Editörler : supporters.
31 Ağustos 2020 23:54

2021 İdari hakimlik

Merhaba Dostlar

2021 için şimdiden başlamayı düşünüyorum. Türkçe , Matematik , Tarih gibi dersler şimdiden tamam ve bırakmayı düşünmüyorum.

Ancak alan bilgim hiç yok . Kaynak olarak bakındım ,notlar aldım. Tavsiyeleriniz bilmek isterim. Ayrıca bu ders nasıl çalışılır yararlı yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

pulinalova
Aday Memur
29 Eylül 2020 14:08

bende aynı şekilde kurs arayışındayım ve nasıl ilerlemeliyim yardım gerek arkadaşlar

ManMoon
Aday Memur
12 Kasım 2020 17:35

Selamlar arkadaşlar. 2021 İdari hakimlik sınavı için hangi kaynaklardan yararlanabiliriz. Bu konu hakkında önerileriniz var mı?

segaf
Şef
22 Kasım 2020 19:08

Merhaba Arkadaşlar,

Nerdeyse hiç kullanılmamış Tensip Çıkmış sorular ve Monopol Soru Kitabım var. İsteyenlere ücretsiz yollayabilirim?

Çöpe atmak da istemedim. Nereye verebilirim onu da bilmiyorum. Yönlendirme de yaparsanız sevinirim.

Saygılar,

nitee
Aday Memur
22 Kasım 2020 21:53

gruplara yazdiniz mi acaba çok denk geliyordum ihtiyaci olan elbette vardır
segaf, 3 yıl önce

Merhaba Arkadaşlar,

Nerdeyse hiç kullanılmamış Tensip Çıkmış sorular ve Monopol Soru Kitabım var. İsteyenlere ücretsiz yollayabilirim?

Çöpe atmak da istemedim. Nereye verebilirim onu da bilmiyorum. Yönlendirme de yaparsanız sevinirim.

Saygılar,

Zynp.7
Aday Memur
23 Kasım 2020 13:02

Merhabalar. Eğer talip çıkmadıysa ben almak isterim. Sınava oldukça kötü ve sorumsuz bir kurumla hazırlanıp oldukça mağdur oldum bu sene. Hem zamanımızı hem maddiyatımızı oldukça sömürdüler. Kaynak ihtiyaçlarımız karşılanmadı. Arkadaşlarımla birlikte sınava yeniden ve kendi çabamızla hazırlanmayı düşünüyoruz. Elinizdeki kaynaklardan yararlanma imkanı sunarsanız çok seviniriz
segaf, 3 yıl önce

Merhaba Arkadaşlar,

Saygılar,

Zynp.7
Aday Memur
23 Kasım 2020 13:04

Themis ve konsensus şuan en çok önerilenler. Yalnız alırken her zaman için son baskılarını almaya çalışın güncel bilgilerden dolayı
ManMoon, 3 yıl önce

Selamlar arkadaşlar. 2021 İdari hakimlik sınavı için hangi kaynaklardan yararlanabiliriz. Bu konu hakkında önerileriniz var mı?

Zynp.7
Aday Memur
23 Kasım 2020 14:28

Merhaba. Hangi şehirden hazırlanıyorsunuz bilmiyorum fakat İstanbuldaysanız şuan ki covid-19 sebebiyle sadece uzman kariyer kurs açıyor ve bu sebeple İstanbulun tüm bölgelerinden bu kuruma başvuran oldu. Öğrencilere haddinden fazla vaad verilip hiç biri yerine getirilmedi. Sınava 3 gün kala konular yeni bitirildi ve hiç bir soru bankası hiç bir deneme verilmedi. Olurda bu kuruma başvurmak isteyen arkadaşlar olursa aman dikkat edin. Biz yandık başkaları yanmasın. Ayrıca arkadaşım eğer bir kurumla hazırlanacaksan senet imzalamadan önce lütfen tüm şartları tüm koşulları detayı detayına görüş aksi takdirde böyle yerine getirilmeyen vaatlerle mağduriyet yaşayabilirsin
pulinalova, 4 yıl önce

bende aynı şekilde kurs arayışındayım ve nasıl ilerlemeliyim yardım gerek arkadaşlar

Heymambo
Kapalı
23 Kasım 2020 16:03

21-22 Kasım sınavına girenlere geçmiş olsun... online eğitim araştıranları takipteyim.

