Editörler : crops35
20 Ağustos 2020 13:37

4 yıllık infaz koruma memuruyum E-KPSS' den atanma durumum var mı ?

yuzde 79 engelim var elimde 2 tane lisans diplomasi var gazetecilik ( formasyon var) uluslararası ilişkiler 4 yıldır kadrolu infaz koruma memuruyum kurum değiştirmek istiyorum e kpss den hangi bölümden atanma şansım var bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mı

Yhngnr
Aday Memur
20 Ağustos 2020 15:47

cevap verecek kimse yok mu bilgi sahibi kimse yok mu kimse yok mu

suverek
Şube Müdürü
20 Ağustos 2020 16:56

Güzel kardeşim merhaba,

Senin her iki lisans mezuniyetin yeniden atanmak için oldukça zayıf bir şans veriyor. Çünkü memur olarak çalışan biri ancak bir üst ünvana atanabilir. Bahsettiğin mezuniyet bilgilerinle şimdiye kadar bir üst ünvan olacak şekilde bir atama ile karşılaşmadım daha. Ancak zayıf bir ihtimal ama MEB gazetecilik bölümü ile ilgili öğretme alırsa o zaman EKPSS ile başvurabilirsin. Iki hususu daha dile getirmek isterim.

1- Ceza ve Tevkif personelisin. sizde ünvan değişiklik sınavı açılır zaman zaman. Ona başvurup öğretmen olabilirsin. Ancak o ünvanı almak çok zorlaştı.

2- işletme mezuniyetinden dolayı EKPSS sınavı için Veri hazırlama ve kontrol memuru alınabilir. Bunu detaylica araştır. Zira buda bir üst unvan olduğunu düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerimle.

Yhngnr
Aday Memur
20 Ağustos 2020 16:59

Saol kardeşim teşekkür ederim bilgilendirmen icin
suverek, 4 yıl önce

Güzel kardeşim merhaba,

Senin her iki lisans mezuniyetin yeniden atanmak için oldukça zayıf bir şans veriyor. Çünkü memur olarak çalışan biri ancak bir üst ünvana atanabilir. Bahsettiğin mezuniyet bilgilerinle şimdiye kadar bir üst ünvan olacak şekilde bir atama ile karşılaşmadım daha. Ancak zayıf bir ihtimal ama MEB gazetecilik bölümü ile ilgili öğretme alırsa o zaman EKPSS ile başvurabilirsin. Iki hususu daha dile getirmek isterim.

1- Ceza ve Tevkif personelisin. sizde ünvan değişiklik sınavı açılır zaman zaman. Ona başvurup öğretmen olabilirsin. Ancak o ünvanı almak çok zorlaştı.

2- işletme mezuniyetinden dolayı EKPSS sınavı için Veri hazırlama ve kontrol memuru alınabilir. Bunu detaylica araştır. Zira buda bir üst unvan olduğunu düşünüyorum.

Saygı ve Sevgilerimle.

adıge212
Aday Memur
21 Ağustos 2020 09:33

sözleşmeli infaz koruma memuru iseniz ekpss ile tekrardan atanma şansınız var

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi