Editörler : F16 Gökçen
10 Ağustos 2020 10:04

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzaktan Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans

İSG uzaktan öğretim yüksek lisans yapmak istiyorum.Şuana kadar ilana çıkanlar ;Kastamonu ve Ahmet Yesevi tavsiye edebileceğiniz hocaları zorlamayan rahat bitirebileceğim bir üniversite tavsiyesi var mı acaba yada bahsettiğim üniversiteler yüksek lisans bitirenler yardımcı olursa sevinirim.

mndshkn
Aday Memur
10 Ağustos 2020 14:04

takip

tekniker41
Yasaklı
11 Ağustos 2020 19:52

Bana şu an Dumlupınar daha cazip geldi. Geçme notu 65 olması ve uzaktan yapılması. Her ne kadar başvuru metninde uzaktan yazmasa da 1200 kontenjanı olduğu için uzaktan yapılacağı ve derslerin saat 17.00den sonra işleneceği bilgisini verdi bazı arkadaşlar. Ben başvuru yaptım sizde bir inceleyin derim.

dsili87
Aday Memur
12 Ağustos 2020 16:46

zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim:)

tekniker41, 4 yıl önce
Bana şu an Dumlupınar daha cazip geldi. Geçme notu 65 olması ve uzaktan yapılması. Her ne kadar başvuru metninde uzaktan yazmasa da 1200 kontenjanı olduğu için uzaktan yapılacağı ve derslerin saat 17.00den sonra işleneceği bilgisini verdi bazı arkadaşlar. Ben başvuru yaptım sizde bir inceleyin derim.

Klausss
Aday Memur
11 Ocak 2021 08:55

Hocam merhaba y.l. yapıyormusunuz su an netkampus ile mi kayıt oldunuz yardımcı olabilir misiniz
tekniker41, 4 yıl önce

_GenctEn
Aday Memur
08 Mart 2021 20:26

sınavlarda ne soruyorlar biliyormsunuz

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi