Editörler : afulutas
10 Eylül 2020 21:30   

Mazeret tayinim çıktı kuruma ilişik kesme süresi belirten bir yazı gelmiş ama personel kalemi bana b

Mazeret tayinim çıktı kuruma ilişik kesme süresi belirten bir yazı gelmiş ama personel kalemi bana bu yazının bakanlık atamali personelin olduğunu söyledi bu yazı komisyon atamali personelin yazısı ise ve bana tebliği kasıtlı olarak geciktirirlerse bu suç teşkil edermi nasıl bir yol izlemeliyim

Mazeret tayinim çıktı kuruma ilişik kesme süresi belirten bir yazı gelmiş ama personel kalemi bana bu yazının bakanlık atamali personelin olduğunu söyledi bu yazı komisyon atamali personelin yazısı ise ve bana tebliği kasıtlı olarak geciktirirlerse bu suç teşkil edermi nasıl bir yol izlemeliyim

10 Eylül 2020 21:36

horageçti
Memur
Amirine kalmış bişey bir ay sonrada kesebilirsin personel kalemi zorlayamaz
12 Eylül 2020 19:50

ademdönmez
Aday Memur
Kardeşim lütfen beni de bilgilendir misin? Mazeret tayinin eş tayini mi idi . Ben memurum eşim katip 4/B Li eşim benim yanıma gelebilir mi ? 4B Lİ KATİBİN EŞİ İLLA POLİS ASKER Mİ OLMASI GEREKİYOR EŞ TAYİNİ İÇİN .
19 Eylül 2020 14:04

DwightStifler
Aday Memur
Kardeşim lütfen beni de bilgilendir misin? Mazeret tayinin eş tayini mi idi . Ben memurum eşim katip 4/B Li eşim benim yanıma gelebilir mi ? 4B Lİ KATİBİN EŞİ İLLA POLİS ASKER Mİ OLMASI GEREKİYOR EŞ TAYİNİ İÇİN .
ademdönmez, 1 ay önce - Alıntıya git

kadrolu olan sözleşmeliye tabii oluyor

iki tarafta memursa hangi kurumunun personele daha çok ihtiyacı varsa o tarafa tayini uygun görüyorlar

Toplam 3 mesaj