Editörler : E.Kayı Han
03 Eylül 2020 00:48

İKM yeni üniforma

Merhaba Arkadaşlar;

Yeni üniformalara geçiş ne zaman yapılacak bilginiz var mı ?

Mblfc06
Kapalı
03 Eylül 2020 00:58

Kimse cevap vermez buna sakal ne zaman serbest olcak gibi sacma bisey yaz herkes cevap verir bugün bir konu hakkında cevap almak için konu açtım adminler sagolsun silmiş bilgi alma amacli üye oldum ama hicbir seye yaradıgı yok malesef..

BReisbey10
Aday Memur
03 Eylül 2020 01:00

Boş muhabbet seven bır toplumuz ne maalesef

afulutas
Genel Müdür
03 Eylül 2020 02:12

Açmış olduğun konu şu cezaevinde çalışan birisi var mı bir şey soracağım. Ne soracaksan sor elbet cevap veren olacaktır ama şu cezaevinde çalışan var mı bir şey soracağım diye konu mu açılır. Böyle bir konuyu tabi ki kapatırım.

Mblfc06, 4 yıl önce

Kimse cevap vermez buna sakal ne zaman serbest olcak gibi sacma bisey yaz herkes cevap verir bugün bir konu hakkında cevap almak için konu açtım adminler sagolsun silmiş bilgi alma amacli üye oldum ama hicbir seye yaradıgı yok malesef..

Mblfc06
Kapalı
03 Eylül 2020 17:04

daha önce açtığım işe başlamayla ilgili konuyu kapattığınız için olabilir mi? kpss başlığına açmam istendi ben kazandım işe başlamayla kpss başlığının ne alakası var kim yardımcı olsun bana o başlıkta çalışan adam lazım onlar cevaplayacak kpss ye hazırlanan adamın ne bilgisi olacak haliyle her şekilde siliniyor konu size kolay gelsin..

afulutas, 4 yıl önce

Açmış olduğun konu şu cezaevinde çalışan birisi var mı bir şey soracağım. Ne soracaksan sor elbet cevap veren olacaktır ama şu cezaevinde çalışan var mı bir şey soracağım diye konu mu açılır. Böyle bir konuyu tabi ki kapatırım.

afulutas
Genel Müdür
03 Eylül 2020 23:17

Güzel kardeşim açtığın konudan senin halen çalıştığın anlaşılıyor mu Allah aşkına.

bak yazdığın mesajı buraya kopyalıyorum. aynen şöyle yazmışsın.

Yardım??

Ankara Yenikent cezaevinde görev yapan bir ikm arkadaşımız,abimiz var mı acaba danışmak istediğim bir konu var..

şimdi yukarıda ki mesajdan ben senin halen ikm olarak çalıştığını, işle ilgili bir şey soracağını nereden anlayacağım.

Mesajı açıklayıcı yazarsan niye kapatayım.

İkm olarak çalışıyorum. Yenikent cezaevine tayinim çıktı veyahut yenikent cezaevine tayin istemeyi düşünüyorum yada bilgi almak istediğiniz konuyu buraya yazıp bu konuda bu cezaevinde çalışan kişiler bilgi verebilir mi dersen niye kapatalım.

Forumda binlerce üye var. Her kapattığım konuyu aklımda tutmuyorum. daha önce senin konunu kapatmış olabilirim ama bu konuyu kapatmamın onunla hiç bir alakası yok.

İşin özü konu açarken açıklayıcı bir şekilde konu açarsan biz de ona göre bilgi veririz, üyeler de ona göre bilgi verir.

Mblfc06, 4 yıl önce

daha önce açtığım işe başlamayla ilgili konuyu kapattığınız için olabilir mi? kpss başlığına açmam istendi ben kazandım işe başlamayla kpss başlığının ne alakası var kim yardımcı olsun bana o başlıkta çalışan adam lazım onlar cevaplayacak kpss ye hazırlanan adamın ne bilgisi olacak haliyle her şekilde siliniyor konu size kolay gelsin..

afulutas
Genel Müdür
03 Eylül 2020 23:19

Bir şey daha forum kurallarında açık açık olarak bahsettim.

İşe başlayacağım yemekhane nasıl, servis var mı, ilk maaşım ne kadar olacak, vardiya nasıl ve benzeri konular da açılması yasak dedim.

Bunun sebebi de yüzlerce binlerce alım alıyor kazanan adayların çoğu aynı cezaevi ile ilgili, aynı adliye ile ilgili sürekli aynı şekilde konu açıyor. Forum geçmişini okumuyorlar. Bu da forumda konu kirliliğine neden oluyor. Üyeler aradıkları konuyu bulamıyorlar.

Her yerin bir düzeni olduğu gibi forumun da bir düzeninin olması lazım. Bunun için çaba gösteriyorum ve elimden geldiği kadar da bu çabayı göstereceğim. Zamanla sen de hak verirsin.

Mblfc06, 4 yıl önce

DwightStifler
Kapalı
04 Eylül 2020 15:14

cezaevinden çıkamıyoruz ki ne yeni üniforması. Olsa olsa korona önleyen kıyafet verirler bu gidişle

sungurlar
Şube Müdürü
10 Eylül 2020 11:48

yeni formaları versinler artık şuandakiker çok kalitesiz yazın formayı yıkamaya korkuyoruz hemen cekiyor kışın üşüyoruz para puldan geçtik artık istemiyoruz kıyafetimiz sağlam olsun yeter

sungurlar
Şube Müdürü
10 Eylül 2020 11:50

net bir tarih yokmu formalar için mevcut formalar gerçekten kötü

Ehl-i Beyt
Yasaklı
10 Eylül 2020 23:50

biz yazlık üniformaları aldık

şansal
Aday Memur
12 Eylül 2020 18:56

Dostlar CİMER üzerinden bunu yazdım ve cevap olarak şu geldi bigilerinizee:

şansal
Aday Memur
12 Eylül 2020 18:57

İnfaz ve koruma memurlarının üniformalarında yapılan iyileştirme kapsamında yeni üniformaların ne zaman dağıtılacağı ve hangi aşamada olduğuna ilişkin 30/07/2020 tarih ve 2003448989 sayılı CİMER başvurunuz incelenmiştir.

"Ceza İnfaz Kurumları Personeli ile Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Eğitim Merkezleri Öğrencilerinin Kıyafet Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" 07/04/2020 tarihli ve 31092 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanmış ve 01/07/2020 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

Söz konusu üniformaların üretimine başlanmış olup, görev yaptığınız Kurum tarafından üretim yapan ceza infaz kurumlarından talep etmeleri halinde temini sağlanabilecektir.

Bilgilerinize rica ederim.

Esesli.026
Aday Memur
15 Eylül 2020 16:15

biz, yeni tip yazlık kıyafeti aldık.

Venom01
Aday Memur
15 Eylül 2020 23:08

Hocam kışlıklarında yenisi geldi mi
Esesli.026, 4 yıl önce

biz, yeni tip yazlık kıyafeti aldık.

Esesli.026
Aday Memur
15 Eylül 2020 23:55

yok maalesef gelmedi hocam

rebel43
Aday Memur
22 Eylül 2020 02:05

Yönetmelik Nisanda yayımlandı ve bu seneye mahsus yazlıkları Bursa E, kışlıkları Kütahya E Yapacak. Normalde üst üniformalar komple kütahya E tipindeydi. Geçiş dönemi olduğundan dolayı yazıklar Ankara başta olmak üzere büyük kampüslere yollandı. Kışlıklar da aynı şekilde büyük kampüslere dağıtıma başlanır. Dağıtımı da bir iki ayı bulur. Seneye rayına oturacak durum öyle gösteriyor. Endişeye mahal yok.

yolyorgunu70
Şube Müdürü
23 Eylül 2020 13:38

Tasra cik deyim. Botlari teslim alali 6 ay oluyor neredeyse. Botlari tealim aldik onunuz kis uniformayi baharda alsak da olur .. no fear..

Unknowq
Memur
23 Eylül 2020 15:51

Sadece botlar geldi giyen arkadaşların 15 gün sonra botlarının burun ve yan taraflarından patlama yaptı ben hala dışardan para verip aldıklarımı giyiyorum yeni formaların gelmesi daha çok zaman alır açık ciklerin çoğunda mahkum kalmadı üretim yapacak mahkum olsa da ona göre yaparlar iş yurtları yerine keşke kaliteli üretim yapan bir firmaya verilse de de ham madde, emek, para car cur olmasa....

i.k.m 02
Aday Memur
24 Eylül 2020 11:32

Botlar çok kalıteli ve çok da rahat bizim kurumda beğenmeyen yok arkadaşlar.Yapanların ellerine sağl

i.k.m 02
Aday Memur
24 Eylül 2020 11:33

insallah yeni üniformalarda gelirde giyeyiriz.eski botlar yen botların yanından bile geçemez.

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi