Editörler :
20 Ekim 2020 16:36

oguzhan3431
Aday Memur

Merhaba

bende ilçe yazı işlerinden aynı ilin nüfus müdürlüğüne kurumum muvafakat verdi yazı ile gitti bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek?

Personel Genel Müdürlüğü olumsuz cevap vermez sanırırm bu süre ne kadar sürer?

cevaplarsanız çok sevinirim

20 Ekim 2020 18:21

Murat.kanat
Aday Memur

Merhaba

bende ilçe yazı işlerinden aynı ilin nüfus müdürlüğüne kurumum muvafakat verdi yazı ile gitti bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek?

Personel Genel Müdürlüğü olumsuz cevap vermez sanırırm bu süre ne kadar sürer?

cevaplarsanız çok sevinirim

oguzhan3431, 1 ay önce - Alıntıya git
Bence de olumsuz cevao gelmez diye dusunuyorum cunku karsilikli muvafakat alinmis.iller aradi biraz uzun suruyor ama il ici bence pek surmez gibi
21 Ekim 2020 09:54

oguzhan3431
Aday Memur

hocam,muvafakat en son alınıyor yani sizi kabul eden il müdürlüğü ,ANKARA onayı ve en son çalıştıgınız kurumdan muvafakat ile işlem bitiyor,zaten muvafakatmeyi kadrou atananlarda alıyor maaaş alacak verecek zimmet vb muhabbbeti için..o yazı hem kadronun oldugu genel müdürlüğe hemde gececeğin il müdürlüğüne gidiyor

kenank77, 1 ay önce - Alıntıya git

il içinde yer değişikliği yazı işlerinden nüfusa geçen içinde ankaraya gidiyormu biliyor musunuz

21 Ekim 2020 12:45

Murat.kanat
Aday Memur

il içinde yer değişikliği yazı işlerinden nüfusa geçen içinde ankaraya gidiyormu biliyor musunuz

Emin degilim hocam ne desem yalan olur ama bence valilik icinde olur yani gitmez hem gitse de sorun olmaz muvafakat var
22 Ekim 2020 08:42

kenank77
Memur

il içinde valilik oluru ile olur.yada geçiçi görevlendirme ile olur , 5 ay 29 u güne kadar kadar istediği ilçeye verebilir ama bu süreden uzun görevlendirmede kişinin rıza sıda gerekli

22 Ekim 2020 17:17

MSK33
Aday Memur
İyi günler ben bir şey sormak istiyorum tarım ve orman bakanlığında sözleşmeli çalışıyorum bu ay sonunda 3 yılım doluyor. Eşimin babasının sağlık raporu var ve eşim özel sektörde çalışıyor eşimin erkek kardeşi yok ve ailede en küçük çocuk durumunda. Eşimin iş durumunu ve babasının sağlık raporunu kullanarak onun yanına tayin isteyebilir miyim bu konu hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.
23 Ekim 2020 10:39

pbzm
Aday Memur
İyi günler ben bir şey sormak istiyorum tarım ve orman bakanlığında sözleşmeli çalışıyorum bu ay sonunda 3 yılım doluyor. Eşimin babasının sağlık raporu var ve eşim özel sektörde çalışıyor eşimin erkek kardeşi yok ve ailede en küçük çocuk durumunda. Eşimin iş durumunu ve babasının sağlık raporunu kullanarak onun yanına tayin isteyebilir miyim bu konu hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.
MSK33, 1 ay önce - Alıntıya git

Sağlık raporuyla tayin için mahkeme kararıyla atanmış tek vasisinin siz olmanız gerekiyor yoksa bakmakla yükümlü olduğunuzu kabul etmiyorlar

Toplam 27 mesaj

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?