Editörler : F16 Gökçen
08 Eylül 2020 20:51

Devamsızlık sorunu olmayan Mühendislik fakülteleri ?

Arkadaşlar malum kamuda teknik kadrolara çalışan arkadaşlar Uzaktan Mühendislik eğitiminden dolayı Ahmet Yesevi Üniversitesini tercih ettiği için puanları çok yüksek.

Mühendislik Fakültelerinde sadece vize ve finallere girerek mezun olabilimemiz için devamsızlık konusunda sorun çıkarmayan Üniversiteler var mı ?

Kıbrıs bile olabilir yeter ki devamsızlık sorunu olmasın sınavlar için git gel yaparız.

HAMZA88
Aday Memur
23 Eylül 2020 09:27

teknik kadro için mi düşünüyor sunuz

HAMZA88
Aday Memur
07 Ekim 2020 15:55

bende varım

memursun88
Aday Memur
30 Kasım 2020 20:09

Hocam devamsızlığı sorun etmeyen üniversiteler hakkında bilgi edinebildiniz mi?

Mezarlık-bekçisi
Aday Memur
13 Nisan 2021 12:59

Mühendislik fakültesi olup devamsızlık sorunu olmayan fakülte ne bileyim sanmıyorum yani çok zor.

Airtechnice
Kapalı
14 Nisan 2021 00:07

Artık hiç birinin devamsızlık sorunu yok uzun sürede böyle devam edecek pandemi biterse de ki hiç sanmıyorum biterse yeni eğitim modelinden bi kaç gün uygulamaya gidersin o da sorun olmaz herhalde

y.suat
Şube Müdürü
12 Temmuz 2021 19:11

Devamsızlık konusu her yerde zorunludur. Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde de değerlendirmelerde dikkate alınıyor ama tabi devamsızlıktan kalma durumu söz konusu değil. Yesevi'ye yerleşmek kamuda çalışan ve mühendislik okumak isteyenler için en iyi alternatif.

necati189
Aday Memur
13 Temmuz 2021 10:31

yesevi de de kamu personeli indirimi kaldırılmış yıllık ücreti 7500 lira civarına yükselmiş

qq007
Aday Memur
13 Temmuz 2021 15:31

Hoca ahmet yesevi ücreti çok artmış. Bu durumda puanlar düşebilir diye düşünüyorum. Mühendislik için başka da alternatif yok gibi malesef

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi