

Ben bu sene başvuramıyorum ama gördüğüm daha önceki yıllara göre çok daha az yer açılmış. Benim branşımda daha önceki yıllarda en az 5-6 kadro verilen iller hiç açılmamış. İl dışına yapılan büyük haksızlık.

07 Ağustos 2020 10:11

Enkidu1
Memur

Sosyal bilgiler de Antalya?dan manavgat ve Serik yazdım Ankara?dan ise Pursaklar ve keçiören yazmayı düşünüyorum puanım 123 sizce gelir mi arkadaşlar?

Volokinecedric, 1 ay önce - Alıntıya git

Pursaklar gelebilir ama tavsiye etmiyorum hocam. Keçiören büyük ihtimalle gelmez.

07 Ağustos 2020 11:30

öğrenciiiiiiiiiiiii
Şef
2.il dışı açılması için ne yapabiliriz yerler çok kötü bulunduğum yer de zh. Ama çok daha iyi merkez en azından
07 Ağustos 2020 15:35

meleona
Aday Memur

arkadaşlar il dışı tayini ile merkeze uzak bir ilçeyi tercih ettik diyelim, eşim özür grubundan gelmek istediği zaman boş kontenjan yoksa adresimin olduğu il emrine mi atanır yoksa görev yerimin olduğu ilçe emrine mi ?

MuaLLim_01, 1 ay önce - Alıntıya git

Ankara da 2020 de ve 2019 il emri veya ilçe emri uygulanmadı eşiniz özür grubunda tercih yapar puanı yeteceği yere (eşler arası 150 km bulabiliyor )veya hiç biryer çıkmayabilir o zaman aylıksız izin hakkınız var (tabi 40 tercihi dolduracak)

07 Ağustos 2020 16:21

tonyukuk0
Aday Memur

Amasya Taşova ve Tokat Erbaa hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Toplam 29 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?