ManMoon
Aday Memur
08 Aralık 2020 22:56

Teşekkürler, söylediğiniz yayınları araştırmaya başladım. Belirttiğiniz şekilde son baskılara ulaşmaya çalışıyorum.

Zynp.7, 3 yıl önce
Themis ve konsensus şuan en çok önerilenler. Yalnız alırken her zaman için son baskılarını almaya çalışın güncel bilgilerden dolayı

eneserif
Aday Memur
09 Aralık 2020 12:05

2018 yılı themis kaynakları ıle 2021 idar hakimliğe hazırlanacam çöm değişiklik var mıdır acaba beni yanlış etkiler mi bu kaynaklar

Rkuzu
Aday Memur
11 Aralık 2020 01:02

Hmk da çok sayıda değişiklik oldu. Güncel kaynak şart. Aynı zamanda vergi usul hukuku ve Türk vergi sisteminde de güncel kaynaktan yararlanmalısınız. Diğer konularda mevzuattan değişikliklere bakarak notlarınızı güncelleyebilirsiniz çok fazla bişey yok zaten.
eneserif, 3 yıl önce

2018 yılı themis kaynakları ıle 2021 idar hakimliğe hazırlanacam çöm değişiklik var mıdır acaba beni yanlış etkiler mi bu kaynaklar

eneserif
Aday Memur
11 Aralık 2020 19:21

Sıfırdan başlıyıcam çalışmaya ara ara git geleler yaşıyorum ya olmazsa diye.bir tane küçük çocuğum var bi tane de yolda günde birkaç saatle olur mu acaba nasıl bir çalışma stili benimsediniz yardımcı olucak motive edicek kimse var mu

eneserif
Aday Memur
11 Aralık 2020 19:24

Bir de çok önemli bir sorum olacak örgün önlisans mezunuyum DGS ile örgün olarak lisans bitirdim bu benim için yeteri kadar hukuk eğitimi almış olmak koşulu noktasında sorun olur mu

Avsamsun
Aday Memur
12 Aralık 2020 13:25

Hukuk eğitimi almış olma şartı için hukuk lisans diploması yeterli diye biliyorum.Dgs olup olmaması bir fark yaratmıyor bizde de adli yargıya girip kazanan dgs'li arkadaş vardı onun açısından adli yargıda bile problem olmadı.Sonucta ösym nın sınav bilgi kitapçığında bile 4 yıllık hukuk lisans diploması şartı yazıyor

Avsamsun
Aday Memur
12 Aralık 2020 13:28

Arkadaşlar bu arada ayrı bir başlık açarakta sormuştum ancak burdan da sormak istiyorum bu sene 2020 idari yargı için doğru sayılarında bir değişiklik olur mu?geçen sene 78 doğru ile kapatmış ancak bu sene adli yargıya hazırlanmış olmama rağmen idari yargı bana biraz genel sorulmuş gibi geldi,yine de tamamıyla bilgi sorusu olduğu için emin olamadım.Ancak geçen senelerde de idari yargıya giren arkadaşlar varsa nasıl bir kıyaslama yapılabilir,yardımcı olurlarsa sevinirim

gurk
Aday Memur
17 Şubat 2021 19:11

Selamun Aleyküm herkese iyi çalışmalar. Ben üniversitede sadece hukukun temel kavramları anayasa ve vergi hukuku gördüm yeterli seviyede hukuk görme şartını sağlar miyim? Bir de kaymakamlığı idari hekimlikten 3 ders ayırıyor. Ikisine birden çalışılır mi yoksa tek birine mi odaklanmalıyız? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi