Editörler : oto-danisman-expert
09 Ağustos 2020 18:13

SAT mülakatı

merahaba liseye giden bir öğrenciyim seneye msü sınavına girerek deniz harp okuluna başvurumu yapcağım allah izin verirse

tek doğrultum sat olmak için ilerlemek fiziksel yeterliliğim yerinde yüzücüyüm ve koşucuyum 

Başvuru koşulları nelerdir ve nasıl bir soruşturma yürütülüyor?

Ayberk974
Memur
09 Ağustos 2020 19:38

Sınavlarla beraber sıkı bir güvenlik soruşturması yapılıyor. Başvuruya engel değil ama soruşturma sonuçları önemli

emre233
Aday Memur
09 Ağustos 2020 19:48

Emin olduğun bir yorum mu bu ? Cidden benim için çok önemli ... Güvenlik soruşturması yakınları kapsamayacak diye bir önerge kabul edilmişti. 

Ayberk974, 4 yıl önce

Sınavlarla beraber sıkı bir güvenlik soruşturması yapılıyor. Başvuruya engel değil ama soruşturma sonuçları önemli

Ayberk974
Memur
09 Ağustos 2020 20:08

Kesine yakın bir cevap benimkisi  sıkıntı yok girersin ama diğer türlü %99 giremezsin şansını dene yine ama eleyeceklerdir. Soruşturma önemli olan

emre233, 4 yıl önce

Emin olduğun bir yorum mu bu ? Cidden benim için çok önemli ... Güvenlik soruşturması yakınları kapsamayacak diye bir önerge kabul edilmişti. 

fornıx
Memur
10 Ağustos 2020 16:43

ŞANSINI DENE DERİM BİR SORUN OLACAĞINI ZANNETMİYORUM.

emre233, 4 yıl önce

Teyareci
Aday Memur
10 Ağustos 2020 20:13

Kardeşim rahat ol hiçbişey olmaz suçun şahsiliği ve güvenlik soruşturması kalktı.

ataalperen
Genel Müdür
11 Ağustos 2020 00:06

%100 giremezsin. Boşa vakit kaybetme.

M Can
Genel Müdür
11 Ağustos 2020 16:00

İlk incelemede gidersiniz. Başka alanlara yönelin.

baran203
Aday Memur
11 Ağustos 2020 19:06

denemek ne kaybettirir? hic olmazsa içinizde kalmaz

TSK20
Aday Memur
22 Ağustos 2020 12:00

Konu sahibi olan arkadaş soruşturma yapılıyor mu demiş sadece, yapılan yorumlara bakınca sanki idam mahkumundan bahsediyoruz sandım. Kardeşim Allah'ın izniyle hiç bir şey olmaz, sen elinden geleni yap takdir Allah'ın. İş yapmaktan uzak olanlar yorum yapmayı severler. Kaderin vukuu bulur sen tevekkül etmene bak...

ataalperen
Genel Müdür
22 Ağustos 2020 19:16

Babasının khkli olduğunu yazmıştı ona göre cevap verdik ama silmiş. Sizce geçer mi?

TSK20, 4 yıl önce
Konu sahibi olan arkadaş soruşturma yapılıyor mu demiş sadece, yapılan yorumlara bakınca sanki idam mahkumundan bahsediyoruz sandım. Kardeşim Allah'ın izniyle hiç bir şey olmaz, sen elinden geleni yap takdir Allah'ın. İş yapmaktan uzak olanlar yorum yapmayı severler. Kaderin vukuu bulur sen tevekkül etmene bak...

TSK20
Aday Memur
23 Ağustos 2020 16:53

Mesajı göremediğim için böyle yazmıştım kusura bakmayın. Babası KHK lı olup memur olan yakın bir örnek biliyorum fakat, dediğiniz gibi etkileyebilir arkadaşın durumunu.
ataalperen, 4 yıl önce

Babasının khkli olduğunu yazmıştı ona göre cevap verdik ama silmiş. Sizce geçer mi?

ataalperen
Genel Müdür
24 Ağustos 2020 00:29

TSK için imkansıza yakın. Başka kurumlarda belki olur.

TSK20, 4 yıl önce
Mesajı göremediğim için böyle yazmıştım kusura bakmayın. Babası KHK lı olup memur olan yakın bir örnek biliyorum fakat, dediğiniz gibi etkileyebilir arkadaşın durumunu.
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi