Editörler : swat3410
«337338339340341342343344345346347348»

kenann1453
Şef
04 Haziran 2021 13:46

Amir görüşü ne yaziyo olumlu mu
uzmanmehme, 3 yıl önce

Bugün savunmam geldi. Kodlama, amirin görüşü ve takipsizlik kararımı sunmuşlar. Bakalım mahkeme adaleti sağlayacak mı

04 Haziran 2021 15:20

Bu dosyada adımın bile olmadığını öğrendim. Beni bu dosyaya nasıl dahil ettiler bilmiyorum.

Küskün12, 3 yıl önce

ankara cbs yürüttüğü 2017/...... soruşturma ile ilgili kyok alan kimse var mi

PolisEmre0934
Genel Müdür
04 Haziran 2021 15:27

Ankara Cbs 2017/.... Bolu soruşturma Sdcart soruşturması arkadaşlar
04 Haziran 2021 15:27

Nasıl öğrendiniz aceba savcılıktan mi
Allahvargamyk, 3 yıl önce

Bu dosyada adımın bile olmadığını öğrendim. Beni bu dosyaya nasıl dahil ettiler bilmiyorum.

04 Haziran 2021 15:35

Aynen bu kod soruşturmasi herkesin bir kodu olduğunu düşünürsek zaten dosyada isim bi şekilde bulunuyor mühim olan lanetlerin seni nasıl kodladigi
PolisEmre0934, 3 yıl önce
Ankara Cbs 2017/.... Bolu soruşturma Sdcart soruşturması arkadaşlar

zrhl brlk
Aday Memur
04 Haziran 2021 15:43

Ben geçen cuma idare mahkemesine itiraz dilekçesi verdim ama UYAP da gözükmüyor. Böyle bir durum olabilir mi?

04 Haziran 2021 15:49

Süreç biraz yavaş ilerliyor. Benim ki 10 güne uyap vatandaşa düşmüştü. Emin olmak adina adliyeyi arayabilirsiniz

zrhl brlk, 3 yıl önce

Ben geçen cuma idare mahkemesine itiraz dilekçesi verdim ama UYAP da gözükmüyor. Böyle bir durum olabilir mi?

04 Haziran 2021 16:15

Ankara?ya dilekçe yazdım dosya içeriği diye beni aradılar. Sen bu dosyada taraf değilsin niye dahil etmişler ismin yok burada dediler.

Confused3434, 3 yıl önce
Nasıl öğrendiniz aceba savcılıktan mi
04 Haziran 2021 16:37

Anladım bilgi veriyorlar mı öyle birde ben arayayım
Allahvargamyk, 3 yıl önce

Ankara?ya dilekçe yazdım dosya içeriği diye beni aradılar. Sen bu dosyada taraf değilsin niye dahil etmişler ismin yok burada dediler.

04 Haziran 2021 17:51

Dilekçe yazınca cevap veriyorlar.

Confused3434, 3 yıl önce
Anladım bilgi veriyorlar mı öyle birde ben arayayım

Dilsiz garip
Kapalı
04 Haziran 2021 18:00

En güzel dua; kim benim hakkımda ne düşünüyorsa Allah ona bin katını versin...Vicdanınız rahatsa gerisinin bir önemi yok. Doğrular bir gün mutlaka ortaya çıkacak. O yüzden bir Euzubesmele çekin ve Peygamber Efendimiz (S.A.V)'in "Allah dua da ısrar edenleri sever" hadisini hatırlayın ve dua edin. Trolleri dikkate alıp cevap bile vermeyin. Allah doğrunun yardımcısıdır. Ben bunu bilirim, bunu konuşurum. Bir gün göreve iade olacağım ve bu haksızlıklar bir gün bitecek. Selametle kalın.

Plsplsplspls
Aday Memur
04 Haziran 2021 22:41

Atladığımız bi nokta var arkadaşın birisi amir görüşüdemiş , bir kaç arkadaş bununlar ilgili soru sormuş ama cevap verilmemiş.

