Editörler : E.Kayı Han

oguzhan3431
Aday Memur
20 Ekim 2020 16:36

Merhaba

bende ilçe yazı işlerinden aynı ilin nüfus müdürlüğüne kurumum muvafakat verdi yazı ile gitti bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek?

Personel Genel Müdürlüğü olumsuz cevap vermez sanırırm bu süre ne kadar sürer?

cevaplarsanız çok sevinirim

Murat.kanat
Aday Memur
20 Ekim 2020 18:21

Bence de olumsuz cevao gelmez diye dusunuyorum cunku karsilikli muvafakat alinmis.iller aradi biraz uzun suruyor ama il ici bence pek surmez gibi
oguzhan3431, 3 yıl önce

Merhaba

bende ilçe yazı işlerinden aynı ilin nüfus müdürlüğüne kurumum muvafakat verdi yazı ile gitti bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek?

Personel Genel Müdürlüğü olumsuz cevap vermez sanırırm bu süre ne kadar sürer?

cevaplarsanız çok sevinirim

oguzhan3431
Aday Memur
21 Ekim 2020 09:54

il içinde yer değişikliği yazı işlerinden nüfusa geçen içinde ankaraya gidiyormu biliyor musunuz

kenank77, 3 yıl önce

hocam,muvafakat en son alınıyor yani sizi kabul eden il müdürlüğü ,ANKARA onayı ve en son çalıştıgınız kurumdan muvafakat ile işlem bitiyor,zaten muvafakatmeyi kadrou atananlarda alıyor maaaş alacak verecek zimmet vb muhabbbeti için..o yazı hem kadronun oldugu genel müdürlüğe hemde gececeğin il müdürlüğüne gidiyor

Murat.kanat
Aday Memur
21 Ekim 2020 12:45

Emin degilim hocam ne desem yalan olur ama bence valilik icinde olur yani gitmez hem gitse de sorun olmaz muvafakat var
oguzhan3431, 3 yıl önce

il içinde yer değişikliği yazı işlerinden nüfusa geçen içinde ankaraya gidiyormu biliyor musunuz

kenank77
Memur
22 Ekim 2020 08:42

il içinde valilik oluru ile olur.yada geçiçi görevlendirme ile olur , 5 ay 29 u güne kadar kadar istediği ilçeye verebilir ama bu süreden uzun görevlendirmede kişinin rıza sıda gerekli

oguzhan3431, 3 yıl önce

MSK33
Aday Memur
22 Ekim 2020 17:17

İyi günler ben bir şey sormak istiyorum tarım ve orman bakanlığında sözleşmeli çalışıyorum bu ay sonunda 3 yılım doluyor. Eşimin babasının sağlık raporu var ve eşim özel sektörde çalışıyor eşimin erkek kardeşi yok ve ailede en küçük çocuk durumunda. Eşimin iş durumunu ve babasının sağlık raporunu kullanarak onun yanına tayin isteyebilir miyim bu konu hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.

pbzm
Aday Memur
23 Ekim 2020 10:39

Sağlık raporuyla tayin için mahkeme kararıyla atanmış tek vasisinin siz olmanız gerekiyor yoksa bakmakla yükümlü olduğunuzu kabul etmiyorlar

MSK33, 3 yıl önce
İyi günler ben bir şey sormak istiyorum tarım ve orman bakanlığında sözleşmeli çalışıyorum bu ay sonunda 3 yılım doluyor. Eşimin babasının sağlık raporu var ve eşim özel sektörde çalışıyor eşimin erkek kardeşi yok ve ailede en küçük çocuk durumunda. Eşimin iş durumunu ve babasının sağlık raporunu kullanarak onun yanına tayin isteyebilir miyim bu konu hakkında ki görüşlerinizi merak ediyorum bilen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi