Editörler : Lanet
07 Eylül 2020 01:29

LimansızGemi
Şef

Teşekkür ederim Minam, ne zaman soluklanmak istersen buyur :)

07 Eylül 2020 01:34

aufhebungen
Memur

birbirimizden nice hüzünler gizliyoruz.

07 Eylül 2020 01:52

LimansızGemi
Şef

Insan uyandırılınca rüyasını çabuk unutur derler.Senelerce uyandırılıyorum büyürken.

07 Eylül 2020 02:47

LimansızGemi
Şef

Uzak diyarlardan el sallıyor uyku, Güneş'in doğuşunu izlemek kalır bize de.

10 Eylül 2020 20:22

aufhebungen
Memur

çok eskiden, birini tanımıştım, ömrümün üçte birine gölge olmuştu gözleri.

10 Eylül 2020 23:44

aufhebungen
Memur

söğüt de yok, ağaç da yok, gölge de yok, uyku da yok, hiç bir şey yok.

12 Eylül 2020 09:22

LimansızGemi
Şef

Bugün yalın-ız geldim.. İz sürdüğüm masalın bir varmışına dayandı yolum, sana çıktım.

Kurdu kendi halinde bıraktım, büyükannemden kalanları gömdüm. Karganın peynirini eksik etmedim, tilkilere musallat oldum. Şekerleme evi yedim, kırıntılara dokunmadım, erkek kardeşimi aç gözlülüğüne teslim ettim.

Kurbağayı öptüm, prensi nehrin kıyısında Narkissos öyküsü için hazır bıraktım. Sonra ben de başka bir prensi üzdüm, elmayı yemedim, yedi cüceleri rahatsız etmedim. İplerimi eğirdim, uyudum,alarmım çaldığında uyandım.(uyuyan güzel olunmuyormuş, yüzüm gözüm şiş) Binbir gece şarkı söyledim.Şahmeran koydular adımı, Camsab'ı ilk sözünde zehirledim.Kulede beklemekten bunaldım ve saçlarımı kestim, cadıya peruk yaptım.

Gece on ikiyi geçti ve bitti tüm masallar.

13 Eylül 2020 02:01

LimansızGemi
Şef

Hislerim yine sürüklüyor girdabına. Ne vakit gelse boşa çıkarmıyor, fiiliyatta sergiliyor kendini.

14 Eylül 2020 02:41

LimansızGemi
Şef

Yine uyandık...

15 Eylül 2020 14:39

Minamini
Yasaklı

Şu agac gölgesinde herkeslerden gizli azıcik dinlensem

Seni okumak ne guzel limansiz gemicim...

15 Eylül 2020 14:48

kare kod
Memur

hasta oldum derdindende oku bana yasini

16 Eylül 2020 12:06

Minamini
Yasaklı

Bu da gecer ya hu...

Agacimizin altinda bugun huzun var

En cok da kendini affedememe

17 Eylül 2020 08:50

**sude**
Editor

Bugün yalın-ız geldim.. İz sürdüğüm masalın bir varmışına dayandı yolum, sana çıktım.

Kurdu kendi halinde bıraktım, büyükannemden kalanları gömdüm. Karganın peynirini eksik etmedim, tilkilere musallat oldum. Şekerleme evi yedim, kırıntılara dokunmadım, erkek kardeşimi aç gözlülüğüne teslim ettim.

Kurbağayı öptüm, prensi nehrin kıyısında Narkissos öyküsü için hazır bıraktım. Sonra ben de başka bir prensi üzdüm, elmayı yemedim, yedi cüceleri rahatsız etmedim. İplerimi eğirdim, uyudum,alarmım çaldığında uyandım.(uyuyan güzel olunmuyormuş, yüzüm gözüm şiş) Binbir gece şarkı söyledim.Şahmeran koydular adımı, Camsab'ı ilk sözünde zehirledim.Kulede beklemekten bunaldım ve saçlarımı kestim, cadıya peruk yaptım.

Gece on ikiyi geçti ve bitti tüm masallar.

LimansızGemi, 1 yıl önce - Alıntıya git

Her şey masallardaki gibi olsaydı ne güzel olurdu. Masal dünyasından uyanıp gerçekler ile karşılaşınca o kurbağanın prens olmayacağını ya da beyaz atlı prensin gelmeyeceğini; hatta prenses olmadığının da farkına varıyorsun.

Emeğine sağlık, büyük bir zevkle okudum.

17 Eylül 2020 18:46

hilalozdmir
Aday Memur
Hangi ağaç gölgesi? Hasret kaldık ağaçlara. Gölgesini ara ki bulasın
17 Eylül 2020 21:29

Minamini
Yasaklı

Bir agac altinda doya doya kimseler seni duymadan

Aglayabilmek

Buyuk luksmus..

Sitenin cimine otursan deli derler..

Desinler bakalim

28 Eylül 2020 23:13

LimansızGemi
Şef

Kalemi kağıdı alıp oturdum masama,pencere açık dışarıdan gelen seslere kulak verdim biraz. Ardından kahveden bir yudum aldım, Evgeny çalmaya başladı.Bir şeyler karalayayım dedim.

-Kahve tükendi,

-Müzik bitti,

-Sen gelmedin,

"Karalanan ben oldum."

02 Ekim 2020 11:11

LimansızGemi
Şef

Gölgede dinlenme/kendini dinleme vakti biraz.

02 Ekim 2020 18:53

LimansızGemi
Şef
02 Ekim 2020 20:47

LimansızGemi
Şef

Dikkat etmeye çalışıyorum dediğin anda tam aksi gelişen olaylar da benim şansıma dahil.

03 Ekim 2020 00:01

LimansızGemi
Şef
Toplam 61 mesaj

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?