Editörler : gubaz
02 Ekim 2020 00:04

minerva37
Aday Memur

randevu almak için mail gelmeyen var mı

mscı, 3 hafta önce - Alıntıya git

Size geldi mi mail, bana tarih atanmış randevu geldi yeni

02 Ekim 2020 10:19

mscı
Aday Memur

Size geldi mi mail, bana tarih atanmış randevu geldi yeni

minerva37, 3 hafta önce - Alıntıya git

evet dün geldi randevuyu aldım

02 Ekim 2020 18:05

Yeniüye14

Merhaba arkadaşlar. Speaking test hakkında bir bilgisi ya da tahmini olan var mı?

03 Ekim 2020 10:38

mscı
Aday Memur

ik mülakatı nasıl bilgi verebilir misiniz?

03 Ekim 2020 21:25

kctskne
Aday Memur
İK mülakatından sonra herhangi bir bilgilendirme alan var mı?
04 Ekim 2020 18:17

mscı
Aday Memur

arkadaşlar görüşmeyi skype üzerinden mi yaptınız yoksa whatsapp web mi? telefonumun kamerası bozuk ona göre ayarlama yapacam

04 Ekim 2020 18:22

yeniüye8
Aday Memur

arkadaşlar görüşmeyi skype üzerinden mi yaptınız yoksa whatsapp web mi? telefonumun kamerası bozuk ona göre ayarlama yapacam

mscı, 2 hafta önce - Alıntıya git

whatsapp üzerinden yaptık

04 Ekim 2020 18:24

yeniüye8
Aday Memur
İK mülakatından sonra herhangi bir bilgilendirme alan var mı?
kctskne, 2 hafta önce - Alıntıya git

hayır almadım henüz. mülakatın sonunda, bunun sonrasında envanter testi gönderileceği fakat ne zaman geleceğini bilmediğini söyledi. toplu atılıyormuş sanırım

06 Ekim 2020 16:40

Yeniüye14

Arkadaşlar bölümler genel olarak ne?

09 Ekim 2020 10:25

yeniüye8
Aday Memur

arkadaşlar ik mülakatı sonrası envanter testi alan veya daha ileri aşamaya geçen biri oldu mu?

09 Ekim 2020 11:56

mscı
Aday Memur

arkadaşlar ik mülakatı sonrası envanter testi alan veya daha ileri aşamaya geçen biri oldu mu?

yeniüye8, 2 hafta önce - Alıntıya git

2-3 hafta içerisinde açıklanacakmış daha erken

14 Ekim 2020 15:17

Yeniüye14

İk mülakatıyla alakalı olumlu veya olumsuz bir dönüş alan var mı?

15 Ekim 2020 11:37

yeniüye8
Aday Memur

İk mülakatıyla alakalı olumlu veya olumsuz bir dönüş alan var mı?

Yeniüye14, 6 gün önce - Alıntıya git

ik mülakatı sonrasında sadece bugün bir envanter ve yetenek testi geldi. yetenek testini en başta yapmıştık zaten. bir karışıklık var sanırım. daha önce teste katılan var mı? genel yetenek tekrardan mı çözücez

15 Ekim 2020 13:12

Elfshn12
Aday Memur

Arkadaşlar Yapı Kredi bankasinda çalışmış veya calisan tanıdığı olan varsa gişe yetkisili maaş bilgisi yan haklar hakkında bilgilendirirse çok sevinirim. Buraya yazıyorum kusura bakmayın

15 Ekim 2020 14:28

kctskne
Aday Memur
Mülakatta bahsedilen mülakat olumlu olursa gönderilecek olan genel yetenek ve kişilik envanteri testi geldi bugün. İlk çözülen genel yetenek testinden tamamen farklı yoğun mantık soruları vardı 45 tane, burada problem sürenin yetmemesi ki mülakatta da süre sıkıntısı yaşanacağını belirtmişti İK. Kişilik envanteri de 483 sorudan oluşuyor tamamen kişisel özellikleri ölçmeye yönelik.
15 Ekim 2020 15:15

yeniüye8
Aday Memur
Mülakatta bahsedilen mülakat olumlu olursa gönderilecek olan genel yetenek ve kişilik envanteri testi geldi bugün. İlk çözülen genel yetenek testinden tamamen farklı yoğun mantık soruları vardı 45 tane, burada problem sürenin yetmemesi ki mülakatta da süre sıkıntısı yaşanacağını belirtmişti İK. Kişilik envanteri de 483 sorudan oluşuyor tamamen kişisel özellikleri ölçmeye yönelik.
kctskne, 5 gün önce - Alıntıya git

teşekkürler cevabınız için. genel yetenek olduk diye tekrar olacağımızı bilmiyordum. ilkinde de süre sıkıntılıydı bende zaten. bakalım herkese başarılar

15 Ekim 2020 21:00

mscı
Aday Memur

ik mülakatında bana genel yetenek testi falan gelecek denmedi hiç bahsi geçmedi henüz gelen bir şey de yok.

16 Ekim 2020 13:19

ucguvercin
Aday Memur

Bana da genel yetenek testi ve kişilik envanteri dün ulaştı. Maildeki linkte 19 Ekim 23.59'a kadar aktif olacağı yazıyor fakat sms ile en geç iki iş günü içinde tamamlanması gerektiği söylenmiş. Heyecanla süreci takipteyiz. Hakkımızda hayırlısı olsun

16 Ekim 2020 17:42

xsaumez

Arkadaşlar genel yetenek sınavınız nasıldı. Bana çok kafa karıştırıcı geldi ve zamanı yetiştiremedim

Toplam 159 mesaj