Editörler : E.Kayı Han
11 Eylül 2020 21:20

Memur, cumhurbaşkanımızın sözünü paylaşabilir mi?

WhatsApp siyasal olmayan bir söz?

iMAJJJ TURK
Yasaklı
11 Eylül 2020 23:51

yandas mi haha

erkek.memur
Aday Memur
12 Eylül 2020 01:39

yöndeş açılar
iMAJJJ TURK, 4 yıl önce
yandas mi haha
12 Eylül 2020 13:42

paylaşamaz

Joe Dalton
Daire Başkanı
12 Eylül 2020 13:47

Niye paylaşamasın? O zaman Atatürk'te Cumhurbaşkanı değil miydi sözünü paylaşmak yasaklanırdı.

iMAJJJ TURK
Yasaklı
12 Eylül 2020 16:54

paylasir canim istanbul belediye reisinin hak yemem hak yedirmem lafini akepeliler de kullanmaya basladi simdi.
Joe Dalton, 4 yıl önce

Niye paylaşamasın? O zaman Atatürk'te Cumhurbaşkanı değil miydi sözünü paylaşmak yasaklanırdı.

13 Eylül 2020 16:36

Ama chp liyse k.k nin sözünü paylaşabilir

Cumhurbaşkanına muhalefet olabilir değilmi.

abdullah132413, 4 yıl önce

paylaşamaz

13 Eylül 2020 23:23

erdoğana kadar cb ları partisiz erdogan hem cb hem parti genel baskanj
Joe Dalton, 4 yıl önce

Joe Dalton
Daire Başkanı
14 Eylül 2020 09:21

Atatürk de CHP genel başkanıydı. Öyle bir şey yok. Cumhurbaşkanına ait sözler rahatlıkla paylaşılabilir.

fzt.hrn, 4 yıl önce
erdoğana kadar cb ları partisiz erdogan hem cb hem parti genel baskanj

ekonomik.iflas
Yasaklı
14 Eylül 2020 10:33

Hatta iktidar torpillisi veya yalakası ya da kulluk psikolojisinden kurtulamamış bir memursan Erdogan'ın g.tünün kılı olurum bile diyebilirsin! Rahat ol yani.

Aroglu
Aday Memur
14 Eylül 2020 13:05

sen en iyisi yine de paylaşma. ne olur ne olmaz. burası Türkiye.

Melahatttt
Aday Memur
15 Eylül 2020 18:08

Partili cumhurbaşkanının sözünü paylaşamamalı. Paylaşamamalı diyorum ama paylaşır, hatta mitingine de gider, hatta sabahtan akşama kadar parti faaliyetine katılabilir kimse bişey diyemez. Çünkü kanunlar diğer partiler diğer vatandaşlar için geçerlidir.

anamurlu333
Kapalı
18 Eylül 2020 05:16

Ekinler baş vermeden kör buza topallamaz

tds6161
Kapalı
19 Eylül 2020 01:08

siz ülkeyi terkediyordunuz, bulgaristana gideceğim diyordunuz ya ? size ne bizim ülke iç işlerimize karışmayın, siz dosdoğru yurt dışına kaçın, ağzınizin pisliği içinizin ve ailenizin size verdiği ( vermedigi) terbiyeyi gösteriyor.
ekonomik.iflas, 4 yıl önce

Hatta iktidar torpillisi veya yalakası ya da kulluk psikolojisinden kurtulamamış bir memursan Erdogan'ın g.tünün kılı olurum bile diyebilirsin! Rahat ol yani.

tds6161
Kapalı
19 Eylül 2020 01:11

paylaşırsın tabii ki, siyasi parti üyeliği ayrı CB sevgisi ayrıdır. Yönetmelikte de böyle bir sınırlama ve yasak yoktur. Hakarete varan veya baskalarinin kişilik haklarına saldıran paylaşımlar olmadiktan sonra sorun çıkmaz.

sakaya.fırat
Yasaklı
19 Eylül 2020 01:48

K.k nin bir sözünü paylaşayım

" benim adım kemal "

Muhsinlerr.Ölmezz.4, 4 yıl önce

Ama chp liyse k.k nin sözünü paylaşabilir

Cumhurbaşkanına muhalefet olabilir değilmi.

ekonomik.iflass
Yasaklı
19 Eylül 2020 06:09

Evet sizlerin aptallıkları ve saflıkları devam ederse ve ülke insan kalitesi,ekonomik ve siyasi açılardan Suriye gibi bir yer olmaya devam ederse tabii ki gideceğiz yurtdışına.

Çünkü defalarca yapmayın etmeyin,hâlâ kripto Fetö'cüler tarafından yönetilenlere oy vermeyin diye söylediğimiz halde kulluk psikolojiniz ve cehaletiniz ile bunlara oy vermeye devam ediyorsunuz.

Ayrıca bizlerin kul hakkını yiyerek torpille tüm devlet kurumlarına girip kendi kalitesizliğinizi oralara bulaştıranlar da sizlersiniz!

Yani sizler Ortadoğu bataklığına batırıyorsunuz ülkeyi ve sizler düze çıkarmak zorundasınız.Ülkeyi düzelttiğiniz ve torpille girdiğiniz devlet kurumlarını adil şekilde bizlerle paylaşmaya hazır olduğunuz zaman geri döneceğiz.

Onun dışında şu anda yapabileceğimiz bir şey yok zaten tamam mı okuduğunu bile anlamayan cahil kişi?Ben her seferinde unlarıı söylemek istiyorum ama sözlerimi veya ima ettiklerimi bile anlayacakk kapasite yok sizde!

tds6161, 4 yıl önce
siz ülkeyi terkediyordunuz, bulgaristana gideceğim diyordunuz ya ? size ne bizim ülke iç işlerimize karışmayın, siz dosdoğru yurt dışına kaçın, ağzınizin pisliği içinizin ve ailenizin size verdiği ( vermedigi) terbiyeyi gösteriyor.

tds6161
Kapalı
19 Eylül 2020 08:58

bence siz bi psikiyatriye görünün, ruh haliniz iyi değil zira papağan gibi aynı cümleleri tekrar edip duruyorsunuz, ama bize değil bulgaristan doktorlarına gitmenizi tavsiye ederim =)
ekonomik.iflass, 4 yıl önce

Evet sizlerin aptallıkları ve saflıkları devam ederse ve ülke insan kalitesi,ekonomik ve siyasi açılardan Suriye gibi bir yer olmaya devam ederse tabii ki gideceğiz yurtdışına.

Çünkü defalarca yapmayın etmeyin,hâlâ kripto Fetö'cüler tarafından yönetilenlere oy vermeyin diye söylediğimiz halde kulluk psikolojiniz ve cehaletiniz ile bunlara oy vermeye devam ediyorsunuz.

Ayrıca bizlerin kul hakkını yiyerek torpille tüm devlet kurumlarına girip kendi kalitesizliğinizi oralara bulaştıranlar da sizlersiniz!

Yani sizler Ortadoğu bataklığına batırıyorsunuz ülkeyi ve sizler düze çıkarmak zorundasınız.Ülkeyi düzelttiğiniz ve torpille girdiğiniz devlet kurumlarını adil şekilde bizlerle paylaşmaya hazır olduğunuz zaman geri döneceğiz.

Onun dışında şu anda yapabileceğimiz bir şey yok zaten tamam mı okuduğunu bile anlamayan cahil kişi?Ben her seferinde unlarıı söylemek istiyorum ama sözlerimi veya ima ettiklerimi bile anlayacakk kapasite yok sizde!

ekonomik.iflass
Yasaklı
19 Eylül 2020 11:35

Evet papağan gibi senelerdir aynı şeyleri çeşitli yerlerde yazmama rağmen cahil Akp ve Mhp'lilere değiştirememkten şikayetçiyim ben de.Bu kadar cahilin ve bu kadar cehaletin olduğu bir toplumda benim gibi "dünyayı takip eden ve bir şeyleri mantık süzgecinden geçirenler" bu ülkeye fazla geliyor haklısın.

Kendiniz veya anne babanız, kardeşiniz v.s işsiz kalmadığı sürece de bazıları şeyleri anlamaya başlamayacaksınız.Hele bir işsizliği tadın ondan sonra Akp ve Mhp'ye defalarca verdiğiniz oyları unutup buralarda ağlayıp ağlamıyor musunuz hep beraber göreceğiz!

Böyle giderse ekonomimizin iflas edeceğini yandaş olmayan ekonomistlerin çoğu söylüyor ama sizler sabah akşam Ahaber ve diğer yandaş medyayı izlediğiniz için beyninizi kiraya vermiş kişilersiniz.

O torpille başkasının hakkını yiyerek çeşitli devlet kurumlarına girenlerinizin de bazıları işinden olacak üzgünüm.Zaten kamuda çalışanları çok sevmeyenl Reis'iniz kamuda tasarruf gereği memur sayısını azaltın talimatı verecek ve bir gecede birçoğunuz işsiz kalacaksınız.İşsiz kalmayanlar da gitgide daha da artan hayat pahalılığı karşısında ezilip gidecek zaten.

O Suriye'liler gibi geleceği düşünmeden doğurduğunuz 3,4,5 çocuklarınızla birlikte ve ülkeye aldığınız 5 milyon Suriyeli ille birlikte Suriye'ye çevireceğinizz ülkede mutlu mesut bir yaşam diliyorum sizlere! Bokunuzda ...!

tds6161, 4 yıl önce
bence siz bi psikiyatriye görünün, ruh haliniz iyi değil zira papağan gibi aynı cümleleri tekrar edip duruyorsunuz, ama bize değil bulgaristan doktorlarına gitmenizi tavsiye ederim =)

sakaya.fırat
Yasaklı
19 Eylül 2020 12:04

Yemin ederim bu ruh hastası

Oğlum akşama kadar burda sacmalayacagina bi dr git

Ben ülkenin batmasindan endiseliyim yıllardır bunu aklımdan cikaramiyorum de

Sana bi ilaç başlasın

ekonomik.iflass
Yasaklı
19 Eylül 2020 12:20

Ülke ekonomisinin batacağını ben değil yandaş olmayan ekonomistlerin çoğu söylüyor ama sizler sabah akşam Ahaber ile beyninizi yıkadığınız için bundan haberdar değilsiniz! Merak etmeyin şu işsizlik yavaş yavaş hepinizi vuracak ve ondan sonra buralarda ağlayıp sızlamalarınızı göreceğiz;)

sakaya.fırat, 4 yıl önce

Yemin ederim bu ruh hastası

Oğlum akşama kadar burda sacmalayacagina bi dr git

Ben ülkenin batmasindan endiseliyim yıllardır bunu aklımdan cikaramiyorum de

Sana bi ilaç başlasın

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi