Editörler : E.Kayı Han
19 Ağustos 2020 12:29

İzalasyon hakkinda

Arkadaşlar ne zaman bitecek bilen var mı ? Hiç konuşulmaz oldu tukendinizmi ? Evet zorlu bir surecteyiz ama pes etmek olmaz. Sesimizi duyurmamiz lazım. Psikolojikmen etkilendik ailemizden uzagiz. Sizce ne zaman biter bu ?

İkm2638
Aday Memur
19 Ağustos 2020 15:47

Valla gardaşım perişan olduk ne zaman biteceği hiç belli değil kimse birşey söylemiyor bana öyle geliyoki sistemi bu şekilde yürütecekler kimsenin sesini çıkarttığı yok

DwightStifler
Kapalı
19 Ağustos 2020 17:20

mahkumlar için bile ayrıntılı şekilde sürecin uzatıldığına dair yazı gönderiyorlar ama memurun ne değeri var ki kimin umrundayız paralı mahkumluk yapıyoruz eğer yaşınız gençse bian önce kurtulmaya bakın bu meslekten bakın şu süreçte bile bütün heryer her personel normale dönerken bir cezaevi çalışanları karantinada sanki virüsü biz wuhandan getirmişiz gibi. Üstelik hizmet ettiğimiz insanlar da değerli bişey olsa yine içim sızlamıycak elin teröristi çocuk tecavüzcüsü hırsızı fetöcüsü virüs kapmasın diye bizler ailemizden eşimizden anne baba çocuğumuzdan kopartılıyoruz.

Turksat46
Aday Memur
19 Ağustos 2020 19:57

Banada öyle geliyor böyle sürecek önümüzdeki yaza kadar ... Ne yazık düşünen yok..

1992resta
Aday Memur
19 Ağustos 2020 22:41

Bence yılbaşına kadar sürer.Sadece şu süreç bile bu bakanlığın ne kadar gereksiz saçma ve memuruna önem vermeyen bir kurum olduğunun göstergesi.Lanet olsun böyle bakanlığa

johnymu
Şef
21 Ağustos 2020 17:48

arkadaşlar en az 2 sene daha sürer bu süreç, imkanı olan varsa boluya gelsin t kapalı, burda 14 gün 24 saat çalışma, 24 saat evde izolasyon şeklinde, sonra 14 gün evde izolasyon, 1 ay böyle çalışılıyor vardiyada, gündüz personelinin bir kısmı hergün geliyor,bir kısmı vardiyayla beraber 14 gün izolasyon evde.

Turksat46
Aday Memur
22 Ağustos 2020 21:43

24 saat calistikdan sonra istirat evdemi ??öyleyse çok iyi

johnymu
Şef
23 Ağustos 2020 08:52

evet, ayrıca 14 gün böyle sonra 14 gün full evde izolasyon. ama bundan önce dandik bi yurda gönderdiler, biz itiraz ettik 14 gün böyle devam etti, sonra başka bi yurda gittik ora biraz daha iyiydi, sonra dediğim gibi evde yaptık.

Turksat46, 4 yıl önce

24 saat calistikdan sonra istirat evdemi ??öyleyse çok iyi

İkm2638
Aday Memur
23 Ağustos 2020 16:02

Şimdi güzel kardeşim 8-5 çalışan personel güzel güzel evinden çoluğunun çoçuğunun yanından elini kolunu sallayarak işinden evine evinden işine gelip giderken senin benim günahım nedir? Vardiya personelinin günahı vebali nedir?8-5 çalışan personelde komisyon personeli sen ve bende komisyon personeliyiz Eğerki işin çalışma sistemine gelirsek ne iş yapıyolar amerikayı yenidenmi keşfediyolar yapılan işler hep aynı kopyala yapıştır.bizim cezaevinde gündüz personeli uyduruktan bi tulum giyip mahkumun içine giriyor onlar evine giderken bizim suçumuz ne? Bence sisteminizi sevdirmeye çalışmaktansa bu duruma bir çare bulsunlar yada biz bulalım özür diliyerek söylüyorum ölümü gösterip sevilmeye razı ettiler bizde buna sevinir olduk bizim tek derdimiz mahkumlar değil dışarda herkesin derdi var
johnymu, 4 yıl önce

evet, ayrıca 14 gün böyle sonra 14 gün full evde izolasyon. ama bundan önce dandik bi yurda gönderdiler, biz itiraz ettik 14 gün böyle devam etti, sonra başka bi yurda gittik ora biraz daha iyiydi, sonra dediğim gibi evde yaptık.

Turksat46
Aday Memur
23 Ağustos 2020 22:50

Ne demek gündüz ekibi oyle. Bizlerin durmasının bir anlamı yok ozaman içler acisi her yer farklı uyg

Turksat46
Aday Memur
23 Ağustos 2020 22:52

Kardeş siz iyi ses cikartmisiniz bizimkiler koyun gibi.yani hakkını savunamiyor.

Turksat46
Aday Memur
23 Ağustos 2020 22:53

Her yeer aynı uygulamali. Ya daha iyi yer verilmeli yada evde yapılmalı ailemizden uzagiz zorlanıyor

Katipos
Aday Memur
23 Ağustos 2020 23:44

İkm değilim ama o kadar haklısın ki güzel kardeşim umarım en kısa sürede düzelir
İkm2638, 4 yıl önce
Şimdi güzel kardeşim 8-5 çalışan personel güzel güzel evinden çoluğunun çoçuğunun yanından elini kolunu sallayarak işinden evine evinden işine gelip giderken senin benim günahım nedir? Vardiya personelinin günahı vebali nedir?8-5 çalışan personelde komisyon personeli sen ve bende komisyon personeliyiz Eğerki işin çalışma sistemine gelirsek ne iş yapıyolar amerikayı yenidenmi keşfediyolar yapılan işler hep aynı kopyala yapıştır.bizim cezaevinde gündüz personeli uyduruktan bi tulum giyip mahkumun içine giriyor onlar evine giderken bizim suçumuz ne? Bence sisteminizi sevdirmeye çalışmaktansa bu duruma bir çare bulsunlar yada biz bulalım özür diliyerek söylüyorum ölümü gösterip sevilmeye razı ettiler bizde buna sevinir olduk bizim tek derdimiz mahkumlar değil dışarda herkesin derdi var

DwightStifler
Kapalı
25 Ağustos 2020 13:15

bu izolasyon karantina olayı bitmeyecek gibi mahkuma yazı üstüne yazı geliyor aileleriyle görüştürmek için çareler buluyorlar ama memur için yazı bile gelmiyor kimsenin umursamadığı dikkate bile alınmadığı bir çalışanlarız sanki memur bile değiliz var ya çöpçüler bile halkın gözünde bakanlıkların gözünde daha değerli

Turksat46
Aday Memur
25 Ağustos 2020 16:34

Bende ilkdefa böyle gördüm degersizlik... Okullar normale donuuor bizde dönmeliyiz.

johnymu
Şef
26 Ağustos 2020 18:14

kardeşim değiştirecek gücün varsa değiştir, ben sevdirmeye çalışmıyorum. sizde itiraz edin, bizde gündüzcülerin çoğu hergün geliyor, bundan önce bizim gibi 14 gün evde izolasyon yapıyorlardı. itiraz ettik hem bizden az çalışıyorlar hem de bizim gibi evde izolasyon yapıyorlar. çoğu gündüz memuru artık hafta içi hergün geliyor. bizimde elimizden bukadarı geliyor. daha fazlasını yapabilirsen haber ver emsal gösterip bizde faydalanalım.
İkm2638, 4 yıl önce

İkm2638
Aday Memur
26 Ağustos 2020 19:34

Evet daha fazlasını yaptım.Artık izolasyonda değilim 8-5 çalışıp evimden gelip gidicem gerisini sen düşün bu arada emsal göstere bilirsin yapa bilirsen tabi
johnymu, 4 yıl önce
kardeşim değiştirecek gücün varsa değiştir, ben sevdirmeye çalışmıyorum. sizde itiraz edin, bizde gündüzcülerin çoğu hergün geliyor, bundan önce bizim gibi 14 gün evde izolasyon yapıyorlardı. itiraz ettik hem bizden az çalışıyorlar hem de bizim gibi evde izolasyon yapıyorlar. çoğu gündüz memuru artık hafta içi hergün geliyor. bizimde elimizden bukadarı geliyor. daha fazlasını yapabilirsen haber ver emsal gösterip bizde faydalanalım.

1992resta
Aday Memur
27 Ağustos 2020 11:01

İzolasyonun uzatılacağına dair resmi yazı geldi mi.?

torpilavci
Kapalı
27 Ağustos 2020 12:23

arkadaşlar iyice psikolojimiz bozuldu ne bir yazı var ne de sürecin ne kadar devam edeceğini bilen benim gibi istifa etmeyi düşünen meslek değiştirmeyi düşünen arkadaş sayısı her geçen gün artıyor ne maaşta bir iyileştirme var ne de içerde kaldığımız günlerin hakkını verecek bir mekanizma susmuşu oynuyorlar ne yazık ki ayrıca gelen yemeklerin kalitesinde ciddi düşüş var mobing deseniz hat safada bu işin sonu korkarım ki güzel görünmüyor allah meslektaşlarımıza sabır versin.

Ciddi manada yetkililerin infaz koruma memurlarına destek olması gerekiyor.Kullanmadığım internetin elektriğin evin kirasını veriyoruz bir manada hangi meslekte var bu izin hakkımızı bile kullandırmıyorlar.İzolasyonun nasıl olduğuda malumunuz sadece adalet bakanlığı personeline izolasyon var

1992resta
Aday Memur
27 Ağustos 2020 12:30

Normalde bu ay sonu bitiyor halen bi yazı birşey gelmedi haber verilmedi bari bunu versinler

torpilavci, 4 yıl önce

arkadaşlar iyice psikolojimiz bozuldu ne bir yazı var ne de sürecin ne kadar devam edeceğini bilen benim gibi istifa etmeyi düşünen meslek değiştirmeyi düşünen arkadaş sayısı her geçen gün artıyor ne maaşta bir iyileştirme var ne de içerde kaldığımız günlerin hakkını verecek bir mekanizma susmuşu oynuyorlar ne yazık ki ayrıca gelen yemeklerin kalitesinde ciddi düşüş var mobing deseniz hat safada bu işin sonu korkarım ki güzel görünmüyor allah meslektaşlarımıza sabır versin.

Ciddi manada yetkililerin infaz koruma memurlarına destek olması gerekiyor.Kullanmadığım internetin elektriğin evin kirasını veriyoruz bir manada hangi meslekte var bu izin hakkımızı bile kullandırmıyorlar.İzolasyonun nasıl olduğuda malumunuz sadece adalet bakanlığı personeline izolasyon var

johnymu
Şef
04 Eylül 2020 22:17

yazdıklarımı okumadın herhalde bizde evden gelip gidiyoruz, emsal gösterebileceğim bişey yapmamışsın
İkm2638, 4 yıl önce
Evet daha fazlasını yaptım.Artık izolasyonda değilim 8-5 çalışıp evimden gelip gidicem gerisini sen düşün bu arada emsal göstere bilirsin yapa bilirsen tabi
Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi