Editörler : Kubil ay
«336337338339340341342343344345346347348
11 Haziran 2021 22:45

hadi telli
Aday Memur

Hadi biz aciktayiz 5 yıldır ha attılar ha sattılar diye o psikolojiye girmiştik zaten ama aktif çalışan arkadaşlar birden zart diye zarf gelince sizin için şok edici olmuştur bende zarf gelmedi diye rahat duruyordum ama zarf geldi diye aradiklarindaında resmen içim cız etti vay be ne uğraştılar bizle insan dusmaniyla bu kadar uğraşmaz be yorulmadiniz yılmadınız

sessiztakippp, 2 gün önce - Alıntıya git

İhraç olduğumuzdan daha çok zarf geldiğinde üzülmüştüm. Çok iyi anlıyorum sizi. Hiç unutmam o zarf gününü. Allah kimseye yaşatmasın.

11 Haziran 2021 22:45

Mekmeke
Daire Başkanı

Hadi biz aciktayiz 5 yıldır ha attılar ha sattılar diye o psikolojiye girmiştik zaten ama aktif çalışan arkadaşlar birden zart diye zarf gelince sizin için şok edici olmuştur bende zarf gelmedi diye rahat duruyordum ama zarf geldi diye aradiklarindaında resmen içim cız etti vay be ne uğraştılar bizle insan dusmaniyla bu kadar uğraşmaz be yorulmadiniz yılmadınız

Devrem sen valilik izni ile mi il dışında idin
11 Haziran 2021 22:49

hadi telli
Aday Memur

İhraç olduğumuzdan daha çok zarf geldiğinde üzülmüştüm. Çok iyi anlıyorum sizi. Hiç unutmam o zarf gününü. Allah kimseye yaşatmasın.

hadi telli, 2 gün önce - Alıntıya git

Cümleyi karışık kurdum galiba. Zarf geldiğindeki yıkım ihractan çok daha ağırdı.. Zarf yavaş yavaş kemirir adamı ihraç "tak "diye ihraç sonrası da bir iki bir kötü yaşayıp gidiyorsun..bir umutlanirsin sonra biranda bir karamsarlık çöker ..öyle ya da böyle hayat devam ediyor :) Güneş her doğup her gün batiyorsa. . Bir şarkı daha geldi aklıma durun paylaşayım

11 Haziran 2021 22:52

hadi telli
Aday Memur
11 Haziran 2021 23:01

sessiztakippp
Şef

Aynen açığa alındım hemen valiye dilekçe aciktaki süreyi memlekette geçirmek istiyorum diye öyle geldim ha ben aciktayim burda ne duyumlar ne öngörüler duydum adamların niyeti niyet değil keske herkes dönse görevine diye yazdim herkes bana trol bu diye saldırmıştı ha ben kimseye kırılmadım ozaman herkes iyi şeyler duymak istiyordu isterde ama acı gerceklerede hazırlıklı olmak iyidir ettigim tek dua Rabbım cor çocuklarından cikart o günleride ölmeden goreyim diye elimden gelen bu

11 Haziran 2021 23:05

hadi telli
Aday Memur

Aynen açığa alındım hemen valiye dilekçe aciktaki süreyi memlekette geçirmek istiyorum diye öyle geldim ha ben aciktayim burda ne duyumlar ne öngörüler duydum adamların niyeti niyet değil keske herkes dönse görevine diye yazdim herkes bana trol bu diye saldırmıştı ha ben kimseye kırılmadım ozaman herkes iyi şeyler duymak istiyordu isterde ama acı gerceklerede hazırlıklı olmak iyidir ettigim tek dua Rabbım cor çocuklarından cikart o günleride ölmeden goreyim diye elimden gelen bu

Son cümlen hariç sana katılıyorum . Ama dünyadaki hiçbir "çocuk" tan çıkmamalı..canımiz yanıyor ama dikkat etmeliyiz kurduğumuz cümlelere... Anne Babaların günahını çocuklar ödememeli,asla....

11 Haziran 2021 23:06

hadi telli
Aday Memur

Son cümlen hariç sana katılıyorum . Ama dünyadaki hiçbir "çocuk" tan çıkmamalı..canımiz yanıyor ama dikkat etmeliyiz kurduğumuz cümlelere... Anne Babaların günahını çocuklar ödememeli,asla....

11 Haziran 2021 23:33

sessiztakippp
Şef

Evet ama benim.cocugumda benle aynı üzüntüyü yaşıyor 7 yasinda baba goreve dönünce bana şunu al bana bunu al diyor dusun

12 Haziran 2021 07:55

hadi telli
Aday Memur

(-) veren arkadaş , kimsen sana sesleniyorum. Senin kalbin çürümüş ! vicdansız ! Senin ihraç olmana sebep olanlardan(Feto) ve seni ihraç edenlerden hiçbir farkın yok! Onlar nasıl vicdansızsa sen de öyle vicdansizsin. O kötü kalbinin ekmegini yemeye devam et tamam mı ? Beddua etmenin de bir edebi adabı olur !Bir insan nasıl olur da masum çocukların kötülüğünü isteyebilir anlamak mümkün değil ! Çok yazık , acıyorum sana. (Sessizkatip mesajım sana değil )

12 Haziran 2021 16:11

Trendline06
Şef

Sayfa çok geride kalmış

12 Haziran 2021 16:49

Özkhll
Aday Memur

Tayinci sayfalar yüzünden sayfamızı kaybediyoruz bazen:)

13 Haziran 2021 01:05

Trendline06
Şef

Niye kimse yazmiyor sayfa çok geride kalmış ne olacak böyle halimiz yok mu zarf gelip dosyası kapanan kimse, bilgi duyum, yorum ne varsa yazın sayfa ilerledim, beyin fırtınası yapalım az hareketlenin hadii

13 Haziran 2021 01:18

SİNOGRAF
Aday Memur

Niye kimse yazmiyor sayfa çok geride kalmış ne olacak böyle halimiz yok mu zarf gelip dosyası kapanan kimse, bilgi duyum, yorum ne varsa yazın sayfa ilerledim, beyin fırtınası yapalım az hareketlenin hadii

Trendline06, Bugün - Alıntıya git
Arkadaşlar. Bence şu an dosyasının kapandığı tebliğ edilmiş tek bir kimse bile yok aramızda. Büyük ihtimal gelen savunma zarflarında eşlelebilecek bir isim olur mu ya da yeni bir delil çıkar mı diye son ana kadar bekletilecektir. Burada duyum almak için çırpınan kendi ilinde ihraç ile ilgili duyumları paylaşan bir çok arkadaş var. Onlardan birine bile böyle bir müjdeli haber gelseydi muhakkak birinden biri paylaşırdı diye düşünüyorum. İnşallah Rabbim nasip eder birimizdem birimiz böyle müjdeli bir haber alır da ilk paylaşır bize de bir ümit olur ve ardı arkası gelir hepimiz için dosya kapanma haberlerinin.
13 Haziran 2021 07:54

Baba198555
Aday Memur

Yakın zamanda savunma zarfı gelen yok inşallah gelmez. savunma zarfı ve cevaplayanalrin ve diğer ifade verip bekleyenler (ben dahil 3 yıl oldu ) güzel haberler alırız, inşallah artık sabır kalmadı.

13 Haziran 2021 08:24

4376
Aday Memur

Bana zarf gelmedi ama adli devam ediyor il içinde de idari kapanmıştı.geçen yazmıştım 2013 öncesi hts çıktı diye.onun üzerine bir gelişme olmadı.eşim sözleşmeli olmasına rağmen ipkamız kabul olmamış.soruşturmadan dolayı göndermişlerdir dediler. Allahtan erzuruma çıktı tayin.Bu soruşturmalar oraya da taşınır orda da uğraşırız artık

13 Haziran 2021 09:55

sessiztakippp
Şef

Yakinzamanda zarf gelen olmadı demişsin ama ben yazdım ya bana geldi ama daha teslim almadim diye halinde elime ulaşmadı evrak memleketteyim oraya yollayacaklar yoldadir

13 Haziran 2021 13:04

Confused3434
Memur

Trendline06, Bugün - Alıntıya git
Belki 375 sayılı khk nin süresi dolana kadar bekleyip en son açık dosyaları zaman aşımı diyerek kapatabilirler biraz ütopik ama olabilir şimdi benim idari soruşturma 2016 dan beri açık neredeyse 5 yıldır daha ne kadar açık kalacakki
13 Haziran 2021 13:08

Trendline06
Şef
Belki 375 sayılı khk nin süresi dolana kadar bekleyip en son açık dosyaları zaman aşımı diyerek kapatabilirler biraz ütopik ama olabilir şimdi benim idari soruşturma 2016 dan beri açık neredeyse 5 yıldır daha ne kadar açık kalacakki
Confused3434, 8 saat önce - Alıntıya git

Dediğin gibi olabilir benimde 2018 şubattan beri idari soruşturma devam ediyor müfettişe yüzyüze ifade verdim Aralık ta zarf geldi bekliyoruz bakalım hayırlısı olsun inşallah

13 Haziran 2021 17:38

oncevatan51
Memur
Arkadaşlar polnette uyarı nerde çıkıyor ben daha önce bakmamıştım şimdi baktım göremedim
Toplam 6959 mesaj
«336337338339340341342343344345346347348