Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Ağustos 2020 11:05

T1903
Şube Müdürü

Yok hocam sıkıntı watsup gibi bir uygulama mesajlaşma platformu ve açık yani hatta milli eğitim de bile kullanılıyor ama tabi siz bilirsiniz orda bölümlerin grupları var ilk 250 ilk 750 1500 200 gibi sınıf öğretmenliğinde kayıtlı kişi 2000 civarı düşünün yani zaten atama sayısı 2800 ben yardımı olsun diye söylüyorum

11 Ağustos 2020 11:28

aahmedakiff
Aday Memur

sağ olun bilgi için.

11 Ağustos 2020 14:10

mutlusinifogretmeni
Memur

Siz nasıl kuraya kaldınız? Sonlara hiç mi köy yazmadınız? Bilmiyor muydunuz ne olacağını?

fatih ç., 1 ay önce - Alıntıya git

ilk atamada atanamadım, ikinci atamada da baya heyecan sardı.. zaten benim yazdığım yerlere çok az bir farkla atandı önümdekiler. şans faktörü de var haliyle. ama yine de memnunum merkezi bir okuldayım. 41 sonuçta ne çıkacağı belli olmuyor

11 Ağustos 2020 14:11

mutlusinifogretmeni
Memur

Siz nasıl kuraya kaldınız? Sonlara hiç mi köy yazmadınız? Bilmiyor muydunuz ne olacağını?

ne olacağını bilseydim zaten tercihlerim de nokta atışı yapardım. kaldı ki kimse ne olacağını bilmiyor.

12 Ağustos 2020 18:09

fatih ç.
Şube Müdürü

ilk atamada atanamadım, ikinci atamada da baya heyecan sardı.. zaten benim yazdığım yerlere çok az bir farkla atandı önümdekiler. şans faktörü de var haliyle. ama yine de memnunum merkezi bir okuldayım. 41 sonuçta ne çıkacağı belli olmuyor

mutlusinifogretmeni, 1 ay önce - Alıntıya git

merkezi derken il-iç merkezi mi yoksa merkezi bi köy falan mı? 41e merkezi bi okulun kalması güzel olmuş sizin için.

12 Ağustos 2020 22:27

mutlusinifogretmeni
Memur

merkezi derken il-iç merkezi mi yoksa merkezi bi köy falan mı? 41e merkezi bi okulun kalması güzel olmuş sizin için.

ilçe merkezi hocam evet bazen denk gelebiliyor mükemmel değil tabi ki ama köy okuluna çok ücra bir yere de denk gelebilirdi.

13 Ağustos 2020 23:55

Gzm9898
Aday Memur

Hocalarım siz de e devletten atama tercihi kısmını tıklayıp baktınız mı tercihler daha başlamadı değil mi?

Toplam 27 mesaj

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?