Benim amirim 22 ay açıkta kalıp gelmiş çoğu personelin düzeni ile oynayan ( benim yerimi iki kez değiştirmek istedi ama başaramadı ) birisi şimdi bu adam eğer görüş belirtti ise sizce ne demiş olabilir . Bu amir şube müdürü görüşünü iyi tetkik etmek lazım , ben15 Temmuz gecesi müdürüm beni öldürmeden kimse makamınıza giremez diye mesaj attım şube müdürüme ve o günden bu güne aktif çalıştım . 2014-2019 sonuna kadar gittiği ilçelere götürdü beni başıma bu olay gelince yukarıda yazdıklarımı doğruladı mahkemeye sunduk emniyetin savunmasını bekliyoruz . Şimdi benimle 5 yıldan fazla gittiği yerlere götürüp birlikte çalıştığımız müdür kanaati mi yoksa sonradan gelen amirin 3 aylık pandemiden dolayı tedbir verildiği için 10 gün rapor verildi diye yerimi değiştirmek isteyen 22 ay açıkta kalmış amir görüşü mü ? Yoksa bana aşk mektubu yazıp bunları doldur diye savunmaisteyip oturduğu yerden iki kelam sormaktan imtina eden Ankara?da ki ne olduğunu bilmediğim müfettiş mi ? Emniyetin savunması gelen arkadaşlar bu konuda daha detaylı cevap verirseniz aydınlatıcı olur , YA HAK

Sabır-16
Memur
04 Haziran 2021 23:10

Emniyet senin geçmişine nasıl sadık ve çalışkan olduğuna bakmıyor sadece kod önemli onlar için idaalarda önemli değil yıllarca komda çalışan ve bir çok şeye şahit birisi olarak söylüyorum

Mekmeke
Genel Müdür
05 Haziran 2021 00:14

E iyide devrem ad kodu nasıl ihrac oluyor
Sabır-16, 3 yıl önce

Emniyet senin geçmişine nasıl sadık ve çalışkan olduğuna bakmıyor sadece kod önemli onlar için idaalarda önemli değil yıllarca komda çalışan ve bir çok şeye şahit birisi olarak söylüyorum

kadr10
Memur
05 Haziran 2021 00:25

Arkadaslar biraz konu disi ama gecen haftalarda jandarmanin sonra emniyetin bugunde galiba sahil guvenligin atamalari belli oldu haftaya ins bol iadeli guzel haberler aliriz

Trendline06
Kapalı
05 Haziran 2021 00:32

Niye konu dışı olsunki tamda konumuz bu inşallah bol iadeli ve zarfların kapandığı güzel haberler alırız hepimiz

kadr10, 3 yıl önce

Arkadaslar biraz konu disi ama gecen haftalarda jandarmanin sonra emniyetin bugunde galiba sahil guvenligin atamalari belli oldu haftaya ins bol iadeli guzel haberler aliriz

Vavhelam
Kapalı
05 Haziran 2021 01:17

Haksızlığı hak iddia edenlere karşı hak dava etmek ve onlara müracaat etmek, bir haksızlıktır, hakka karşı bir hürmetsizliktir.

kadr10
Memur
05 Haziran 2021 03:33

Devrem iyi kotu artik kuruldan bi karar cikabilir bu hafta tamamen kendi dusuncem ramazandi kapanmaydi siyasi islerdi sark atamalar derken sira bizlere geldi gibi geliyor artik ins surdan iade olduk acik bitti diye herkesin haykirmalari cikar

Trendline06, 3 yıl önce

Niye konu dışı olsunki tamda konumuz bu inşallah bol iadeli ve zarfların kapandığı güzel haberler alırız hepimiz

saAYlam
Aday Memur
05 Haziran 2021 12:26

Benim düşüncem de ihraç olacaksa olur. kapanma ramazan bayram vs dinlemezler.

05 Haziran 2021 13:50

Milleti diken üstünde bekletiyorlar en azından dosyası kaldırılanlara tebliğ falan yapılsa insanlar bir nebze rahatlasa bu süreç uzayacak çünkü geçen duydum bulunduğum ilde yine ifadeye falan çağırilanlar olmuş hergün yeni birşeyler çıkıyor
Toplam 16580 mesaj
«337338339340341342343344345346347348»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi