Editörler : E.Kayı Han

EGN-
Daire Başkanı
13 Mayıs 2021 20:23

Mezarlık-bekçisi
Aday Memur
24 Mayıs 2021 02:51

İyi bir konuşmacı ve ikna edici, bir söylediğini karşısındakine çok iyi kabullendirir.

kara fatma
Kapalı
30 Haziran 2021 01:55

Erdoganinda beğendiğim yönleri var.performans sistemini öğretmenler icin denedi.saglik alanında ciddi yatırımlar yaptı bence.ataturk demokratik aslı kurucu iktidar.erdogan tali kurucu iktidar.onemli olan doğru şeyler söyleyebilmek benim icin.yinede farklı eksenlerin insanlarıyız.

EGN-
Daire Başkanı
30 Haziran 2021 16:31

Her insanın doğru ve yanlışları vardır. Kendisi de bir insan olması hasabiyle kendisinin de eksik ve yanlışları vardır. Çözüm, RTE'nin eksik ve yanlışlarını söyleyip eleştirmek değil, evvela elini taşın altına kendi koyarak kendini eleştirebilmektir. RTE ise, ülke çoğunluğunun oyunu alan, güvenini kazanan, bizi sen yönet dedikleri siyasi liderdir.

berkayhan1997
Kapalı
02 Temmuz 2021 00:11

zaten eksik yanlarını eleştirebilecek yürek yok senin gibi adamlarda...

huzur-I4
Yasaklı
04 Eylül 2021 22:45

Plandemi tiyatrosu ile Erdoğan'a darbe mi yapılıyor

Yoksa gaflet ve ihanet mi var çözemedim

İlkinin olduğunu düşünüyorum

Danışmanlarına dikkat etmeli

EGN-
Daire Başkanı
05 Eylül 2021 17:02

RTE'nin en büyük düşmanı ne kemalistler, ne chp partizanları, ne muhalefet, ne fetö, ne de kafirlerdir.

RTE'nin en büyük düşmanı, yanı başındaki müslüman görünümlü münafıklar, çıkar ve menfaat için "Senin davan, benim davamdır!" diyen iki yüzlülerdir.

Gerek Ak partiye, gerekse yanıbaşındaki dost görünümlü düşmanlara neşteri korkmadan vurmalıdır.

kara4
Genel Müdür
10 Eylül 2021 15:26

bu dava dediğiniz şey nedir dediğimiz zaman aldığımız cevap genelde din, memleket falan gibi genel cevaplar. tee unakıtandan beri görünen o ki dava dediğiniz şey çıkarcıların ve menfaatçilerin organize olması, ihale uğruna parti kapılarında takla atması, milletin vergilerine çöreklenip 3 kişinin uğradığı yerlere 3000 kişilik garanti para alması.

EGN-, 3 yıl önce

RTE'nin en büyük düşmanı ne kemalistler, ne chp partizanları, ne muhalefet, ne fetö, ne de kafirlerdir.

RTE'nin en büyük düşmanı, yanı başındaki müslüman görünümlü münafıklar, çıkar ve menfaat için "Senin davan, benim davamdır!" diyen iki yüzlülerdir.

Gerek Ak partiye, gerekse yanıbaşındaki dost görünümlü düşmanlara neşteri korkmadan vurmalıdır.

huzur-I4
Yasaklı
10 Eylül 2021 18:18

PCR asi ve kovid olayında kaybettiği oyları bilse bu işi bugün hemen durdurur

kara4
Genel Müdür
10 Eylül 2021 18:49

yavv aşı karşıtlarına laf anlatıyormuşuz meğerse, aşı karşıtı büyük resim görücü, çip takacüklerci, komploları bozucu topluluk. aşı karşıtı teoriyi amerikan hrıstiyanları çıkardı, siz de aynı yolda gidiyorsunuz valla devam edin böyle. peki dünya düz mü?

huzur-I4, 3 yıl önce

PCR asi ve kovid olayında kaybettiği oyları bilse bu işi bugün hemen durdurur

huzur-I4
Yasaklı
10 Eylül 2021 19:16

Bana cvp verin

Cdc,FDA, PCR, döngü,absolute risk reduction,rolative risk reduction, ,karry mullis,drosten, Robert malone,Luc montaigner, Christian perone,suchatit bhakdi,mRNA, vektör, inaktif,heiko santelmann,michael yeadon,Albert bourla,sitokin firtinasi nedir/kimlerdir?

Bu kadar yeter herhalde simdilik

EGN-
Daire Başkanı
10 Eylül 2021 19:35

Aşı olayında yanlış yapan RTE mi yoksa etrafındaki insanlar mı tam olarak bilemiyorum ama yanlış yönlendirilme yapıldığını şahsi olarak açık bir şekilde ifade ederim.

Ama bir hususu bu anlamda ifade etmek istiyorum. Bizleri RTE'ye koşulsuz olarak bağlı kaldığımızı iddia edenlere diyorum ki:

"Recep Tayyip Erdoğan bana göre yanlış yaptığına inandığım bir şey varsa ben bunu dile getiririm. Kusurlarını görmemezlikten gelip, ilah edinmem. Ama bir takım insanlar neden bir takım şahısları ilah edinirler, işte itiraz ve asıl dile getirdiğimiz konu tam olarak bu, artık birileri de birilerini ilah edilmekten vazgeçsin. "

diyerek eklerim.

Toplam 109 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi